Nie zwykła historia

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Nie zwykła historia

Postprzez adrian » 11 sty 2014, o 19:14

adrian napisał(a):olega ma wykrywacz metali i po lasach szuka ciekawych zdobyczy


U nas w lasach by się znalazło tego pełno tylko strach jak złapie straż to przej..., a to z tego względu ze lasy są zaraz za obozem, ogólnie to jest... są 3 strefy od obozu ja mieszkam w drugiej i nawet żeby dziurę na placu wykopać legalnie większą niż 30cm trzeba mieć pozwolenie xD Najlepiej ma 1 strefa jak są wizyty (prezydent itp.) w obozie ale to inna bajka, nie mówiąc o wyjściu na plac np. z siekierą w tym dniu.
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Nie zwykła historia

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 sty 2014, o 19:14

Pani Kontekstowa
 

Nie zwykła historia

Postprzez cross2900 » 13 sty 2014, o 20:47

adrian napisał(a):Ta wykrywaczem miedziane...


A czemu by nie każdy metal wykrywa wraz z kamieniami magnetycznymi .
cross2900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2350
Dołączył(a): 8 lut 2008, o 09:44
Pochwały: 15

Nie zwykła historia

Postprzez Marek.K. » 14 sty 2014, o 17:52

all-1 szalał gdy znalazł miedź ;)
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Nie zwykła historia

Postprzez Motorowerzystka » 17 lut 2014, o 16:36

A ja jeszcze znalazłam takie dwa klucze na leśnej drodze:
Obrazek

Chyba zdecyduję się na zakup magnesu neodymowego, przywiążę go do długiej liny i będę "łowić" w stawach/bagnach leśnych. Chociaż dowiedziałam się ostatnio że w stawie sąsiada leży wska, chyba trzeba będzie jakiś hak na sznurku zorganizować... :>
O, wyciągnięte takim właśnie magnesem: http://www.youtube.com/watch?v=3jdTcTnA ... r_embedded
Obrazek
Avatar użytkownika
Motorowerzystka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2972
Dołączył(a): 26 sie 2011, o 19:35
Lokalizacja: NWE
Pochwały: 7
Pojazdy: Romet Ogar 125

Nie zwykła historia

Postprzez Angler » 17 lut 2014, o 16:59

Motorowerzystka, kiedyś był w "Wędkarzu Polskim" artykuł o wędkarzu, który wyłowił (chyba z wisły) malucha kompletnego. Niestety w WK nie chcieli go zarejestrować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Nie zwykła historia

Postprzez Siczka » 17 lut 2014, o 17:49

Motorowerzystka, jeśli staw daleko od zabudowań to OK, albo w ogóle jak coś to działaj nocą czy wieczorem i tak, żeby nikt nie widział, to może i WSK będziesz miała za free :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Nie zwykła historia

Postprzez Motorowerzystka » 17 lut 2014, o 18:08

Siczka napisał(a):jak coś to działaj nocą czy wieczorem i tak, żeby nikt nie widział

Czy Ty coś może sugerujesz? :evil:
Nie ma mowy o nocy, stada dzikich dzików nie chcę spotkać, do tego ten staw jest koło domu którego opisywałam w temacie o duchach :P Mam od sąsiada pozwolenie na łowienie, więc co złowię to moje :mrgreen: Nie mówił że muszą to być tylko ryby :>
Obrazek
Avatar użytkownika
Motorowerzystka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2972
Dołączył(a): 26 sie 2011, o 19:35
Lokalizacja: NWE
Pochwały: 7
Pojazdy: Romet Ogar 125

Nie zwykła historia

Postprzez Siczka » 17 lut 2014, o 22:25

Motorowerzystka, a to inna sprawa. Jak wyłowisz to sprawdź czy zapali - może wrócisz na niej do domu :mrgreen: Albo może chociaż powietrze w kołach będzie :P
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Nie zwykła historia

Postprzez Motorowerzystka » 18 lut 2014, o 08:35

Dowiedziałam się o pewnym szczególe... I w związku z nim mam pytanie:
Jakie jest prawdopodobieństwo że po 25 latach jeszcze coś tam zostało z tej WSKi? :|
Obrazek
Avatar użytkownika
Motorowerzystka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2972
Dołączył(a): 26 sie 2011, o 19:35
Lokalizacja: NWE
Pochwały: 7
Pojazdy: Romet Ogar 125

Nie zwykła historia

Postprzez Angler » 18 lut 2014, o 09:29

Motorowerzystka, bardzo duże. Na ogół ciężkie przedmioty wpadające do wody, po opadnięciu na dno, pokrywają się osadem z mułu, który odcinając dostęp światła, powietrza itd. konserwuje metal. Sam wyciągnąłem z dna stawu zbiornik od komara, niestety stał się kruchy jednym puncie (rozpadał się w palcach), więc na nic innego niż ozdoba się nie nadaje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Nie zwykła historia

Postprzez Siczka » 18 lut 2014, o 15:11

Motorowerzystka, powinno być OK. Nie ma dostępu światła, nie ma dostępu tlenu tak jak normalnie, więc będzie tak jak Angler, pisał zakonserwowana i pewnie mułem pokryta czy innym syfem. Głęboki ten staw jest? Dziwne, że nikt tej WSK nie wyciągał od razu. Ciekawe co za model i czemu tam się znalazła? Może jej jeszcze rybki nie zeżarły, albo wyłowisz WSK a tam w schowku będą rybki :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Nie zwykła historia

Postprzez Motorowerzystka » 18 lut 2014, o 16:28

Siczka napisał(a):Głęboki ten staw jest?

Może ze 2 metry są...

Siczka napisał(a):Dziwne, że nikt tej WSK nie wyciągał od razu

Bo nikt nie wiedział :P Nie wiem czy mogę tu napisać to co zasłyszałam od kolegi kolegi znajomego brata koleżanki taką historię: opowiadał o niej sąsiad, który był "lekko" wstawiony, że w czasach młodości razem z bratem postanowili dla innego sąsiada zrobić kawał i pożyczyć WSKę i trochę nią poszaleć. Jak wymyślili tak i zrobili. Pożyczyli WSKę bez wiedzy właściciela, gdzieś tam nią jeździli i po wszystkim wrzucili do stawu.
Nie wiem czy to prawda, ale sprawdzić nie zaszkodzi :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Motorowerzystka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2972
Dołączył(a): 26 sie 2011, o 19:35
Lokalizacja: NWE
Pochwały: 7
Pojazdy: Romet Ogar 125

Nie zwykła historia

Postprzez Siczka » 18 lut 2014, o 16:48

Motorowerzystka, magnes zamoczysz i się dowiesz :mrgreen:

Motorowerzystka napisał(a): to co zasłyszałam od kolegi kolegi znajomego brata koleżanki taką historię: opowiadał o niej sąsiad, który był "lekko" wstawiony

Nie no za to powinnaś dostać jakaś nagrodę, bo nie sposób się z tego nie zaśmiać :mrgreen: :P
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Nie zwykła historia

Postprzez Marek.K. » 18 lut 2014, o 18:11

Motorowerzystka, jak wytargasz z chęcią obejrze jak to wygląda :D
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Nie zwykła historia

Postprzez Siczka » 18 lut 2014, o 20:23

Marek.K., zamiast iść na gotowe to byś kurde pomógł jak niedaleko mieszkasz a nie dziewczyna ma sama targać WSK bez wątpienia zalaną pod korek! :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości