szkoła motoryzacyjna

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Ija » 14 wrz 2013, o 18:42

Więc Ci odpowiedziałam, że w technikum jest rozszerzona matma i fizyka jeśli chodzi o kierunki mechanika....
Jaki mam mieć zawód by być wyjątkowa....??!!
Avatar użytkownika
Ija
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazdy: skuter Lonjia Sharpy, Zipp Quantum R, Kymco Grand Dealing

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 wrz 2013, o 18:42

Pani Kontekstowa
 

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Tomek » 14 wrz 2013, o 18:49

Może źle to określiłem... Wiem że jest rozszerzona. Chodzi o poziom nauki. Rozszerzona w liceum, a w technikum to dwie różne rzeczy, chyba że porównać bardzo dobre technikum do słabszego liceum.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Ija » 14 wrz 2013, o 18:53

Nie wiem jak to wygląda teraz w technikach.......
Jaki mam mieć zawód by być wyjątkowa....??!!
Avatar użytkownika
Ija
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazdy: skuter Lonjia Sharpy, Zipp Quantum R, Kymco Grand Dealing

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Łukasz. » 15 wrz 2013, o 20:40

Tomek napisał(a):Rozszerzona w liceum, a w technikum to dwie różne rzeczy, chyba że porównać bardzo dobre technikum do słabszego liceum.

Teoretycznie matematyka podstawowa jest taka sama jak w technikum czy liceum. Rozszerzona również. Bynajmniej teoretycznie :P

Chociaż w sumie, po tej rewolucji w szkolnictwie nie wiadomo czego można się spodziewać...

W praktyce jednak, każda szkoła ma inną specyfikację. Ba, każda klasa ma inaczej, nawet w tej samej szkole ;) Wiele zależy od nauczyciela, z jednym matma może być luz, a z drugim z tej samej szkoły praktycznie nie do przejścia.

Mówisz, że chodzisz do LO, druga klasa. Powiedz mi jedno, w jaki sposób chciałabyś się przenieść do technikum? Toż to praktycznie niemożliwe... Najmądrzejszym wyjściem byłoby już w wakacje o tym pomyśleć, wypisać się z LO i technikum zacząć od pierwszej klasy, bo to jest o wiele łatwiejsze ;) Ale to już jest takie gdybanie.
Szkoła okropna. Co znaczy to określenie, ludzie, nauczyciele, podpadłaś komuś? :P
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Ija » 15 wrz 2013, o 21:29

Nikomu nie podpadłam, w mojej szkole nauczyciele stosują mobbing i tu raczej nie chodzi o mnie, bo z wf-u już się wypisałam więc mam spokój.
Myślę, że drugą klasę spróbuję jakoś przeboleć, bo mam tak chociaż jakieś towarzystwo, którego nigdy nie miałam, a to już coś. Nad trzecią klasą pomyślę, bo też na maturą się waham, bo nie chcę ryć 7 godzin angielskiego kiedy nie chcę zdawać matury z tego języka.
Potem jak już wcześniej wspominałam poszukam jakieś mechanicznej bądź samochodowej policealnej i/albo posłucham się kolegi, który mi doradził by iść na studia w Szczecinie jeśli pamiętam :)
Wielkie plany, ale co z tego wyjdzie - nie wiem. Jeszcze prawko na skuter mnie czeka w przyszłym roku :D
Jaki mam mieć zawód by być wyjątkowa....??!!
Avatar użytkownika
Ija
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazdy: skuter Lonjia Sharpy, Zipp Quantum R, Kymco Grand Dealing

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Rudy102 » 16 wrz 2013, o 19:35

Matura to podstawa lepiej po prostu skończ to liceum.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)
Avatar użytkownika
Rudy102
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2581
Dołączył(a): 6 gru 2011, o 21:59
Lokalizacja: Pacanów
Pochwały: 7
Pojazdy: Illuminati

szkoła motoryzacyjna

Postprzez Łukasz. » 16 wrz 2013, o 19:53

Bez przesady, nie tyle podstawa, co jedyna "korzyść" po LO. :P
Ija, naprawdę, trochę za późno się ocknęłaś. Skoro źle wybrałaś, to niestety, ale jest praktycznie za późno. Nawet jakbyś chciała do tej zawdy pójść, to już masz problem, bo nie załatwisz sobie praktyk.
Ale technikum, hmmm... może to chore, ale jakbyś zaliczyła "kibla" w pierwszej klasie, nie miałabyś żadnego problemu by się przenieść :D Ale "niestety" jesteś już w drugiej klasie...

Sytuacja patowa. Zostaje praktycznie tylko skończyć tą szkołę, napisać maturę, i próbować szczęścia na studiach ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

szkoła motoryzacyjna

Postprzez jasiek27 » 31 sie 2021, o 09:47

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Wydaje mi się, że na topie wciąż będą te wszystkie kierunki techniczne, czyli te które kończy się po politechnice.
Oczywiście politechnika kierunki które tam się studiuje są dosyć wymagające, zwłaszcza pod względem matematyki, fizyki i innych nauk ścisłych.
Warto dodać również, że studia to czas pewnych przywilejów - tańszych usług mieszkaniowych, stypendia, czy możliwość zaciągnięcia kredytu bankowego czy tańszego konta bankowego.
https://www.konto-studenckie.pl/porowna ... nckich.php

Można porównać sobie konta na stronie
jasiek27
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 15:58

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości