Co sądzicie o WFM ??

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Gość » 11 kwi 2007, o 14:07

W szkole siedze :D Koncze o 15:15 i zasowam na zlom :lol:

Sory za brak pl znakow ale klawiatura nie obsluguje :P
Gość
 

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 kwi 2007, o 14:07

Pani Kontekstowa
 

Postprzez BaroS » 11 kwi 2007, o 18:40

Fuck !! To wyżej to ja :P

Byłem w "Tom kupuje złom" i się pytałem Pana na bramce to mówił że tam głównie złom przemsłowy i nie widział żadnych motocykli, i żebym pochodził po mniejszych skupach złomu, bo tamto jest duże złomowisko i przywożą złom w kontenerach. Będę musiał poszukać jakiś innych skupów i pochodzić się popytać.
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Mariusz » 11 kwi 2007, o 19:38

o ile z kontenerów nie wyrzucają to rzeczywiście, jeśli jednak by były potem luzem to nie tak źle, choć wydaje mi się że i tak te motory gdyby nawet były to w nieciekawym stanie :/

mnie się wydaje że za WFM 3 stówy mogłeś dać spokojnie, bo teraz to ten sprzęt ma już rangę klasyka w przeciwieństwie do WSK, a za to się płaci...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez BaroS » 12 kwi 2007, o 21:09

Kurde, albo ja nie umiem gadać albo mam jakiegoś lola :/ Byłem na trzech mniejszych skupach złomu i wszędzie mówią "tu nic nie ma, idz szukać gdzie indziej" :/ Jutro chyba jeszcze raz pójdę na to duże złomowisko i spróbuję przekonać gościa na bramce żeby pozwolił mi wejść.

Tam w kontenerach wszystko przywożą a później wyrzucają luzem.
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Koner » 12 kwi 2007, o 21:12

To nie mów mu konkretnie po co idziesz,tylko powiedz że chcesz się rozejżeć.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez BaroS » 12 kwi 2007, o 21:18

Ale to tak normalnie bez problemu wpuści jak powiem "Proszę Pana chcę się rozejrzeć" ?? Na złomy nigdy nie chodziłem, ale mi się wydaje że tak o to sobie raczej wejść nie można :roll:
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Wojteeek » 12 kwi 2007, o 21:41

Ja robie tak - jak widac kogos to ide w jego strone/do niego i pytam - "Mozna/Moge sie rozejrzec ?"

A jak nikogo nie ma to poprostu wchodze... I jak ktos sie pyta to mowie ze sie rozgladam... I tyle :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez BaroS » 13 kwi 2007, o 17:16

Dzięki Swir wypróbuję to natępnym razem :wink:

Ale normalnie jaja !! Chodzę po złomach, pytam się kolegów czy nie mają żadnych ram, a tu nagle mi ten kolega co chciałem od niegą WFMkę kupić (tą co w temacie) pisze mi że ma ramę od WSKi na sprzedaż :shock:

Jutro załatwiam z nim sprawę :lol: :lol: :lol: Ale mam radochę. :lol: :lol:
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez BaroS » 13 kwi 2007, o 17:17

...
Ostatnio edytowano 4 cze 2009, o 00:26 przez BaroS, łącznie edytowano 1 raz
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Silver » 3 maja 2007, o 20:21

Ja kupiłem na złomie silnik chyba od wfm 58r. za 30 zł :D Brakuje tylko lewej/lewych kapy/kap i pierścienie są do wymiany. Mam kilka pytań:
-ile wfm ma tarcz sprzegłowych? (moja ma 4)
-jakie są pojemności? (wiem, że mam około 150 albo 175, kolega przyniusł tłok od kobuza, szerokość taka sama ale kobuz ma dłuzszy tłok i węższe pierscienie)
-jakie gaźniki stosowano: takie jak w wuesce 4 czy 3 (ja mam taki jak w wuesce 4 taki baniak z boku)
-czy te silniki są mocniejsze od wsk 3?

To było by na tyle, wiem że łożyska są do wymiany, cylinder i wał dobry. A zapomniałem dodać: moja wfm-ka ma trzy biegi, ma krucieć wychodzący z cylindra i jakby trzy kartery.
Avatar użytkownika
Silver
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 07:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości