Jaki wybrać kask?

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Jaki wybrać kask?

Postprzez harleydavinson » 14 paź 2013, o 16:28

Mój obwód głowy to 56 cm przy napiętej miarce i 57 przy trochę luźniejszej. Rozmiar s to 55-56 a m 57-58. ja jestem pomiędzy S a M, a chcę kupić kask z allegro więc nie mam możliwości przymierzenia.

Jaki wybrać?
Obrazek
Avatar użytkownika
harleydavinson
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 18 lip 2012, o 19:29
Pojazdy: składak

Jaki wybrać kask?

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 paź 2013, o 16:28

Pani Kontekstowa
 

Jaki wybrać kask?

Postprzez Siczka » 14 paź 2013, o 17:19

ZAWSZE KASK KUPUJE SIĘ OSOBIŚCIE!
Nie kupuj przez allegro! Ten sam rozmiar jest różnie robiony co oznacza, że jedna L'ka będzie super a druga będzie uwierała w kości policzkowe lub w uszy itd.
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Jaki wybrać kask?

Postprzez harleydavinson » 14 paź 2013, o 21:16

W takim razie zrezygnuję z tego kasku z allegro. Znajdę jakiś sklep w mieście i tam kupię, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.
Obrazek
Avatar użytkownika
harleydavinson
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 18 lip 2012, o 19:29
Pojazdy: składak

Jaki wybrać kask?

Postprzez Romecik2t » 14 paź 2013, o 21:23

harleydavinson, Dokładnie, zwłaszcza że masz taką głowe teraz że ani ten ani ten nie pasuje, a kask nie może być luźno bo może się obrócic na tyle że zasłoni jedno oko a to już może się źle skończyć, a za ciasno to nie będziesz miał dopływu krwi w głowie :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości