Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Kruszyna24 » 3 lip 2014, o 10:56

Zobacz, jaki olej samochodowy mechanik ci poleci, a później kup go przez oleje-sklep.com. Mi wychodzi mniej więcej 10% taniej niż ceny w standardowych sklepach, czy broń Boże marketach.
Kruszyna24
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lip 2014, o 10:39

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 lip 2014, o 10:56

Pani Kontekstowa
 

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez gacekx1 » 5 lip 2014, o 18:58

Ja kupiłem jakiś czas temu Valvoline 10w40 max life do golfa 1.9tdi i nie narzekam, chyba u tego typka kupowałem:

http://allegro.pl/valvoline-maxlife-10w40-diesel-5l-oryginalny-2014r-i4356617080.html

Z kolei rodzicom zalałem do freelandera td4 2.0 Mobila 10w40, a do polo 1,3 Lotosa 10w40;)

Podsumowując chyba etykieta działa na psyche bo wypróbowałem dużo olejów i nie widać żadnej znaczącej różnicy;p Jedynie ten Valvoline miał ciemniejszy odcień od wcześniej wlewanych do golfa (castrol i mobil).

Muszę dodać że do skrzyni w golfie zalałem Castrola Syntrans Transaxle 75w90 i tutaj wyczułem różnice, skrzynia zaczęła pracować zdecydowanie lżej.

http://allegro.pl/castrol-syntrans-transaxle-75w90-1l-praga-gratisy-i4308173727.html
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Re: Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Legii » 31 gru 2015, o 18:28

Ja polecam mojego zaufanego sprzedawcę u którego kupuje oleje i nie tylko od kilku lat i jestem zadowolony z jakości olejów jakie ma w swojej ofercie. Tutaj link do sklepu dla chętnych: REKLAMA
Ostatnio edytowano 1 sty 2016, o 17:51 przez Łukasz., łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto reklamę
Legii
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2015, o 18:24

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Rutkowska » 26 lut 2016, o 12:44

Ja też mam swojego zaufane ale nie moge znależć kontaktu bo jeszcze do konca się nie umiejscowił. Właśnie się przenosi. Polecam kolesie każdemu taki fachowiec to rzadkośc.

smary do aut adabismoto zdzwońmy się
Ostatnio edytowano 4 mar 2016, o 13:48 przez Rutkowska, łącznie edytowano 1 raz
Rutkowska
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 12:41
Pojazdy: subaru

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Pablosss » 3 mar 2016, o 13:25

Z olejami jest tak jak z każdym innym produktem, jak "dziwnie" tanie to często ktoś maczał w nim palce :) Dlatego czasem lepiej zaplacic więcej, ale mieć pewność i nie nabawić się później jakiś awarii w aucie. Kupuj u sprawdzonych sprzedawców, ale też poluj na stronkach internetowych (oficjalnych sklepów). Czasem wrzucają tam jakieś rabaty, ceny dnia itd
Pablosss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2016, o 13:09

Oleje silnikowe z allegro. Oryginał czy podróbka?

Postprzez Tomo eS. » 15 wrz 2016, o 21:40

Ja zastosowałem produkt "Ceramizer" http://www.ceramizer.pl/ do skrzyni biegów manualnej. Na zużyty synchronizator drugiego biegu pomogło. Producent obiecuje poprawę po przejechaniu kilkuset do nawet 1500km. W moim wozie drugi bieg przestał zgrzytać po przejechaniu kilkunastu kilometrów. Skutków ubocznych jak na razie nie zaobserwowałem, a z tym wynalazkiem w skrzyni przejechałem jak do tej pory ok. 3tys km. Podchodziłem sceptycznie do tego produktu, teraz mogę go nawet polecić. Uwaga 4g (cztery gramy!) dodatku na 2l oleju, i to działa.
Życie jest zbyt krótkie, by nie kręcić pod czerwone pole :F
Avatar użytkownika
Tomo eS.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 329
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 23:13
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 3
Pojazdy: BMW e36, Audi A4 B7

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości