vw !!!

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Adi.G. » 16 cze 2007, o 09:30

Mnie tam golfy specjalnie nie ociągają- jeździ ich pełno posprowadzanych z niemiec i każdy się chwali że ma golfa :lol: a kto go dziś nie ma? Osobiśćie wolałbym CC albo seiceto.
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 cze 2007, o 09:30

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 16 cze 2007, o 10:39

a ja bym wolal sobie beczke sprowadzic, jeszcze ta starsza, tego klekota :D co z tego ze przyspieszenie zadne ale duzo lepsze od golfa :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez adam » 16 cze 2007, o 10:58

kazdy woli co inego ja np.. wole golfa III nirz jakoms astre
Avatar użytkownika
adam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 282
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 11:00
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Postprzez Mariusz » 16 cze 2007, o 11:56

ja szczerze mówiąc też bym wybrał zadbanego golfa III niż zadbaną astrę F, ale coraz ciężej znaleźć nietuningowanego w żaden sposób golfa na sprzedaż... a CC? trochę za małe mi się wydaje :P to już wolę starszego japończyka klasy B :P za 2-3 tysiaki idzie wyrwać jakąś starszą starletkę czy micrę, i to mi się wydaje lepsze od CC :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcek » 16 cze 2007, o 12:45

VW - samochód jak samochód, jeśli jest zadbany, to OK, jednak większość została skutcznie zepsuta przez domorosłych "tjuningowców".
Gdybym potrzebował "woła roboczego" zastanowiłbym się nad Golfem II 1,6D, to auto nie do zajechania.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Mateusz » 16 cze 2007, o 13:46

Eee tam gadacie bzdury :roll: Golf 2 faktycznie może piękny nie jest ale ma swój urok (zwłaszcza 3drzwiowy koloru czarnego). Moim zdaniem Golfy 2 są tanie i dobre (niezawodne).

Trójki też lubie, choć są sporo droższe. Kwestia kilku lat i sporo stanieje.
:P
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez sutek » 16 cze 2007, o 14:17

kiedyś jak miałem 10 lat to jade tatą fiatem uno firmowym po autostradzie 100km\h i tu nas z boku warburg jechał ze 140km\h podjeżdzamy bliżej i sie tak patrzymy na typa. a przeciesz do warburgów wstawiali silniki z VW i dlatego tak popylał
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez pawel15 » 16 cze 2007, o 15:36

Nie lubię golfów, w ogóle nie lubię rzeczy które nie mają uzasadnionego prestiżu. Śmiać mi się chce jak jakiś gówniarz kupuje Gofka II, który już w dniu premiery miał za dużo kantów w linii nadwozia a deska rozdzielcza a' la lata 70-te.. a oni się tym wożą jakby jeździli co najmniej jakąś paroletnią bawarą.. Laughing

Niektórzy mówią iż cenią sobie golfy bo są mało awaryjne...

Nie wiem ile w tym prawdy..

Golfa II w ogóle bym nie chciał, trójkę tak jak już pisałem wziąłbym i od razu na handel i brał bym astrę.. To jest fura - ładna linia nadwozia, deska rozdzielcza już też z ładną stylistyką. Co do tworzyw wykonania to również nie ma co cię czepić.. W prawie kazdym golfie trzeszczy i lata decha w astrze jest to niespotykane. No i to zawieszenie astry.. ehh jak na klase kompakt to miód

Mnie też te golfy nie podchodzą. Takie padaczki którymi ludzie szpanują i podniecaja się jak by to było porshe :lol:
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez endek » 17 cze 2007, o 06:24

jak VW to T4 najlepiej syncro 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 401 gości