Polityka Polska :D

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Johnny Moped » 12 lis 2008, o 22:49

Moim zdaniem elektrownie jądrowe to dobry pomysł. Co my Holandia jesteśmy żeby mieć wiatry jakieś spore? Klimat też taki że ze słońca to stałego źródła prądu też nie uzyskamy. Z tego co wiem stosunek wytworzonej energii do ilości pierwiastka radioaktywnego jest dość spory. Żyjemy w strachu po Czarnobylu bo ruscy wszystko jak zazwyczaj zrobili na odpieprz się. W innych krajach gdzie są atomowe elektrownie nie słyszałem o podobnej katastrofie w ostatnich latach. Jak z głową się zrobi tą atomówkę to nic nam się nie stanie. Co do składowania odpadów to technika i świat poszły naprzód i na pewno są sposoby by bezpiecznie je składować. To moje zdanie w tej sprawie :)
Wkleiłem sobie TO do podpisu


-Ogar 200
-CZ 175/487
-Simson S51 b1-3
Avatar użytkownika
Johnny Moped
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 17:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 lis 2008, o 22:49

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marek.K. » 30 mar 2009, o 21:30

sorry ale może zmienimy nazwę tematu na "Polityka w Polsce"

a ode mnie

Teraz stocznie bankrutują, szpitale zamykają

a co do rolnictwa zgadzam się z Marckiem, parcelakiem i rolnikiem1234
pan czuma wypuszcza samych bandytów na ulice, a bezradnych obywateli wsadzają do pudła

parę ciekawych obrazków do tuska

a według mnie wałęsa nie powinien być "czczony" przez Polskę

[img][570:500]http://nczas.com/wp-content/uploads/2008/06/wasiukiewicz1.jpg[/img]
[img][570:500]http://nczas.com/wp-content/uploads/2008/03/wasiukiewicz-duzy.jpg[/img]

Obrazek
Obrazek

Obrazek

a pamiętacie te obietnice tuska że w Polsce nie będzie kryzysu, ale i tak jest. I jeszcze jedno: gdyby demokracja nie nastała Polska była by rozwinięta lepiej niż jest teraz
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez Pitucha » 30 mar 2009, o 22:18

Johnny Moped napisał(a):Moim zdaniem elektrownie jądrowe to dobry pomysł. Co my Holandia jesteśmy żeby mieć wiatry jakieś spore? Klimat też taki że ze słońca to stałego źródła prądu też nie uzyskamy. Z tego co wiem stosunek wytworzonej energii do ilości pierwiastka radioaktywnego jest dość spory. Żyjemy w strachu po Czarnobylu bo ruscy wszystko jak zazwyczaj zrobili na odpieprz się. W innych krajach gdzie są atomowe elektrownie nie słyszałem o podobnej katastrofie w ostatnich latach. Jak z głową się zrobi tą atomówkę to nic nam się nie stanie. Co do składowania odpadów to technika i świat poszły naprzód i na pewno są sposoby by bezpiecznie je składować. To moje zdanie w tej sprawie :)



Rozmawialiśmy dzisiaj na ten temat z gościem od Geografii :) I doszliśmy do wniosku, ze to żadna różnica ( jeśli chodzi o pierdyknięcie reaktora ), czy będzie, czy nie będzie elektrowni, bo zobaczcie... Wystarczy spojrzeć na mapę, praktycznie każdy nasz sąsiad ma jak nie jedną to kilka elektrowni, więc jesteśmy tak jak by w "półpace", że jak coś pieprznie, to i tak będziemy tym dotknięci, i tak, więc nie widzę strachu :)


Johnny Moped napisał(a):Żyjemy w strachu po Czarnobylu bo ruscy wszystko jak zazwyczaj zrobili na odpieprz się


W Czarnobylu, Ruscy sprawdzali wytrzymałość temperaturową reaktora, aż w końcu sprawdzali, ale chyba nie zdążyli zapisać obserwacji... :roll: :)
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez Barthezz » 30 mar 2009, o 22:39

W Czarnobylu, Ruscy sprawdzali wytrzymałość temperaturową reaktora, aż w końcu sprawdzali, ale chyba nie zdążyli zapisać obserwacji... :roll: :)

Gdzieś czytałem że to był 4 reaktor, który nie miał tam jakiegoś zabezpieczenia i przez to go wywaliło. :>
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Wojteeek » 30 mar 2009, o 23:56

marek123 napisał(a):a według mnie wałęsa nie powinien być "czczony" przez Polskę
gdyby demokracja nie nastała Polska była by rozwinięta lepiej niż jest teraz


Dlaczego nie? Przecież to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich osobistości na świecie. Bardziej byłbym za wykorzystaniem tego wizerunku w celach promocji państwa i ogólnej korzyści :)

A skąd wiesz, że tak by było? Podaj na czym opierasz takowe przypuszczenia :wink:
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Marek.K. » 31 mar 2009, o 06:37

pry każdym wywiadzie do gazety mówił inaczej
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez quba » 31 mar 2009, o 12:38

I jeszcze jedno: gdyby demokracja nie nastała Polska była by rozwinięta lepiej niż jest teraz

Oczywiście :D to miałbyć żart.
Za PRL nabrali kredytów , które państwo musi spłacać, pomimo umożenia części przez Bank Światowy. Tak wogóle na jakiej podstawie piszesz takie teorie.
W Polsce lepiej rozwinięte byłoby złodziejstwo i nieróbstwo.
quba
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 21:59

Postprzez Kuba » 31 mar 2009, o 12:49

Barthezz napisał(a):
W Czarnobylu, Ruscy sprawdzali wytrzymałość temperaturową reaktora, aż w końcu sprawdzali, ale chyba nie zdążyli zapisać obserwacji... :roll: :)

Gdzieś czytałem że to był 4 reaktor, który nie miał tam jakiegoś zabezpieczenia i przez to go wywaliło. :>


reaktor j***ął, bo była w nim wada konstrukcyjna, jego rdzeń przy niskiej mocy był bardzo nie stabilny i musiał być chłodzony większą ilością wody, ale "gienialni"Rosjanie zrobili próbę wyłączenia turbin przy niskiej mocy :!: :!: :!: , reaktor się przegrzał i poszedł się j****
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Konik » 31 mar 2009, o 13:01

a według mnie wałęsa nie powinien być "czczony" przez Polskę

Gdyby nie on, to w polsce była banda złodzieji i nierobów, było by gorzej niż jest. Za komuny tak kolorowo nie było.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez Komarcio » 31 mar 2009, o 18:13

Wąłęsę należy traktować jako symbol i zostawić go w spokoju. Na pewno nie był święty, ale to jeden z najbardziej znanych Polaków i wygrzebując mu ,,brudy" z przeszłości ośmieszamy siebie. I to jest negatywne ośmieszanie, bo pokazuje beznadziejność Polaków. :yes: Z kolei wybryki pana Palikota są zamierzone i każdy wie, że trzeba je traktować jako żart. Oczywiście czasami przesadza, ale generalnie to mają być wygłupy i tak też są odbierane. :]
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Marek.K. » 31 mar 2009, o 18:52

ale przecierz gdyby demokracja tak szybko nie nastała zostało by wiele firm polskich np. FSO,URSUS,ROMET, a co z nich zostało prywaciarze wykupili i produkują rzeczy CHIŃSKIE tylko, że złożone w Polsce.
Akto po 1990r. położył polską gospodarkę na łopatki

Ale zalety z PRL,u to:
- każdy miał pracę
- były przedpłaty np. na samochód
- były pieniądze
-lepszy wyrób części niż teraz
- Polska Motoryzacja
- każdy coś wykombinował coś z zakładu :D

a Wady:
- mało żywności i benzyny
- pod koniec kartki
- PZPR
- długie oczekiwanie na jakąś rzecz
- mało rzeczy w sklepach


napiszcie jakie mogły być wady i zalety prl

[ Dodano: 31 Mar 2009, 20:50 ]

[img][570:500]http://photos.nasza-klasa.pl/12192920/389/main/59cd2a1605.jpeg[/img]
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez ktosicos2010 » 4 lut 2010, o 17:36

haha xD Bobek Barana xD
ktosicos2010
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 0
Dołączył(a): 4 lut 2010, o 17:16

Poprzednia strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości