Sklep u "grubego"

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez SZAJBUS_SzeF » 15 mar 2009, o 09:05

Taaa jak napisał Quniuś. Stachu rządzi! Chciałem kiedyś kupić linkę gazu do ogara 200 to sie upierał że "nie ma takich rzeczy a tyn motorek mosz przerabiany jak silnik z jawki!" :) A za "szkło" licznika do sr50 zawołał 60zł :) Na allegro po 23zł jak wtedy patrzałem. Jakby tłoki z klamek robił to by były *** :D On to chyba puszki po piwie przetapia i z tego robi tłoki. Sklep, jakość części, atmosfera w sklepie no po prostu "gorzej niż gorzej". ;)
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!" Leopold Staff
Obrazek
Avatar użytkownika
SZAJBUS_SzeF
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 585
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 16:46
Lokalizacja: Lędziny woj. Śląskie
Pojazdy: FSO Polonez 1984 Jawa 350 1989 Simson s51 Enduro 1988

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 mar 2009, o 09:05

Pani Kontekstowa
 

Postprzez adrian » 15 mar 2009, o 15:51

Po tych postach widac że sprzedawcy sa naprawde po**** :D u mnie jest fajny pan Co dośc że zna się na tym co sprzedaje, wie co ma gdzei wchodzić jakie mają być przerwy na świecy itp. to że jesze może zamówic to czego potrzeba, ceny nie sa drogie czasami ma nawet taniej jak na allegro bo ostatnio kupowałem tarcze do sprzegła to na allegro po 8zł a ja dąłem 5zł, ma nawet oryginalne nakleji do rometa.simosna itp. :D ogólnie idzie dostac tam wszystko do simosna, rometa, komara, wsk, mz, maluch, żuka, syrenki itp. a i najwazniejsze ze niejest to jakieś gówno tylko sa to porządne wyroby. :]
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Postprzez Krylunio » 15 mar 2009, o 20:03

U mnie w Tarnowie "u zyguły"to wszystko miodzio.
kolo kasy pisze"zwrotow nie przyjmujemy" kupilem zle opony to od razu wymienil :D
wszystko pochowane tam gdzie trzeba i ceny zadowalajace. gazniol gm12f 70 zl a k60b 88.
i mila atmosfera ;D
Avatar użytkownika
Krylunio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2299
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 20:27
Lokalizacja: Wola Rzędzińska
Pochwały: 7
Pojazdy: Komar 2350, Passat B6, Road Star 1700

Postprzez Konrad » 15 mar 2009, o 20:41

jak ja bym powiedział Stachowi prosze k60b to on by mi powiedzial że cos takiego nie istnieje.A jak juz bym go uswiadomil to pewnie odburknął by, że ruscy potajemnie je produkowali i są dostępne tylko z przemytu :D
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez SZAJBUS_SzeF » 17 mar 2009, o 15:50

Ale my tu z Quniusiem mamy Stefana Gruszke pod ręką. Robi szlify cylindrów, regeneracje wałów korbowych, dorabia pierścienie tłokowe itp. ;)
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!" Leopold Staff
Obrazek
Avatar użytkownika
SZAJBUS_SzeF
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 585
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 16:46
Lokalizacja: Lędziny woj. Śląskie
Pojazdy: FSO Polonez 1984 Jawa 350 1989 Simson s51 Enduro 1988

Postprzez Komar Rider » 18 mar 2009, o 21:41

U mnie w Rzepinie jest Sarex i widać, że sprzedawcy wiedzą co sprzedają :D Jeden gościu ma WSK 175 i jak prosiłem o klina do Komara to powiedział, że już nawet w hurtowniach tego nie mają. A co do tej WSK to mówił, że gdzieś tam jeszcze na Węgrzech produkują takie części ;)

Towar mają dobry, nawet bardzo, ale za jakością wiadomo co idzie ;) za puszkę szpachli dałem 19 zł.

W Ośnie Lubuskim również jest sklep. Sprzedawca również wie o co biega. I porozmawiać z nim sobie można ;) Hehe raz byliśmy u niego z tatą i opowiadał nam jak rozmawiał z jednym gościem ;) Gościu zadzwonił i powiedział, że potrzebuje kilka części do Simsona. No to sprzedawca odpowiada, że ma cześci ale jakie konkretnie. I na to w telefonie słyszy: Córuś! Mów co Ci tam potrzeba :D Jakość towaru też nie najgorsza. Smigam na cylku od niego (tłok cylek i pierścienie 70 zł) i pływaku (10,50) Ceny nie najniższe ;) Za za kolanko dałem 21 ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 18 mar 2009, o 21:46

http://www.moto-impex.pl

u mnie w sklepie gość ma stąd części
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości