Pianka do basenu.

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Pianka do basenu.

Postprzez alus » 27 lut 2013, o 02:44

Wie ktoś może gdzie mogę kupić piankę do basenu ? Problem w tym że nawet nie wiem jak profesjonalnie się to nazywa. Chodzi o basen z pianką na jakich zawodnicy FMX , BMX itp. wymyślają nowe tricki (rampa + basen z pianką dla miękkiego lądowania) ;)
@@% Super MotO.

Motór

Miewam chwile zwątpienia aż do pierwszego odpalenia.
Avatar użytkownika
alus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 01:46
Lokalizacja: Myszków (śląsk)

Pianka do basenu.

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 lut 2013, o 02:44

Pani Kontekstowa
 

Pianka do basenu.

Postprzez Tomek » 27 lut 2013, o 15:45

Wydaje mi się, że to zwykłe ścinki gąbki/pianki z firm np meblowych. Jak masz w okolicy jakąś firmę produkującą meble czy cokolwiek innego z gąbki, to zajedź i popytaj. Dla firmy to niepotrzebne odpady i jest szansa na wyrwanie po taniości.
Do głowy wpadł mi jeszcze pomysł z fotelami samochodowymi. Musiałbyś pogadać ze złomiarzami czy nie oddadzą gąbek z foteli w zamian za rozebranie. Dobrych foteli nikt Ci nie da, ale trafiają się powysiadane, poprzecierane albo pęknięte.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Pianka do basenu.

Postprzez ryszard332 » 20 maja 2019, o 07:17

Kupował ktoś z was może w sklepie internetowym świat dziecka . Mnie naprawdę takie informacje zawsze bardzo interesują.Taki już jestem tak naprawdę i się nie zmienię.
ryszard332
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 11:26


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości