Lexus IS F CCS-R

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Lexus IS F CCS-R

Postprzez Bartosh » 27 lip 2013, o 20:01

Lubicie samochody Lexusa? Ja świruję wręcz na ich punkcie. Moim marzeniem jest mieć takie autko, niestety na 100% nigdy się ono nie zrealizuje :D :D :D. Więc póki co, mogę jedynie sobie popatrzeć :P. Ostatnio Lexus wziął udział w trudnym wyścigu (możecie poczytać sobie o tym na tej stronce: Lexus IS F CCS-R). A swoją drogą, fajny model, co nie? :>
Bartosh
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 15:25
Pojazdy: Citroen C2

Lexus IS F CCS-R

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 lip 2013, o 20:01

Pani Kontekstowa
 

Re: Lexus IS F CCS-R

Postprzez Bartosh » 18 sie 2013, o 16:56

No to kolejna nowinka dotycząca marki Lexus - tym razem dotycząca najnowszego modelu RC (Racing Coupe), który pojawi się jesienią 2014 (http://mototarget.pl/news,lexus_rc_bedzie_sie_dzialo,16888.html). Nowy sportowy model tej japońskiej marki będzie prawie dziesięciokrotnie tańszy od swojego poprzednika - Lexusa LFA. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną nowego dwuśladu, mi najbardziej zaimponował fakt, że modyfikacje zastosowane przy produkcji samochodu pozwolą na osiągnięcie i bezpieczne utrzymanie maksymalnej prędkości 300 km/h. O sprawne wytracenie tej prędkości zadbają masywne hamulce opracowane we współpracy z Brembo - te z przodu będą miały sześciotłoczkowe zaciski, natomiast z tyłu znajdą się zaciski czterotłoczkowe.
Bartosh
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 15:25
Pojazdy: Citroen C2


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości