Loty w szkole ^^

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Piotrek.P » 22 mar 2010, o 20:43

holter to takie urządzonko do sprawdzania pracy serca czy jakoś tak :)
Obrazek
komara może mieć każdy, Deltę nieliczni...

ale ja mam i to i to :mrgreen:
Avatar użytkownika
Piotrek.P
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): 8 mar 2010, o 22:45
Lokalizacja: Dubicze Cerkiewne
Pojazdy: dleta rmr 24 i wieeeeeele wiele innych :)

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 mar 2010, o 20:43

Pani Kontekstowa
 

Postprzez kamilq19 » 22 mar 2010, o 20:47

To u nas jakoś specjalnie nie ma "lotów" dzisiaj przyjechało trzech synków na skuterach to z dwoma kumplami "wywieźliśmy" te skutery za szkołę. Jakbyście widzieli miny tych gości xD Panika jak rzadko
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilq19
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 646
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:00
Pochwały: 2

Postprzez Piotrek.P » 22 mar 2010, o 20:52

to raz polo pojechał yamasakim doszkoły, dwóch gości było już po lekcjach a polo nie to zabrali mu kluczyki i pojechali do lasu katować yamasakiego :(
Obrazek
komara może mieć każdy, Deltę nieliczni...

ale ja mam i to i to :mrgreen:
Avatar użytkownika
Piotrek.P
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): 8 mar 2010, o 22:45
Lokalizacja: Dubicze Cerkiewne
Pojazdy: dleta rmr 24 i wieeeeeele wiele innych :)

Postprzez doman30 » 22 mar 2010, o 21:32

Haha
Dzisiaj skin-head (tak mówimy na ziomke od histy) rozdawała atlasy ja otwieram a tam na jednej stronie markerem "Koszalin Gwardia Holligans" i pokazuje klasie wszyscy je**ą z tego a na następnej coś takiego "(nazwisko dyrektora) to c**j" no z tego to sie ryliśmy już tak że :D Były tam jeszcze uje, izdy i inne ciekawe wyrazy :D Mocne to było naprawde.

[ Dodano: 22 Mar 2010, 20:38 ]

Błażej napisał(a)::roll: Zastanów sie co wypisujesz

Dominik- Lat 15

HAHA zapomniał wół jak cielęciem był :D Poza tym mam prawie 16 a i tak sie mocno zdziwiłem jak 13letni kolega powiedział że już od 4ech lat pali...


Ale takie picie "imponuje". Niech sobie pisze. :) ja to bym chciał żeby jego dyrektor to przeczytał :D


Nie przeczyta bo to tłumok jest i nawet kompa nie umie obsługiwać... poza tym nie wie co to MM :D


c64club napisał(a):U nas za takie numery się wylatywało.


Chciałem z kolegą poczuć smak ryzyka :D



kamilq19 napisał(a):To u nas jakoś specjalnie nie ma "lotów" dzisiaj przyjechało trzech synków na skuterach to z dwoma kumplami "wywieźliśmy" te skutery za szkołę. Jakbyście widzieli miny tych gości xD Panika jak rzadko


U mnie jeden taki jeździ kingŁAJNEM i w ogóle jak to wygląda... jak mówiłem mu np o S51 itp to zaczął sie śmiać kretyn "bo co z tego że dobre jak stare" to sie wku***łem, podszedłem do jego kibla i z nawet nie mocno kopnąłem. Sedes się wywrócił i pękł jakiś plastik i odpadło lusterko... i spokojnie odszedłem kwitując "uważaj co mówisz! a twoje nowe a już gówno" hehe i nie chciał mnie zaatakować bo doskonale wiedział że mi może ... obrobić :p Denerwują mnie takie cwaniaczki. Jeden miał kibla w starej szkole to mu mówie że wole Romety itp to ten prawie ze łzami w oczach odpowiedział że miał Ogara 205 w idealnym stanie ale jak go nie było ojciec wywiózł go na złom a kupił mu kingŁAJNO... smutne
Docieranie Pony M1 - przeliczanie wg producenta (w godzinach) - 6h/15h
Pasjonat motoryzacji.
Przyjaciele Rometów to także moi przyjaciele!


http://doman30.pl.tl
moja stronka :) zapraszam

http://nasza-klasa.pl/profile/6129855
Wysyłajcie zaproszenia, jednoczmy się :)

www.youtube.pl/doman30
Zapraszam do oglądania, komentowania i subskrypcji moich filmów.
Avatar użytkownika
doman30
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 877
Dołączył(a): 22 lis 2009, o 14:05
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez kajtkozo » 22 mar 2010, o 21:49

Odbije się na Tobie to ryzyko i nie mówimy o Twoim koledze tylko o Tobie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Krylunio » 22 mar 2010, o 22:09

driver 50 napisał(a): polo nie to zabrali mu kluczyk

bez urazy polo to ja nie chce wiedizec co by było jakbys tam samochodem pojechal..jakim cudem zabrali kluczyk?
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Postprzez kamilq19 » 22 mar 2010, o 22:11

doman30 napisał(a):U mnie jeden taki jeździ kingŁAJNEM i w ogóle jak to wygląda... jak mówiłem mu np o S51 itp to zaczął sie śmiać kretyn "bo co z tego że dobre jak stare" to sie wku***łem, podszedłem do jego kibla i z nawet nie mocno kopnąłem. Sedes się wywrócił i pękł jakiś plastik i odpadło lusterko... i spokojnie odszedłem kwitując "uważaj co mówisz! a twoje nowe a już gówno" hehe i nie chciał mnie zaatakować bo doskonale wiedział że mi może ... obrobić :p Denerwują mnie takie cwaniaczki. Jeden miał kibla w starej szkole to mu mówie że wole Romety itp to ten prawie ze łzami w oczach odpowiedział że miał Ogara 205 w idealnym stanie ale jak go nie było ojciec wywiózł go na złom a kupił mu kingŁAJNO... smutne



Tak bez obrazy ale to nie jest fajne co zrobiłeś koleś na to wydał jakieś 2.5k ... Się ciesz ze nie powiedział staremu czy coś...
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilq19
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 646
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:00
Pochwały: 2

Postprzez Błażej » 22 mar 2010, o 22:14

U mnie jeden taki jeździ kingŁAJNEM i w ogóle jak to wygląda... jak mówiłem mu np o S51 itp to zaczął sie śmiać kretyn "bo co z tego że dobre jak stare" to sie wku***łem, podszedłem do jego kibla i z nawet nie mocno kopnąłem. Sedes się wywrócił i pękł jakiś plastik i odpadło lusterko... i spokojnie odszedłem kwitując "uważaj co mówisz! a twoje nowe a już gówno" hehe i nie chciał mnie zaatakować bo doskonale wiedział że mi może ... obrobić :p Denerwują mnie takie cwaniaczki.


A Ty mnie denerwujesz... :/

Powinien Ci sprać ryj tak zebyś zęby stracił za to...
szkoda słów na takich jak ty
myslisz ze imponujesz nam ? :roll: :roll:
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Tomek » 22 mar 2010, o 22:14

Krylunio napisał(a):jakim cudem zabrali kluczyk?

Byłem na W-Fie, szatni nie zamykają, a kluczyki zabrali jak byłem na lekcji...
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Krylunio » 22 mar 2010, o 22:15

doman30 napisał(a):podszedłem do jego kibla i z nawet nie mocno kopnąłem. Sedes się wywrócił i pękł jakiś plastik i odpadło lusterko...


c64club napisał(a):U nas za takie numery

się dostaje taki wpie***l ze zaraz sie odkupuje zrypane rzeczy. Człwoeiku kazdy ma swe zdanie !!! nie możesz tego zrozumieć? i nie zdziwie się jak kiedyś ktoś Ci rozdupcy samochód/motor bo ma inne zdanie. pozdro
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Postprzez kamilq19 » 22 mar 2010, o 22:15

Błażej napisał(a):
U mnie jeden taki jeździ kingŁAJNEM i w ogóle jak to wygląda... jak mówiłem mu np o S51 itp to zaczął sie śmiać kretyn "bo co z tego że dobre jak stare" to sie wku***łem, podszedłem do jego kibla i z nawet nie mocno kopnąłem. Sedes się wywrócił i pękł jakiś plastik i odpadło lusterko... i spokojnie odszedłem kwitując "uważaj co mówisz! a twoje nowe a już gówno" hehe i nie chciał mnie zaatakować bo doskonale wiedział że mi może ... obrobić :p Denerwują mnie takie cwaniaczki.


A Ty mnie denerwujesz... :/

Powinien Ci sprać ryj tak zebyś zęby stracił za to...
szkoda słów na takich jak ty
myslisz ze imponujesz nam ? :roll: :roll:


Zgadzam się

I wg mnie nie wiem co porównujesz wywiezienie za szkołe a zniszczenie?
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilq19
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 646
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:00
Pochwały: 2

Postprzez Krylunio » 22 mar 2010, o 22:15

Błażej chyba mamy takie same poglądy :D
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Postprzez Tomek » 22 mar 2010, o 22:18

Co w tym fajnego, że rozwaliłeś komuś skuter? Motor jak każdy inny, ciężko to zrozumieć?! Tacy ludzie mi ( i pewnie wielu innym) nie imponują... jak dla mnie, to szczyt głupoty :wink:
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez c64club » 22 mar 2010, o 22:22

Offtop: "kingłajno" to sobie właśnie kupiłem. Czarny Kingway Naked 50. Wyjątkowy jak na te kingi, bo zbiera pochwały za trwałość (8000 i tylko wymiany oleju) i w ogóle. Ale i tak nie dorównuje Ogórowi ani dźwiękiem ani klimatem. Tyle, że Ogarka już trochę szkoda. A niszczt\yć sprzęta nie musiałeś. Co kibel winien, że go tak spierniczyli?

Sorki, że po nazwiskach jadę, ale tu są ważne, a to było już prawie 10 lat temu.
Ze szkolnych "lotów" pamiętam jeszcze, jak "kolega" nazwiskiem Szczygieł mnie ze 3 miesiące wkuniał a w końcu mu do reszty odwaliło i mnie "na solówę" wyzwał za szkołę. Mnie można rok wkurniać, ale jak się przesadzi to "ino roz". Poszliśmy za tę szkołę, chwilka szamotania i kolega załatwiony jak szczygieł (takie dzielnicowe przysłowie, które po tamtej bójc jeszcze mocniej utkwiło w słowniku). Dwóch Zająców i Szopa (nazwiska autentyki) uciekli na widok zbliżającego się woźnego. Wiadomo, facio zdenerwowany, to mu zaraz powiedziałem, że tamci zwiali bo się bali, że gostek jest hyclem i zamyka zające w szopie. Tak się uśmiał, że dał nam spokój.

I nasze nieodmienne wygłupy w stylu "Jackass" przez całą 4 i 5 klasę technikum. Jeździłem wtedy ostro na BMX i przyznam się, byłem jednym z częstszych bohaterów tych filmików. Niektóre z udziałem naszej wielkiej trójki wyszły naprawdę miodne, jak np. kolega siedzący w ławce z laptopem. Drugi do niego podchodzi i zaczyna mu dokuczać. Tamten niewiele myśląc rozpieprza mu laptopa na łbie. Laptok to była sama obudowa kupiona w tym celu na Allegro, ale na filmie nie było widać, że staroć. Jak się ma naście lat to pieron wie dlaczego, ale takie rzeczy bawią :D

I woźna, której nawet dyro słuchał. Albo gościówa z niemca, włazi do kibla i po ksywkach wywołuje kurzoków z kłębów dymu. Na cały regulator się drze "Yogi, Łysy, Borys i Mroczki oba, wypi*rdalać mi z tymi fajkami stąd".
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Postprzez Tomek » 22 mar 2010, o 22:32

c64club napisał(a):Mroczki

:D M jak Mroczek wiele imion ma, M jak Mroczek niepozorny tak :F
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości