Jak była cena Fiata Coupe w dniu premiery i latach 90

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Jak była cena Fiata Coupe w dniu premiery i latach 90

Postprzez MaroX885 » 28 cze 2013, o 22:06

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jaka była cena nowego Fiata Coupe.Nie wiem czy temat założyłem we właściwej kategorii , ale jestem tu nowy i nie mam jeszcze takiego rozeznania.Wracając do tematu , cena nie musi dotyczyć koniecznie najwyższego modelu 2.0 20v turbo , może być i 1.8 16v.Dobrze by było gdybyście mogli podać cenę w zł.Przeglądałem internet , jakiś stary katolog samochodowy (chyba to się nazywało Samochody Świata 1997) ale brak danych o cenach tego auta.Jestem ciekaw ceny tego autka w chwili gdy było nowe , bo obecnie można je dostać już za 3500 zł - przyzwoicie sprawne i jeżdżące a za 7000 to już miazga.I cóż jestem zdziwiony taką ceną , gdyż to przecież auto z najwyższej półki a jego wygląd i osiągi do dziś robią niemałe wrażenie.
MaroX885
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 21:46

Jak była cena Fiata Coupe w dniu premiery i latach 90

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 cze 2013, o 22:06

Pani Kontekstowa
 

Jak była cena Fiata Coupe w dniu premiery i latach 90

Postprzez Angler » 29 cze 2013, o 20:21

Primo - przedni napęd czyli słowa które nie powinno występować wraz z słowem sportowy.
Secundo - Fabbrica Italiana di Automobili Torino.
Tercio - nie jest to jakaś mega super rakieta ot szybkie auto.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 91 gości