Kontrowersyjne osiągi.

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez bedril » 27 lip 2007, o 12:27

Ja do kolegi na wieś jeżdżę. Jeździmy se po wsi jego maluchem 110 :D. Raz za szybka w zakręt wszedł i na dwuch kołach jechakiśmy. A pozatym to se na polach kułeczka kręcimy 8) . Obecnie po kilku ekstremalnych sytuacjach, kiedy mi seat drege zajechał, kot przy 100 km/h na droge wyszedł albo pijany koleś na rowerze mi sie po koła prawie wpieprzył juz tak szybko nie jeździm. Teraz wolimy tempo spacerowe do 70 km/h :D

A tak wogóle to swoim samochodem na działce codziennie 4 km robie, oczywiście tez jeszcze prawka nie mam, dopiero za 2 lata :(
Avatar użytkownika
bedril
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 lip 2007, o 12:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 27 lip 2007, o 12:43

i czym tu imponujesz :? ? żeby jeszcze motorem przez wieś pędzić-niebezpieczeństwo ale przynajmniej zrobisz większą krzywdę sobie niż innym (co nie jest regułą i odnosi się raczej tylko do zderzeń z katamaranami...) a autem? droga hamowania dużo dłuższa, nie ma takich możliwoiści ucieczki... no nieciekawie...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Espen » 27 lip 2007, o 12:49

marycha nie mam juz tego rometa :(
Avatar użytkownika
Espen
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 16:38
Lokalizacja: Rębielice Szlacheckie (40km od cz-wy)

Postprzez pawel15 » 27 lip 2007, o 13:23

Zdzichó napisał(a):My co jeździmy na naszych bzykach na pewno będziemy mieli większe doświadczenie w trudnych sytuacjach na drodze niż taki co przeczyta tysiąc książek, bo kazdy jednak inaczej reaguje na każdą sytuacje i żadna książka nie nauczy człowieka życia może pomóc ale nie nauczyć. My na pewno mamy większe doświadczenie od gościa który przeszedł kurs na A i wsiadł pierwszy raz na motor i gna po drodze publicznej. Jednak tak jak ktoś wcześniej napisał moped uczy szacunku do drogi i innych kierowców. Ja autem jeszcze sie nie uczyłem jeździć ale wiem ze tata mnie nauczy, koło mnie jest długa polna droga gdzie spokojnie można się uczyć, i to że ktoś w wieku 13 lat podkrada kluczyki od auta i jeździ po drodze publicznej jakoś mi nie imponuje, bo to jest naprawde nic mondrego. Najlepiej sie nauczyć na polu zdać na prawko i dopiero wtedy wyjechac na publiczne drogi

Święte słowa :). A ja jeszcze samochodem nie jeżdżę- aż wstyd się przyznać ale nie umiem :P
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez pawel615 » 28 lip 2007, o 21:40

jak umiesz motorem to i samohodem potrzeba tylko wprawy bo mi na poczatku mylily sie pedaly ( jazda starym land roverem po lesie)
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Postprzez Alonzo » 28 lip 2007, o 22:38

tzn motorem jest o tyle latwiej ze mozesz sie zawsze odepchnac nogami :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Marcek » 29 lip 2007, o 10:25

A tak apropo szaleńców na drogach. Obok mnie od kilku tygodni wozi się kilku chłopaczków na motorynkach. Jeżdżą po dwóch na jedym motorku, czasem jeden ciągnie kilku na rowerach. Oczywiście nie muszę pisać, że ich ulubionym zajęciem są wyścigi. Papierów i kasków brak. Droga jest wąska, w dodatku ma jeden zdradliwy zakręt. Kilka razy zwracaliśmy im uwagę, skonczyło się na wyśmianu. Raz musiałem nawet uciekać samochodem w pole ziemniaków, bo by się debil rozwalił.
Teraz mam dylemat, czy zgłosić to na Policję (nie mówiąc o konkretnych przypadkach, tylko po prostu poprosić o częstsze patrole)? Sąsiad już dawno chciał to zrobić, ale go powstrzymałem. Z jednej strony jak ich złapią, to nie będzie za ciekawie, z drugiej może dzięki temu nie zrobią nic sobie ani innym. Ponieważ okolica jest dość ładna, często spacerują tamtędy matki z małymi dziećmi. Jak taki debil odpukać w nich wjedzie, to... nawet nie chcę myśleć.
Najbardziej wk**wia mnie to, że rodzice zamiast zainteresowac się, co robi ich synalek, dali mu na motorynkę i są zadowoleni, bo mają sokój :/ Może jak zapłaca karę, to zmądrzeją?
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Mateusz » 29 lip 2007, o 10:37

Trudna sprawa, ale warto się jednak zastanowić nad zgłoszeniem tego na policje z kilku powodów. Wiadomo patrole jeżdżą raz na jakiś czas, wystarczy że jeden z nich zauważy radiowóz, przekaże reszcie i wszyscy uciekną... I tak w kółko :? Zgłoszenie na policje wydaje mi się bardziej rozsądnym rozwiązaniem, zwłaszcza że nie tylko Ty masz ochotę to zrobić :yes:
Mimo wszystko, jeżeli istnieje taka możliwość proponowałbym pozostać anonimowym. Tzn nie podawać swoich danych przy zgłoszeniu, żeby tamci nie wiedzieli kto na nich złożył zawiadomienie. Pozdrawiam.
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez sero95 » 29 lip 2007, o 10:53

Ja mam takie samo zdanie jak Mateusz. Zgłoś to na policje anonimowo. Ja też bym nie chciał żeby mi się po domem ścigali, ta ulica na której mieszkam ma pół kilosaa za drogą główną jest jeszcze 2,5 kilometra asfaltówki i się na szczęście nikt nie ściga.
Avatar użytkownika
sero95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 15:36
Lokalizacja: Niegowonice

Postprzez Junak » 29 lip 2007, o 11:06

Mateusz ma racje zgłoś to na policje anonimowo, może jak policja z nimi pogada to przynajmniej się nie pozabijają
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez Marcek » 29 lip 2007, o 20:13

Mateusz napisał(a):Mimo wszystko, jeżeli istnieje taka możliwość proponowałbym pozostać anonimowym.

Jest taka możliwość. Na stronie komendy jest odpowiedni formularz. Co prawda zawsze mogą namierzyć IP, jednak będzie to IP sieci.
Patrole jeżdżą bardzo rzadko, jak już to zwykle nocą, więc prawdopodobieństwo ich "wpadki" bez zgłoszenia jest niewielkie.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez KLINAR » 29 lip 2007, o 20:47

Conqeror napisał(a):Ja jeżdziłem na WSK 175 takie aż mocne to to nei jest :)
to widocznie silnik byl zajechany :] nie mowie ze ona jest mocna ale 14 km robi swoje... w koncu tyle co etz 150 8) moze kosmicznej mocy nie ma ale moj kobuz potrafil z 10 metrow rwac na polnej drodze na zrywie z moja dupa na pokladzie i jakies odejscie juz ma ;) ciagnikiem niestety duzo jezdze i meczy mnie ta jazda :P tak ogolnie prawko za 2 lata zdaje ale juz kupuje malczana bede go powoli robil do idealnego stanu a po zdaniu prawka kupie jakies lepsze autko ale malczan bedzie stal w garazu i czekal na specjalne okazje :P zdarzy sie ze na wiosce jade do sklepu autkiem ale to zadko ale nawet to dobrze ze od czasu do czasu jade bo jadac nie szaleje na drodze jade spokojnie no i zawsze juz nabieram jakiegos doswiadczenia
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez <lol> » 19 sie 2007, o 22:30

no niezle chlopaczki :D driffty i jazdy po lakach <Lol2> kupcie sobie quada lepiej
<lol>
 

Postprzez Lizard » 19 sie 2007, o 23:22

<lol> napisał(a):kupcie sobie quada lepiej


Ani to samochód ani motocykl, nie wiem co w tym ciekawego...
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pawel615 » 22 sie 2007, o 21:27

dziwnie sie kladem jezdzi
wole motocykle ale warto sie przejechac zawsze nowe doswiadczenie
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 282 gości