Wygłuszenie samochodu

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Wygłuszenie samochodu

Postprzez Krylunio » 10 lut 2014, o 19:49

Witam.
Jak w temacie, zależy mi na tym by było jak najlżejsze, nie wchłaniało wody itp. Na allegro tego jest w ciul, pianki i inne ustrojstwa, ktoś z Was stosował maty bitumiczne?
pianki polietylenowe? filc? Jak to się sprawuje?
Obojętne co dam i tak będzie lepiej w Hondzie bo jedyne wygłuszenie jakie mam to konserwacja.

Poradzicie co?
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Wygłuszenie samochodu

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 lut 2014, o 19:49

Pani Kontekstowa
 

Wygłuszenie samochodu

Postprzez Tomciosz » 10 lut 2014, o 20:55

Jedynie co to mogę poradzić, co wygłuszać, tyle wyniosłem z "Ochrony Środowiska w Transporcie". :P
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Wygłuszenie samochodu

Postprzez Bubles » 28 lut 2014, o 00:55

Łap. Żywcem skopiowane, ale na pewno coś Ci pomoże.


Obrazek

ObrazekObrazek
Struktura zewnętrzna - plastry miodu.

ObrazekObrazek
Struktura zewnętrzna - bardzo drobne tłoczenie.

ObrazekObrazek
Samoprzylepna mata bitumiczna o wysokiej zdolności wyciszającej i dużej elastyczności, pozwalająca optymalnie dopasować się do kształtu powierzchni. W samochodach przeznaczona do wygłuszania podłogi kabiny i bagażnika oraz do kształtowania przestrzeni akustycznej wnętrza pojazdu. Może być pokrywana wszystkimi rodzajami lakierów samochodowych.

ObrazekObrazek
Samoprzylepna mata bitumiczna o wysokich zdolnościach wyciszających. W samochodach przeznaczona do zmniejszania wibracji i drgań. Zwiększa sztywności dużych płatów blachy oraz redukuje hałas przenikający do wnętrza kabiny poprzez drzwi i boczne elementy oblachowania. Może być pokrywana wszystkimi rodzajami lakierów samochodowych.

ObrazekObrazek
Samoprzylepna mata bitumiczna z warstwą aluminium o wysokich zdolnościach wygłuszających. W samochodach przeznaczona do redukcji hałasu przenikającego z komory silnika.

ObrazekObrazek
Samoprzylepna mata wykonana z mieszanin polimerów, zmiękczaczy i ziarnistych wypełniaczy. *** ją wyjątkowa elastyczność nawet w bardzo niskich temperaturach. Przeznaczona jest do wygłuszania podłogi, kabiny i bagażnika. Może być pokrywana wszystkimi rodzajami lakierów samochodowych. Nie wymaga wysokiej temperatury podczas układania.

Elementy samochodu z kolorystycznym oznaczeniem odpowiednich mat
Obrazek

Copyright © 2008 APP Sp. z o.o. - wszystkie prawa zastrzeżone
Avatar użytkownika
Bubles
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 218
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 23:45
Pojazdy: Opel Omega B


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości