Śmieszne historie z życia wam znane :D .

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Śmieszne historie z życia wam znane :D .

Postprzez irek_02gf » 19 paź 2009, o 20:13

Witam Panowie :!:
W tym temacie można będzie opisywać śmieszne, znane wam historie o o menelach, sąsiadach itp. :F
To ja zaczynam. Historia 1- Maniuś
Otóż w sąsiedztwie żył sobie menel Maniuś. Po ukończenie prestiżowej budowlanki :F został murarzem (był serio dobry) lecz "Patykiem pisane" pijane z kolegami powoli opuszczało go na dno :F . Zaczął pijać denaturat już do końca życia nie trzeźwiał :F Pewnego dnia z kumplem bawiliśmy się starym rowerem (drifty i inne :F ) a Maniuś stojąc przy płocie z denaturatem zaczyna się drzeć- spier***** małe ch*** bo mi spalinami śmierdzi :F Dar się dar, wyszedł sąsiad i krzyknął do niego- Maniek ty przepity je**** skur****** zamknij mordę. Ten pomruczał i po paru gulach "białej damy" padł :F . Choć był po 40. to wyglądał na 70. Pewnego dnia przyszedł koniec. Jego ostanie słowa czy też wola były idealną metaforą,podsumowaniem jego życia, a brzmiały- "łoj dajta białą damę, łoj dajta białą damę :F " Po tych słowach skonał.

Historia 2- Januszek.
Otóż jest też pewien ziomal tak zwany. Ot, moja daleka rodzina. Gdy już nikt na mojej wiejskiej "bazie" :F Januszek przyjechał po węgiel by go zabrać w swe nowe miejsce zamieszkania :F Upił się z furmanem po załadowaniu węgla i padł.Furman wtoczył go na szczyt czubatej fury węgla. A tu nadjeżdża mój Dziadek by coś i widząc Januszka na szczycie fury myśli- cholera ten pieron spadnie się zabije. Po czym się zlitował (jak to Dziadek nie dawno stwierdził- na cholere się nad tym skurczysynem zlitowałem :F ), stoczył Januszka razem z ledwo łażącym furmanem :F i rzucił na specjalnie wyściełaną szmatami (Januszek był cały czarny od węgla) tylna kanapę 125p. Zawiózł go na chatę :F , a jego żona zwana "sową" :F wychodzi, patrzy na Januszka wypadającego z Fiata po otworzeniu drzwi i mówi- "Aleś się byku spił :F " A ten słodko śpi. Po czym Januszek został zaciągnięty przez zabłocone podwórko do domu i rzucony na starą kanapę gdzie spał sobie w butach :F .

Takie historie, z ust do ust brzmią przezabawnie :mrgreen: Jak sobie przypomnę inne to napiszę :) Teraz Wasza kolej, Wy dopisujcie inne. Będzie się z czego pośmiać :D .
irek_02gf
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1596
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 18:34
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Śmieszne historie z życia wam znane :D .

Postprzez Pani Kontekstowa » 19 paź 2009, o 20:13

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marek.K. » 29 paź 2009, o 20:22

według mnie nie ma też z czego śmiać z ludzkiej niedoli
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez irek_02gf » 29 paź 2009, o 20:28

Jakbyś to słyszał to byś się ulał :) A Wy nic nie znacie ? Niemożliwe.
irek_02gf
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1596
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 18:34
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Błażej » 30 paź 2009, o 11:20

ja mieszkam w bloku i pode mna mieszka żulik AREK
i on czesto spi na schodach na klatce i kiedys go moj pies ojszczał :F hahaha to było dobre
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez irek_02gf » 30 paź 2009, o 18:45

Hehe :F Spytałeś, czy szczyny mu smakowały :F :hmm:
irek_02gf
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1596
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 18:34
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez bishofek » 30 paź 2009, o 18:56

Pamiętam jak z kumplami siedzimy na ławeczce i żłopiemy piwka.
NAgle podchodzi do nas menelik taki już spity.
Pyta się czy nie mamy piwa odstąpić na to ja że mu pół zostawie i przyniose (siedział naprzeciwko nas)

Gdy miałem już iść kolega wziął mi butelke wypił połowę z połowy a potem do tej butelki sie wylał :)

Mina menela bezcenna ale wypił do końca :D
Usługi Informatyczne,serwis komputerowy,instalacje oprogramowania,opieka informatyczna, pomoc przy zakupie sprzętu. Na terenie Gliwic i okolic. TANIO!

Naprawa motorowerów na terenie Gliwic i okolic !

Już dłużej nie mogę się ukrywać !
Kocham Cię MarQS !!
Avatar użytkownika
bishofek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 18 cze 2009, o 17:23
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez doman30 » 3 sty 2010, o 20:40

To na wiosce u mojej ciotki jest taki Rysio co ma Komara 2350 i nim jeździ do sklepu.... ten Komar to totalna ruina (kiedyś mu go z kuzynem zabraliśmy - chcieliśmy schować żeby go wkurzyć troche i wtedy sie na nim przejechałem). Jechać na tym naprawdę nie idzie, silnik do kapitalki, w kołach szprych brakuje, scentrowane, licznik nie działa, światła też, linki pourywane a Rysio hamuje nogami... często sie na tym Komarze wywraca, potem podnosi, raz mu koło odpadło ale sprzedać go nie chce dziad jeden !!
Docieranie Pony M1 - przeliczanie wg producenta (w godzinach) - 6h/15h
Pasjonat motoryzacji.
Przyjaciele Rometów to także moi przyjaciele!


http://doman30.pl.tl
moja stronka :) zapraszam

http://nasza-klasa.pl/profile/6129855
Wysyłajcie zaproszenia, jednoczmy się :)

www.youtube.pl/doman30
Zapraszam do oglądania, komentowania i subskrypcji moich filmów.
Avatar użytkownika
doman30
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 877
Dołączył(a): 22 lis 2009, o 14:05
Lokalizacja: Koszalin


Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości