dziecięcy Hip-Hop

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

dziecięcy Hip-Hop

Postprzez Piotrek » 31 mar 2007, o 21:10

Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

dziecięcy Hip-Hop

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 mar 2007, o 21:10

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Adi.G. » 31 mar 2007, o 21:34

No dzieckaki nawet fajnie to śpiewają i nawet niezły bit- może jak dorosną bedziemy mieli nowe gwiazdy polskiego hip-hopu
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Krętacz » 13 kwi 2007, o 14:08

admin ty cwelu odpisz
Krętacz
 

Postprzez sutek » 14 kwi 2007, o 09:19

Co ty sobie typie myślisz?? że bedziesz admina wyzywał?? nie masz co robić to się czymś zajmij a nie wyzywanie admina moze nie ma czasu odpisać!! a po zatym na tym forum sie nie przeklina :evil:
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Alonzo » 14 kwi 2007, o 10:10

koles chyba nie wie kim jest admin :evil: zaraz bana mu dac na ip, zeby tak jeszcze naszego admina wyzywac
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez sutek » 14 kwi 2007, o 10:23

Co on sobie w ogóle myśli?? a ten hip hop to niezłe
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez MilanKo » 14 kwi 2007, o 10:39

To się nazywają "Dziecioszki"

Co do piosenki to gratz dla nich, niezly bit. Tylko troche bez sensu te poczatkowy text , jakes GMC cos takiego
MilanKo
 

Postprzez Piotrek » 14 kwi 2007, o 12:20

Krętacz napisał(a):admin ty cwelu odpisz


Co mam odpisać?

Panie Kamilu Korsak mogę powiedzieć Panu tylko tyle, że w poniedziałek zgłaszamy sprawę na policję. Nie wiemy czy Pan wie ale groźby (a pisał je Pan na PW) i publiczne ubliżanie osobom trzecim (a forum to miejsce publiczne) łącznie jest karane pozbawieniem wolności do lat 3. Jeśli był Pan nie karany to prawdopodobnie skończy się na wyroku w zawieszeniu. A jeśli jest Pan nie pełnoletni no to skończy się to dozorem kuratora.

Wszystkie Pana wiadomości na forum oraz prywatne wiadomości zawierające grożby wysyłane do administracji zostały zarchiwizowane i w poniedziałek wraz z donosem o dokonaniu przestępstwa przekażemy sprawę policji.

Moglibyśmy sprawę załatwić polubownie (bez zgłaszania na policję i bez zbędnych rozpraw sądowych - umawiamy się, że już nigdy Pan nie napiesze żadnego posta na naszym forum i wtedy zapominamy o całej sprawie i nigdzie nie zgłaszamy zaistniałej sytuacji) ale chyba raczej nie jest Pan chęty skorzystać z tego rozwiązania.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

P.S. A Was nasi użytkownicy prosimy o ignorowanie postów tego Pana. Ktoś musi się w końcy wykazać troszkę wyższym poziomem inteligencji
Ostatnio edytowano 17 kwi 2007, o 22:45 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Alonzo » 14 kwi 2007, o 12:37

i bardzo dobrze, koles pewnie nie wie co zrobil, teraz sa sady 24 godzinne, a ta sprawa sie zalicza do takich, wiec bez ciagania po sadach, szubciutko i po sprawie, ja bym potem gdzies to opublikowal na forum ku przestrodze innych
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez sutek » 14 kwi 2007, o 13:27

zrobił bym tak samo jak napisał ALONZO
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez rider » 14 kwi 2007, o 15:06

Jak bedzie trzeba to ja mogę być swiadkiem na rozprawie. Bo do mnie też coś plumkał.. Zresztą do kogo nie?

Ojojoj się porobiło...:/

Jakoś trzeba walczyć z tymi spamerami... :roll:

Tak jak toś wyżej pisał - ten temat bedzie można przykleić jako przestroga dla innych.
rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 01:45
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Postprzez Gość » 14 kwi 2007, o 16:35

Nie no - nie róbcie takich radykalnych ruchów. Chłopak pewnie robił to tylko dla żartów (fakt bardzo głupie i na niskim poziomie żarty) i nie wiedział, że takie coś jest karalne. Szkoda chłopakowi za taki głupi wybryk zmarnować życie..

Ja rozumię iż to bardzo was zdenerwowało co on zrobił i że jakos trzeba z tym walczyć bo to naprawdę denna forma rozrywki ale proponuję dac chłopakowi jeszcze jedną szansę...

Może zgłoście sprawę na policję jak jeszcze choć raz zaszaleje na tym forum? Czyli dajce mu jeszce jedną szanse.
Gość
 

Postprzez Alonzo » 14 kwi 2007, o 17:40

a takimi trzeba radykalnie bo stana sie bezkarni, a takto beda mieli nauczke, Admini dobrze robia
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Komarcio » 14 kwi 2007, o 18:31

Anonymous napisał(a):Nie no - nie róbcie takich radykalnych ruchów. Chłopak pewnie robił to tylko dla żartów (fakt bardzo głupie i na niskim poziomie żarty) i nie wiedział, że takie coś jest karalne. Szkoda chłopakowi za taki głupi wybryk zmarnować życie..

Ja rozumię iż to bardzo was zdenerwowało co on zrobił i że jakos trzeba z tym walczyć bo to naprawdę denna forma rozrywki ale proponuję dac chłopakowi jeszcze jedną szansę...

Może zgłoście sprawę na policję jak jeszcze choć raz zaszaleje na tym forum? Czyli dajce mu jeszce jedną szanse.


Dla mnie to ten ,,irytujący użytkownik" prosi o wybaczenie. Proponuję nie zwracać uwagi na powyższe łzawe przemówienie.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez sutek » 14 kwi 2007, o 19:22

Piotrek ja bym to dał na policję. niech ma nauczkę.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Następna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości

cron