pytanie

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Jakub Knight » 20 cze 2007, o 22:34

Ale wiadomo ze nie kazdy katuje, wystarczy dobrze zbadac stan techniczny motora i bedzie gut :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 cze 2007, o 22:34

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 20 cze 2007, o 22:43

Ale włosi raczej tak nie dbają.Chociaż zawsze może sie trafić jakiś egzemplarz w dobrym stanie :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Olo » 22 cze 2007, o 15:47

ja osobiście wolałbym hulajnogę niż skuter... Grzechem śmiertelnym jest na takiego potworka wsiąść a co dopiero jeździć czymś takim...
Olo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 cze 2007, o 15:11
Lokalizacja: Nisko City

Postprzez Marcek » 22 cze 2007, o 16:27

Olo napisał(a): Grzechem śmiertelnym jest na takiego potworka wsiąść a co dopiero jeździć czymś takim...

Wytłumacz mi dlaczego? Jeśłi ktoś chce mieć pojazd do jazdy po mieście, nie zna się zupełnie na budowie siników, w pojazdach nie widzi "duszy", tylko narzędzie do przemieszczania się, to kupi skuter i będzie z niego zadowolony.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Olo » 25 cze 2007, o 14:05

Panie kolego mi nie chodziło o takiego szarego Kowalskiego, który szuka alternatywy dla samochodu i zwisa mu luźnym dzwonem jak będzie wyglądał jego pojazd. To jest tak jak z wiarą: katolik swoimi przykazaniami nie powinien oceniać ateisty bo dla niego niekoniecznie grzechem czy postępowaniem niemoralnym będzie to samo co dla katolika.:lol:
pozdrawiam Olo
Olo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 cze 2007, o 15:11
Lokalizacja: Nisko City

Postprzez Mariusz » 25 cze 2007, o 21:21

mi nie chodziło o takiego szarego Kowalskiego, który szuka alternatywy dla samochodu i zwisa mu luźnym dzwonem jak będzie wyglądał jego pojazd.


a gdzie to napisałeś? o kogo ci w takim razie chodziło?

To jest tak jak z wiarą: katolik swoimi przykazaniami nie powinien oceniać ateisty bo dla niego niekoniecznie grzechem czy postępowaniem niemoralnym będzie to samo co dla katolika.Laughing


hmmm... ale i ateistę i katolika wychowujących się w tym samym państwie, i tej samej kulturze, powinny być takie same przykazania moralne, narzucane przez społeczeństwo, i "przykazania" prawne, narzucane przez państwo, a według tych przykazań chrześcijanin może ateistę oceniać, i nie wiem w co wierzysz ale oceniam tekst typu :
ja osobiście wolałbym hulajnogę niż skuter... Grzechem śmiertelnym jest na takiego potworka wsiąść a co dopiero jeździć czymś takim...


za conajmniej pozbawiony sensu... mogłeś napisać że nie lubisz skuterów, ale nie musisz u o grzechach i bogach wspominać...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 323 gości