Konkretny sklep z częściami do WSK 125 175,SHL,WFM,AWO,JUNAK

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Piotrek » 18 sie 2007, o 23:16

domecko napisał(a):A tak btw. to czemu to jest w dziale "Download" ?


No właśnie? :>

Ja to przenoszę to Motochatu
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 sie 2007, o 23:16

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Adi.G. » 19 sie 2007, o 00:02

domecko napisał(a):A tak btw. to czemu to jest w dziale "Download" ?


przeciueż mamy tu motocheat- coś ci się zmyliło :P
Potwierdzam że w dębicy, chociaż sklepik mały to obsługa przyjemna i części wysokiej jakośći, ale mają niestety mniejszy asortyment, a znowu w rzeszowie w agmot, obsługa jest taka se, gośc jeszt zawsze wnerwiony, kupa klijentów, szok, ostatnio byłem to była cała rodzina i baba pytała się o cylinder do simsona i cała rodzina radziła co by jeszce kupić- śmiech na sali :lol: ja sam kupowałem cześci a ojcies stał z boku i oglądał wystawę :D
Powiem wam że w tym agmocie mają straszny ruch, zawsze jest tam kolejka :!: Normalnie masakra idzie się *** przy kupnie częśći ja mam całą listę ponad 40 części a za mną ludzie, którzy chcą zaledwie linkę kupić i się na mnie patrzą jak na zbrodniarza :evil: to mnie wkurza, bo jak nie patrzyć kolejka obowiązuje a inni sie pchają nie lubie tam robić zakupów, wszystko tak idzie szubko, nie ma czasu na zastanawoanie się czy jeszcze czegoś mi nie brakuje zawsze muszę później przepłaćać w okolicznym sklepie.
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 298 gości