Nasze wyprawy

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Black Rider » 11 lut 2008, o 09:27

[img][570:480]http://img405.imageshack.us/img405/4899/dsc00052ie8.jpg[/img]
jeszcze z wczoraj a jak jutro pogoda dopisze to jutro wielka wyprawa :D
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 lut 2008, o 09:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez southryan » 11 lut 2008, o 10:12

Heh, dobrze że masz takiego starszego brata, z kim można by było sobie pojeździć :) U mnie w regionie też jest kilka motorowerzystów ale żaden by nie pojechał dalej niż na 10 km i nie dalej niż za miasto :shock: Od czasu do czasu pojadę sobie sam gdzieś dalej ... ale to już wtedy nie jest takie fajne
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Black Rider » 11 lut 2008, o 10:15

ale zobacz na swoj moto a popatrz na nasze :) to jest wyczyn jechac komarem w las i jeszcze wrócic w całości :D
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez southryan » 11 lut 2008, o 10:29

ale zobacz na swoj moto a popatrz na nasze

No ok wiem rozumiem ale czy simson enduro i s51 nie jest w stanie pojechać dalej niż 5 km ? no lol Najdalej gdzie byliśmy z kumplami to pod znakiem dojazdu do naszej miejscowości ... dalej NIE bo nie, kurde boją się a penie nie wiedzą czego.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Black Rider » 11 lut 2008, o 10:41

no cóz:( dobrze ze jest jeszcze paru takich co nie boją sie wyzwan widziałeś jaką trase na jutro wyznaczyłem ? oni by chyba nigdy tak nie przejechali
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez southryan » 11 lut 2008, o 12:23

Black Rider napisał(a):no cóz:( dobrze ze jest jeszcze paru takich co nie boją sie wyzwan widziałeś jaką trase na jutro wyznaczyłem ? oni by chyba nigdy tak nie przejechali


Widziałem ... gdybym ja im pokazał taką trasę to by mnie wysmiali xD Kurde nie wiem czemu u nas jak już są jacyś motorowerzyści to leniuchy. Nic tylko żeby się rekreacyjnie przejechać (nie daj "bóg" z miasto), wrócić i grać na kompie :shock: Ja dzisiaj chyba sobie do januszkowic pojadę ... od tak sobie. Pogoda widzę że dopisuje.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Pilot » 11 lut 2008, o 22:03

Ja wole poza miastem jeździc niż po mieście, większa swoboda i przycisnąc motóra można trochę.A tak to co chwila jakaś krzyżówka i trzeba się zatrzymac na niej lub na światłach albo jakiś pieszy wyskoczy(a o to nie trudno)
Avatar użytkownika
Pilot
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 20:32
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez Mariusz » 11 lut 2008, o 22:08

bawiąc sie w psychologa to mają jakieś zaburzenia z czerpaniem przyjemności z jazdy :D zamiast delektować się każdym przebytym metrem to nie chce im sie jeździć :P nie wiem co za sprzęty mają, ale mając komara aż chce sie jeździć, obojętnie gdzie i jak, byle jeździć ;) sam się chwytam na tym że do sklepu jade już 5ty raz danego dnia i to po zupełną pierdołę, jade sobie 20-30km/h i delektuję pyrkotaniem silniczka :) wokoło kędzierzyna są chyba już ładne tereny bo ładne pagórki, wybierzcie sie kiedyś po lesie pojeździć :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 11 lut 2008, o 22:23

bawiąc sie w psychologa to mają jakieś zaburzenia z czerpaniem przyjemności z jazdy zamiast delektować się każdym przebytym metrem to nie chce im sie jeździć nie wiem co za sprzęty mają, ale mając komara aż chce sie jeździć, obojętnie gdzie i jak, byle jeździć sam się chwytam na tym że do sklepu jade już 5ty raz danego dnia i to po zupełną pierdołę, jade sobie 20-30km/h i delektuję pyrkotaniem silniczka wokoło kędzierzyna są chyba już ładne tereny bo ładne pagórki, wybierzcie sie kiedyś po lesie pojeździć


Heh, chyba im to powiem xD "Zaburzenie z czerpaniem przyjemności z jazdy" :D Właśnie oni nie mają najgorszych sprzętów ... jeden simson enduro, drugi simson s51, trzeci ogar 205 :D Więc ja już nie wiem czemu im się nie chce jeździć ... Po mieście nie, po wioskach nie, po lasach NIE
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Black Rider » 11 lut 2008, o 22:35

no ludzie zrobie z alonzem taką foto relacje ze te mieszczuchy wymiękną :D z 50 km zrobimy jak nic :)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Aleksander » 11 lut 2008, o 23:35

widoki widokami ale naważniejszą role w mojej wyprawie odrgrywa komar 2350 z którego naprawde jestem dupmny nowe serce spowodowłąo ze przebudził sie nawet mój brat moemntami nie mógł mnie dogonic na 2352 :)
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez Black Rider » 11 lut 2008, o 23:37

a wsadz do tego komara tłumik od 232 i wyjmij dławik i go skręc zobaczysz róznice :D
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Adi.G. » 11 lut 2008, o 23:38

Poczekajcie aż sima złożę, w planach mam Rzeszów (agmot), Dębica ( Sklep skuter, noi tytoniowy, po tabaczkę :D) zlot w Małej noi jakiś miastowy zlocik simsonów i skuterów, także w tym roku będzie się dziać :D A starych fotek z wypraw nie bede dawał bo są gdzieś tam na forum :P
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Mariusz » 12 lut 2008, o 03:05

no czekamy na filmik z odpalania Adi :D i na agmot i skuter możemy już robić zamówienia? :D no ja jak bym co to mógłbym składać zamówienie na tabaczkę, bo w twoich stronach chyba nawet rosną krzaczki tytoniu z tego co sie nie mylę (rzeszowszczyzna).
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Black Rider » 12 lut 2008, o 09:02

jakby rosły krzaczki czegoś innego to wez pare sadzonek lub nasionek :P
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 217 gości