Pomocy!brak bocznej szyby!

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez soko22 » 31 paź 2012, o 21:58

Straciłam szybę boczna i torebkę. muszę szybko uzupełnić braki. jestem w Rybniku. poradźcie mi gdzie o zrobić?żeby było szybko i dobrze.Pomocy
soko22
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 21:44

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 paź 2012, o 21:58

Pani Kontekstowa
 

Re: Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Boski20 » 31 paź 2012, o 22:19

ktoś wybił Ci szybę i ukradł torebkę?
Boski20
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 15:19
Pojazdy: Yamaha YZF R-125

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Tomek » 31 paź 2012, o 22:23

Boski20, może pożyczył... :mrgreen: Przecież oczywiste, że torebkę ktoś ukradł.
soko22, po pierwsze policja, bo ktoś może wykorzystać dokumenty w przestępstwie itp. Szyby szukaj na szrotach, powinny być tańsze od nowych i dostępne od ręki jeżeli to typowy model samochodu.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez ketlin » 31 paź 2012, o 22:55

Jeśli zależy Ci na szybkości działania, to polecam Ci wybrać się do NordGlassa. Oni mają dużo serwisów w całym kraju, nie orientuję się dokładnie, czy są też w Rybniku, ale na pewno gdzieś muszą być w okolicy. Najlepiej zadzwoń do nich na infolinię, podaną na stronie www NordGlassa, może uda Ci się zorganizować wszystko w ten sposób, że sami przyjadą do Ciebie i od ręki wstawią Ci szybę.
ketlin
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 22:50
Pojazdy: samochód

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Romecik2t » 31 paź 2012, o 22:57

Trzeba chyba też zgłosić kradzież wszystkich dokumentów, które znajdowały się w torebce, nie wiem, dowód prawko, zależy co znikło.Chyba, ze się znajdą, bo jak gdzieś je ktoś wyrzucił na ulicy to ktoś na pewno znajdzie i może zanieść np na policje a oni powinni się skontaktować jakoś. Ale marne szanse.
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez dieludolfs » 31 paź 2012, o 22:59

Wydaje mi się, że po kupnie szyby powinien wymienić ją pierwszy lepszy warsztat. A szukać szyby, jak kolega wyżej napisał, najlepiej na szrocie lub kupić przez allegro. Można też zostawić auto u mechanika i on powinien sprowadzić potrzebną część, tyle, że przez pośredników cena może już być wyższa.
Tak z ciekawości, co to za samochód?

ketlin napisał(a):Jeśli zależy Ci na szybkości działania, to polecam Ci wybrać się do NordGlassa.

Podobno szyby nordglassa szybko się rysują, dlatego myślę, że pewniejszym i tańszym rozwiązaniem będzie kupno części używanej, oryginalnej. No chyba, że priorytetem faktycznie jest szybkość wymiany, a nie jakość :mrgreen:
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Tomek » 31 paź 2012, o 23:21

A mi się wydaje, że temat o nordglassie i ten to reklama tej firmy :D 3 userów po jednym poście i każdy pisze o tej jednej firmie... Śmierdzi mi tu marnym marketingiem.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez igrek97 » 31 paź 2012, o 23:23

Od biedy to bym folią tę szybę zakleił.

Ch*jowo, ale stabilnie ;)
Bez młota, to ch*j nie robota! :F
bedziesz sluchał @ igrek97, to zobaczysz jak skonczysz
Avatar użytkownika
igrek97
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3562
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 18:59
Pochwały: 25
Pojazdy: sterta złomu

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Siczka » 31 paź 2012, o 23:55

Tomek napisał(a):A mi się wydaje, że temat o nordglassie i ten to reklama tej firmy 3 userów po jednym poście i każdy pisze o tej jednej firmie... Śmierdzi mi tu marnym marketingiem.

No też tak patrze - najpierw opinie, teraz zbita szyba, nagle 5 minut temu użytkownik nowy i poleca ta firmę - coś tu mi tanim szkłem zalatuje :?
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez dieludolfs » 1 lis 2012, o 00:00

Siczka napisał(a):No też tak patrze - najpierw opinie, teraz zbita szyba, nagle 5 minut temu użytkownik nowy i poleca ta firmę - coś tu mi tanim szkłem zalatuje

Taka prawda, porządna firma nie musi się reklamować, a opinia jaka krąży na temat jakości szyb tej firmy jest kiepska.
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Tomek » 1 lis 2012, o 00:02

dieludolfs napisał(a):porządna firma nie musi się reklamować, a opinia jaka krąży na temat jakości szyb tej firmy jest kiepska.

I z reklamy wyszła antyreklama.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Pomocy!brak bocznej szyby!

Postprzez Siczka » 1 lis 2012, o 11:12

No i tak to niestety jest. Albo po prostu chcieli na forach (bo może nie tylko u nas to miało miejsce) sprawdzić czy już ktoś miał styczność z tymi szybami i sprawdzić co o tych szybach sądzą - czy są dobre czy raczej nie. Ale wyszło jak wyszło - tzn nie wyszło :F
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 286 gości