Obsługa quada 110CCM

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Obsługa quada 110CCM

Postprzez Adamas1 » 9 paź 2015, o 20:58

Witam, zakupiłem quada z półautomatyczną skrzynią biegów i mam parę pytań a mianowicie:

1. lewa klamka wyposażona w pompkę hydrauliczną, i jest tam taka blokada że można zablokować w połowie zaciśniętą, sprzęgło to jest czy hamulec? nic nie hamuje jak wciskam.

2. z lewej strony u góry w deklu jest dziura z gwintem jakby na zaślepkę oleju, czy tam się wlewa olej czy tam jest jakiś punkt kontrolny?

3. Czy miał ktoś coś do czynienia z "awarią rozrusznika" czy tam są jakieś przekaźniki awaryjne czy coś?

Póki co to by było na tyle :D mimo że siedzę w różnych zabawkach parę lat ale w tym sprzęcie paru rzeczy nie wiem ;) PoZdrooo :> :F
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Obsługa quada 110CCM

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 paź 2015, o 20:58

Pani Kontekstowa
 

Obsługa quada 110CCM

Postprzez Tomek » 9 paź 2015, o 21:23

1. to raczej hamulec z blokadą na postój. Najlepiej iść po wężyku od pompki do końca :> Sprawdzałeś płyn w układzie?
2. Potrzebna fotka. Na 99% jest tam zapłon, a po odkręceniu korka widzisz znaki na kole magnesowym. Wlew oleju powinien być w prawej pokrywie. Najczęściej gdzieś w okolicach tylnego mocowania silnika, za kopniakiem jeśli masz. Jak znajdziesz bagnet, to i wlew będziesz miał zlokalizowany. Z kolei z przodu prawego dekla bywają okienka rewizyjne do sprawdzania ilości oleju. Nie wiem czy występuje wtedy bagnet.
3. Przekaźnik nie jest raczej jakąś słabą stroną. Oczywiście mógł paść. Powinien pasować od pozostałych chińczyków 50-125. Z resztą od innych moto także :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości

cron