Kancelaria Adwokacka przy ul. Motomaniaków 5

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Łukasz. » 3 paź 2015, o 19:45

Mam pytanie.

Jak niektórzy wiecie, posiadam etkę 150 ale bez papiera. I wyczaiłem w okolicy ramę z papierami, ale bez przeglądu i OC. Z tego powodu zrodził się pomysł, by tą ramę zakupić, a że dni coraz krótsze, i będę miał więcej czasu na grzebaniny, pomału wszystko przekładać bebechy z mojej etz na tą ramę. Niby nie ma problemu, kupuję i to robię, ale tak, skoro nie ma przeglądu, to pierwsze pytanie, przerejestruję to? Wszak sama rama nie spełnia wymogów ruchu drogowego, i pewnie nie przejdzie przeglądu, a nie mam żadnego znajomego diagnosty... Więc jakie są możliwości na załatwienie tej sprawy? Czy po prostu, kupić tą ramę i nie przejmować się terminem 30 dni na przerejestrowanie? Myślę również o tym, by spisać umowę bez daty, a jak będę miał gotowy motor, to spiknąć się z gościem i dopisać je, ale wolę nie kombinować w ten sposób, mam do niego jakieś 130 km...

Przebijanie numerów itp. wcale nie wchodzi w grę, z góry mówię. Zresztą, i tak chcę cały motor rozebrać i go dopracować, skoro mam tyle czasu... :P
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Łukasz.
@admin
@admin

Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 paź 2015, o 19:45

Pani Kontekstowa

Postprzez Marek.K. » 3 paź 2015, o 21:05

kupujesz, opłacasz oc i masz gzieś ten przeglad, jak zrobisz motor robisz przeglad i przerestrujesz na siebie
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu

Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat