Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Beton » 27 cze 2012, o 10:51

Piotrek napisał(a):Chcesz czuć to samo do forum co kiedyś? Poświęcaj mu tyle samo czasu co kiedyś. Angażuj się tak samo jak kiedyś. Na początek proponuję wieczorem, bliżej północy wejść na forum i zobaczyć co dzieje sie na chacie. Gwarantuję, że jak dasz ponieść się dyskusji to prędzej jak o 2,3 w nocy nie zamkniesz forumowej strony. Dokładnie jak za starych, dobrych czasów (o których to piszecie) jak zahipnotyzowani będziecie siedzieć na forum.


Zapomniałeś chyba o jednej ważnej rzeczy. Czasie. Nie wszyscy go maja, praca, zycie towarzyskie i inne obowiązki co automatycznie wyklucza poświęcanie czasu forum. Jedynie 20-30 minut dziennie zeby coś sprawdzić i ewentualnie napisać posta ( tak jak u mnie od dłuższego czasu )
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 cze 2012, o 10:51

Pani Kontekstowa
 

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez adrian » 28 cze 2012, o 14:13

Beton napisał(a):Zapomniałeś chyba o jednej ważnej rzeczy. Czasie. Nie wszyscy go maja, praca, zycie towarzyskie i inne obowiązki co automatycznie wyklucza poświęcanie czasu forum. Jedynie 20-30 minut dziennie zeby coś sprawdzić i ewentualnie napisać posta ( tak jak u mnie od dłuższego czasu )


Mam tak samo...
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez purchaw090293 » 29 cze 2012, o 21:57

Mmmm stare pamiętne czasy, jak się tu zarejestrowałem w 2007 roku :) W prawdzie całej historii forum nie pamiętam, no bo jak...? Ale kiedy na początku się tu zarejestrowałem, to był tyn charakterystyczny ,,klimat". Owszem poziom dalej jest i ja od siebie nie zamierzam nic zmieniać, staram się pisać tak jak zawsze. Chociaż zaglądam rzadziej, bo zainteresowania ulegają zmianie, to jednak i tak zawsze ,,to" ze mną zostanie. Wystrój mojego profilu raczej nie ulegnie zmianie ;)
XioR
http://www.piotrskarga.pl
WFM nie ma już.
anty\m/=n||n/
Avatar użytkownika
purchaw090293
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 21:46
Lokalizacja: z Radomia
Pochwały: 2
Pojazdy: Octavia Kombi 2.0

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Aleksander » 1 lip 2012, o 23:33

doskonała koncepcja jestem za :!:
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez janosikmz19822 » 18 lip 2012, o 22:24

Czasami to się nawet nie chce tu wchodzić ,grzecznie się witasz gdy wchodzisz na chata czasami niema odzewu od użytkowników którzy w danej chwili są obecni na czacie albo jak się z nimi witasz bo oni dopiero co się zalogowali na forum a ty jus zna chacie byłeś to jest teksty typu jaki masz interes ,zadajesz komuś pytanie to zdąża się ze nie raczy odpowiedzieć a najgorzej to jest jak przychodzą nowi użytkownicy wchodzą witają się to zdarza się tak ze nikt ale to nikt obecny się zimni nie wita czasem wyśmiewa wręcz . Więc jak nawiązać więzi skoro nie potrafią się czasem przywitać :cry:
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3661
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1,Komar 231b -232-2330-2350 z1970(rama),Hercules,jawa 223,Ryś:)

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez MotórzystaPRL » 8 sty 2013, o 12:09

Cóż temat troche zamarł ale jednak nic na forum się nie zmieniło.
Szkoda
KAWASAKI ER5 Z 1999R
Avatar użytkownika
MotórzystaPRL
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 16:05
Lokalizacja: Kowalew
Pochwały: 3

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Krylunio » 9 sty 2013, o 23:07

Ha, dalej mi świta przed oczyma każdego avatar, ze starych wyjadaczy, purchawa pamiętam ze starej(nowej) WFMki... Kurde, Panie Piotrek, może zrobić troszkę porządku na forum? Niepotrzebne tematy- wypierdanten, NEOnówki- wypierdanten. A co, po co mamy mieć syf.

Cytując słowa Piotra- Chcesz czuć to samo do forum co kiedyś?
Pewnie że kruca chcę, ale mnie wk%^wia to o czym przedmówcy pisali. (Tak, wiem brzydkie słowa mi zostały.)

Z pewnego forum którego jestem użytkownikiem wiem że nie ma co robić syfu, pierwsze, drugie ostrzeżenie a później ban i nie ma możliwości wejścia na Forum. Proste? Proste. I uwierzcie mi że to zdaje egzamin.
Ja jako Krzysiu, Krylunio, czy jak mnie tam nazywacie nie jestem na tymże Forum od miesiąca i muszę poprzeć Wasze słowa. Kiedyś było lepiej, każdy się szanował, można było pogadać.

Jak coś to mnie z**bcie.
Pozdrowienia
Krzyś.
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Siczka » 10 sty 2013, o 11:13

Popieram Krylunia. Sam jestem na pamiętam od którego roku na Forum, ale kiedyś dało się tutaj normalnie pogadać w tematach czy na czacie i nie było co rusz na każdym kroku hejtowania, wyśmiewania że ktoś choćby szparunki na WSK ktoś nie tak zrobił albo że ma może jeszcze zły komplet kluczy.... Ogółem dawniej było lepiej....
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Lorrenzo » 10 sty 2013, o 14:10

Ja się nie wypowiem bo mnie tu 2 lata nie było ;)
Avatar użytkownika
Lorrenzo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 649
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 20:55
Lokalizacja: Skarżysko- Kamienna
Pochwały: 4
Pojazdy: Toyota RAV4 03r Opel astra 16V 98r, Maluszek FL Dantom, sport x2, Ogar 200 i inne stare motory

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Piotrek » 10 sty 2013, o 15:15

Jak wygląda forum to zależy tylko i wyłącznie od Was, czemu? A no bo:

1) To Wy piszecie na forum posty. Forum tworzą Użytkownicy.
2) Zostało oddane w Wasze ręce potężne narzędzie jakim jest opcja "Raportuj post" (Tu więcej na ten temat). Nie podoba Ci się jakiś post, twierdzisz że czegoś takiego nie powinno być na forum, takiego użytkownika nie powinno być na forum - RAPORTUJ POST. Gwarantuję, że każdym raportem zajmiemy się tak jak powinno. Zresztą chyba nigdy nie było żadnych skarg na naszą pracę. No i to tyle w tym temacie. Macie potężne narzędzie, korzystajcie z niego.

Troszkę dziwne jest wrażanie opinii o forum przez osoby które albo nigdy nic nie zaraportowały albo były to jakieś jednostkowe sztuki..
Jeszcze dziwniejsze jest gdy robią to osoby które mało czasu spędzają na forum. Nie wiem - może z tego powodu nie mogą wczuć się w jego klimat i wydaje im się, że forum się zmieniło?

Odnośnie hejtu.. To ciekawostka. Co jak co ale te forum zawsze słynęło z tego, że nie ma tu hejtowania (bezpodstawne krytykowanie innych). Przecież to forum słynie z fajnej (niejednokrotnie nazywanej jako rodzinnej) atmosfery. Nie ma tu żadnej mowy o jakimkolwiek hejtowaniu. Zresztą sami z "urzędu" jesteśmy cięci na jakiekolwiek prowokacje, zaczepki i od razu robimy porządek z takimi Użytkownikami. Kto jak kto ale Ty Siczka dobrze wiesz o co chodzi ;)

Swego czasu janosikmz19822 zbłądził i trafił na inne, podobnie tematycznie do naszego forum. Ile czasu spędził na tym forum? Chyba jeden dzień. Zaraz stamtąd uciekł bo właśnie leciał hejt za hejtem i czepiający się do wszystkiego admin/mod.

Tu inny przykład co dzieje się na innych forach: viewtopic.php?f=7&t=30347

Wracając do tematu naszego forum.. jeśli jakś hejt jest to ponownie się pytam - czemu nic nie raportujecie? Raportować, raportować i jeszcze raz raportować. Na koniec dodam, że proszę abyście raportowali, raportowali i jeszcze raz raportowali.

P.S.

Uwag odnośnie forum proszę nie kierować do mnie. Nie jestem tu jedynym członkiem ekipy zarządzającej forum. Łącznie jak widać składa się ona aktualnie z 7 osób: memberlist.php?mode=group&g=4

Ja nie jestem jego głównym adminem, nie ja tu podejmuję główne decyzje. Wszystkie decyzje jakie zapadają na tym forum są efektem wspólnej rozmowy wszystkich tych 7 osób.

No i na koniec tego postu (jako że jeszcze o tym nie pisałem dosadnie), przypominam o raportowaniu postów. Proszę abyście raportowali, raportowali i jeszcze raz raportowali.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Siczka » 10 sty 2013, o 18:53

Piotrek napisał(a):od razu robimy porządek z takimi Użytkownikami. Kto jak kto ale Ty Siczka dobrze wiesz o co chodzi ;)

Zgadza się, wiem doskonale, ale chyba się polepszyło nieco, prawda? Ogółem jeśli raportować posty, to raportować posty, ale jeśli większość akcji się rozgrywa na Chacie, to wtedy co z tym robić? No i co zrobić jeśli moderatorzy są na Chacie, ktoś ciągle po kimś "jedzie", "hejtuje" i zero reakcji jakiejś jest?
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Komar Rider » 10 sty 2013, o 23:04

Siczka napisał(a):No i co zrobić jeśli moderatorzy są na Chacie, ktoś ciągle po kimś "jedzie", "hejtuje" i zero reakcji jakiejś jest?


Przy takim "ruchu" na forum nawet 7 osobowemu teamowi ciężko może być wyłapać pewne sytuacje, tym bardziej, że przecież nie siedzimy na forum wszyscy na raz. Do kontrolowania chatu dochodzi jeszcze odpisywanie na PW użytkowników, odbieranie (sporadyczne) raportów (które notabene zajmuje mniej czasu, niż odpisanie na PW i w dodatku wymaga mniej pracy, tak więc warto korzystać), czy przeglądanie wszystkich tematów.

Ponadto czasami może się zdarzyć, że ktoś nie jest obdarzony pewną wrażliwością na różne zachowania (także admin/mod). Co boli jednego, niekoniecznie musi boleć innego. Dlatego ZAWSZE gdy widzicie coś, co jest nie do końca OK, to ZAWSZE raportujcie. Uwierzcie mi, że nikt was nie posądzi o nadmierne wysyłanie raportów (chyba że ktoś celowo wysyła raporty, żeby kogoś zgnębić) ani nie uzna za lizusów. Komu macie się podlizywać? Na pewno nie administracji. Przecież to forum jest wasze.
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez janosikmz19822 » 11 sty 2013, o 09:25

Piotrek napisał(a):Swego czasu janosikmz19822 zbłądził i trafił na inne, podobnie tematycznie do naszego forum. Ile czasu spędził na tym forum? Chyba jeden dzień. Zaraz stamtąd uciekł bo właśnie leciał hejt za hejtem i czepiający się do wszystkiego admin/mod.


Hejty to mało powiedziane sam administrator rzucał wulgaryzmami i przeklinał na forum a wszystkim uwagę zwracał dookoła , administrator to taki jakby przedstawiciel który w ogóle nie powinien klnąc i tak dalej .
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3661
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1,Komar 231b -232-2330-2350 z1970(rama),Hercules,jawa 223,Ryś:)

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez MotórzystaPRL » 12 sty 2013, o 11:24

Ja powiem tak, najwięcej śmiecenia jest na SB modzi robią co chcą, albo mówią pogadaj z adminem bo ja tego nie mogę zrobić.
Wolna ameryka moderator jest moderatorem i jest nie do tknięcia.A jak o coś się prosi to mówi że on tego nie może pogadaj z instancja wyższą.
KAWASAKI ER5 Z 1999R
Avatar użytkownika
MotórzystaPRL
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 16:05
Lokalizacja: Kowalew
Pochwały: 3

Bractwo Motomaniaków/ Szacunek wobec drugiego użytkownika

Postprzez Krylunio » 12 sty 2013, o 11:42

Jestem *** ciekaw czy ktoś z młodszych stażem użytkowników przeczyta całość :D
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 289 gości