pytanie

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Alonzo » 18 cze 2007, o 16:13

ja ogolnie kocham klasyki a z nowych to lubie szosowe, scigaczy i skuterow nie nawidze :P oczywiscie mowie o skuterach skuterach a nie skuterach klasykach bo sam sie takim woze :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 cze 2007, o 16:13

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 18 cze 2007, o 17:12

cuper napisał(a):mi sie niepodobają skutery niewiem jak morzna wogule na nich jezdzic :mrgreen:

też sie zastanawiam nad tym nurtujacym pytaniem :lol:
skuter to dla dziewczyn :wink: (ale wolałe na ścigach :wink: ) 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Jakub Knight » 18 cze 2007, o 17:13

Niektórzy lubia skutery i nic w tym złego :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Mariusz » 18 cze 2007, o 17:16

a ja w sumie żałuję że tyle chińszczyzny napłynęło do polski, bo przez to już np. alonzo pewnie słysząc skuter ma na myśli wilgę :P. wiedzieć tego nie mogę, ale podejrzewam, bo przyznaję że sam mam taką reakcję. ale nie można wrzucać tak wszystkiego do jednego gara, bo nie wszystkie skutery są takie same. trzeba wziąć pod uwagę że kiedyś produkowali piękne Vespy czy Piaggio, nawet z biegami manualnymi, robili Jawki skutery, Osy, itd. teraz tez Piaggio nie zaniechało produkcji i wytwarza bardzo dobre jakościowo skutery, vespa nadal produkuje, dołączyła do nich yamaha, honda, peugeot i wiele innych. ja sam te chińskie twory staram się traktować jako podróbki skuterów, bo nie można w ich przypadku mówić ani o jakości, wygodzie, a nieraz niestety o bezpieczeństwie :/ w mojej okolicy jest nawet "fabryka" a raczej montażownia tych jeździdeł, ja sam nie byłem w niej, ale mój tata ma tam znajomego i odwiedził fabrykę. jak opowiadał jak to nie mogąc dokręcić śruby wbijają ją młotkiem to aż mnie ciarki przeszły. czołowi producenci sobie na takie coś nie pozwalają, w obawie przed strata renomy, i gdy nie potrafią czegoś dokręcić to albo odpowiednio naprawiają element, albo poprostu wyrzucają. i wydaje mi się że skuter powinniśmy postrzegać jako jakąś ładną vespę, czy piaggio, pojazdy z włoch gdzie w sumie skutery powstały (przynajmniej na większą skalę). tak może nie będzie całkiem prawidłowo, bo chińczycy też swoje jeździdła skuterami nazywają, ale przynajmniej będzie zdrowiej :)

a ja nadal się nie zgadzam z określaniem ścigacza jako większego skutera. ścigaczowi bliżej już do crossa niż skutera, a to że ma obudowy z plastiku? no i cóż? w endurach a nawet chopperach też się je stosuje!
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez adam » 18 cze 2007, o 20:19

mi tam bardzo podobajom sie wfm junaki urale poprostu stare motorki ale nie pogardze tez skuterami bo to w koncu tez ma silinik i jezdi co z tego ze wyprodukowali to chinczycy , wystarczy spojrzec na naszom strone motomaniacy wienc skuter to tez motor wienc tego niepopuszcze tak plazem lubie skutery i tyle :P
ku pamienci karola ******** karol będziesz zawsze z nami
Avatar użytkownika
adam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 282
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 11:00
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Postprzez AMIK » 18 cze 2007, o 21:07

ja lubię Simsony s51 i enduro no i komarki mają swój urok
Obrazek
AMIK
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 15:02

Postprzez Koner » 19 cze 2007, o 15:43

Ja lubię i podobają mi się oczywiście stare motocykle typu komar,WSK i inne klasyki ale również podobają mi się niektóre choperry.A bardzo nie lubię skuterów i ścigaczy.Są jak dla mnie niewwygodne i niepraktyczne i nie mają tego czegoś co nawet stary komar :P :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Wojteeek » 20 cze 2007, o 07:20

Mi sie podobaja wszelkie pierdopedy Rometowskie, stare motocykle.
Nie lubie chopperow/cruiserow itp.
Skutery jesli juz to tylko te stare ( przed 80'~ )
Scigacze nawet mi sie podobaja, tylko maja minus ze trudno na nich jezdzic spokojnie...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez sutek » 20 cze 2007, o 08:32

mi sie podobaja wszystkie stare klasyki. wedłyg mnie skutery powinny być dla kobiet lub dla jakichś starszych babć żeby mogły dojechać do kościoła bez trudu :D . ale jak ktos lubi skutery to nie mam nic przeciwko. ale nie lubie takich co szpanują tym a na poczciwe Romety itd. mówią że to złom jakie gówno jak to wolno jeździ nie nawidze tego
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Adiusek » 20 cze 2007, o 09:08

sutek14 napisał(a):(...)wedłyg mnie skutery powinny być dla kobiet (...)


:evil: :evil: :evil:
Adiusek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:46

Postprzez Gość » 20 cze 2007, o 11:48

Nie wszystkie skutery to gówna, są takie co maja pojemności ponad 500 i prawdziwą automatyczną skrzynię biegów, a nie sprzęgło :p .Osobiście wole jednak prawdziwe motory i motorowery z tradydyjną skrzynią, sprzęgłem i normalnym wygladem. Żebym miał wybierac pomiędzy skuterem a komarem wybrał bym komara, poniewaz ma on swoja historię, urok, a kiedy człowiek ma nim jedzie czuje, że ten motorek chce jechać dalej :D
Gość
 

Postprzez bedril » 20 cze 2007, o 11:50

Ten gość to ja 8)
Avatar użytkownika
bedril
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez Junak » 20 cze 2007, o 13:07

ja nienawidze skóterów(ocywiście tych nowych do starych klasyków nic nie mam) i ścigaczy. Skuterów nie cierpie bo ich posiadacze nie wszyscy ale wielu nabija się z mojego komara ale mam to gdzieś bo wiem że mój komar ma to coś czego ich skutery nie mają. Nasze sprzęty mają dusze!! a skutery jej nigdy nie będą miały. Scigaczy nie lubie bo ci co na nich jeżdżą jak szaleni psują opinie wszystkim motocyklistom, przez ich popisy na drodze mamy opinie dawców organów. Nawet my co jeździmy na romecikach!! a lubie klasyki takie jak Junaki czy shlki poprostu wszystkie stare motorki.
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez pawel15 » 20 cze 2007, o 13:21

Ja też nie lubię odkurzaczy jednak jestem na taki wręcz skazany(rodzeni bracia mają :evil: :cry: ). Oczywiście jak każdy lubię Komary i Romety no i oczywiscie stare motocykle typu WSK :D, WFM, SHL i ogólnie polską produkcje i polskie 2T :D
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Hiheek » 20 cze 2007, o 13:36

Ja powiem tak ja lubie wszystko co ma kółka silnik !sprzęgło! i jeździ a najbardziej NRD-owskiego simsona. A nie przepadam za choperami bo mocne to może są ale są cieżkie i trudno robić jakiekolwiek triki a odkurzacze denerwują mnie głównnie tym że jak ktoś kupi taki plastik za ponad 3 kafle to myśli że ma tam pod maską niewiadomo co i wydaje mu sie że jest lepszy od klasycznych motorowerów np. z lat 80 ale jak wszyscy wiemy jest w błędzie :lol: a poza tym to zawsze śmiać mi sie chce jak te odkurzacze pod górke wymiękają a na simku jak jade sam to jeszcze nie znalazłem górki zebym musiał redukować.
Simeq is the best of the best of the best.
Avatar użytkownika
Hiheek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 18:37
Lokalizacja: Poręba Dz.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 414 gości