Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Piotrek » 12 sty 2013, o 12:15

MotórzystaPRL, Ty piszesz o tym samym forum co janosikmz19822?

Ogólnie temat.. zmienia temat. Nie po to Krylunio, go założył. Proszę trzymać się tematu
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 sty 2013, o 12:15

Pani Kontekstowa
 

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez MotórzystaPRL » 12 sty 2013, o 12:33

Piotrek, Nie nie o tym a o naszym forum.
KAWASAKI ER5 Z 1999R
Avatar użytkownika
MotórzystaPRL
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 16:05
Lokalizacja: Kowalew
Pochwały: 3

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Romecik2t » 12 sty 2013, o 12:51

MotórzystaPRL napisał(a):Ja powiem tak, najwięcej śmiecenia jest na SB modzi robią co chcą, albo mówią pogadaj z adminem bo ja tego nie mogę zrobić.
Wolna ameryka moderator jest moderatorem i jest nie do tknięcia.A jak o coś się prosi to mówi że on tego nie może pogadaj z instancja wyższą.


Czat jest od wolnych wypowiedzi więc można tam nawet i spamować, byle z rozsądkiem, nie wszczynać poważnych kłótni ani się nie wyzywać. Co do drugiej części zdania to taka jest prawda, moderator nie może wszystkiego ;d
Czemu jesteśmy nie do tknięcia, czy masz na myśli?
Jak ktoś wyżej pisał działamy razem więc niektórych rzeczy nie powinno się robić bez wiedzy innych więc kierowanie kogoś do HA jest całkiem zrozumiałe.
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez dieludolfs » 12 sty 2013, o 14:16

MotórzystaPRL napisał(a):Ja powiem tak, najwięcej śmiecenia jest na SB

Czat jest taką "piaskownicą" tego forum. Rozmawia się o wielu różnych tematach, ale na poziomie. Gdy pojawiają się wyzwiska lub grubsze kłótnie, analizujemy to z resztą administracji i wyciągamy odpowiednie wnioski.


MotórzystaPRL napisał(a):mówią pogadaj z adminem bo ja tego nie mogę zrobić.


MotórzystaPRL napisał(a):jak o coś się prosi to mówi że on tego nie może pogadaj z instancja wyższą

Domyślam się, że chodzi tu o zmianę nazwy nicku itp., bo nic innego mi na myśl nie przychodzi.
Owszem, wtedy moderatorzy odsyłają do administracji, bo jak wiadomo moderator nie posiada żadnych innych funkcji i możliwości, poza dbaniem o porządek na forum. Lepiej takie sprawy załatwiać osobiście, a nie przez pośredników.

MotórzystaPRL napisał(a):Wolna ameryka moderator jest moderatorem i jest nie do tknięcia

Dlaczego tak uważasz? Jest zupełnie odwrotnie. Jeżeli nie podoba Ci się jakaś sytuacja, zauważasz, że moderator robi coś nie tak, zawsze można napisać skargę do administratora, popartą odpowiednimi argumentami.
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 297 gości