Super Drogowy Żart Do Wykonania W Każdych Warunkach!!!!

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Super Drogowy Żart Do Wykonania W Każdych Warunkach!!!!

Postprzez Adamas1 » 21 mar 2010, o 19:35

Nie macie co robić na wsi? spróbujcie tego:

http://www.youtube.com/watch?v=Y6qFac6AJBg

dzisiaj z kolegą to robiliśmy i nikt nie sapał, każdy kto się zatrzymał to się śmiał :F hehe nie każdy się zatrzymywał całkowicie, ale każdy zahamowywał konkretnie :P Jak wypróbujecie to napiszcie efekty :D naprawdę fajna zabawa :D :D :D :D
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Super Drogowy Żart Do Wykonania W Każdych Warunkach!!!!

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 mar 2010, o 19:35

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Karol. » 21 mar 2010, o 19:42

nie róbcie tego jak auto jest blisko, albo broń Boże motocykl i są rozpędzone, bo kierowca może spanikować i tragedia gotowa...
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Joke16 » 21 mar 2010, o 19:46

Lepiej to robić na ulicy z przechodniami na jakimś chodniku, a nie na drodze bo tak jak Karol. mówi to się może źle skończyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Joke16
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 665
Dołączył(a): 25 sty 2009, o 15:14
Lokalizacja: Internet

Postprzez Adamas1 » 21 mar 2010, o 19:47

nie róbcie tego jak auto jest blisko, albo broń Boże motocykl i są rozpędzone, bo kierowca może spanikować i tragedia gotowa...



my seklekcjonujemy :D kto jedzie w miare wolno, i tak 20 metrów przed nim :D:D:D
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Postprzez Karol. » 21 mar 2010, o 20:46

też dobrym sposobem (w nocy) jest robienie w jaja ludzi, że wychodzisz zza krzaków z takim odblaskiem (jak ma policja) na jakimś kijku (ja miałem z roweru, takir na żółtym plastiku) i każdy się zatrzyma i postoi i pojedzie :d tylko jak trafisz na tajniaków albo dresiarzy to możesz mieć kłopoty :/
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez c64club » 22 mar 2010, o 23:27

Lepiej na chodniku. Nie ryzykujecie wypadku. I więcej zabawy jak ludzie próbują przeskoczyć.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Postprzez buszmen222 » 22 mar 2010, o 23:44

c64club napisał(a):Lepiej na chodniku. Nie ryzykujecie wypadku. I więcej zabawy jak ludzie próbują przeskoczyć.

no nie wiem czy tacy chetni by byli do przeskakiwania. szybciej po twarzyczce bys dostal ;]
Obrazek
GO GO V6 RANGERS ! :twisted:
Avatar użytkownika
buszmen222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Panki

Postprzez c64club » 23 mar 2010, o 11:25

Wypróbowane. Przeskakują.
Wiadomo, że 5 panów wyglądających jak ogolona na łyso reprezentacja narodowa w lekkoatletyce raczej nie podejdzie do tego z humorem, ale nolmarni ludzie raczej się z tego śmieją.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Postprzez Marek.K. » 23 mar 2010, o 19:41

c64club napisał(a):że 5 panów wyglądających jak ogolona na łyso reprezentacja narodowa w lekkoatletyce

To chyba chodzi o obrońców kultury i narodu :F
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez pawel615 » 30 mar 2010, o 22:00

Nie róbicie tego w nocy po pijaku.... Przekopa gotowa :d
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Postprzez Tomek » 30 mar 2010, o 22:54

Karol. napisał(a):też dobrym sposobem (w nocy) jest robienie w jaja ludzi, że wychodzisz zza krzaków z takim odblaskiem (jak ma policja) na jakimś kijku (ja miałem z roweru, takir na żółtym plastiku) i każdy się zatrzyma i postoi i pojedzie :d

A ja mam inny sposób :] Jak jadę gdzieś krosem i chcę odpocząć, czy dać ostygnąć dla silnika, to staję gdzieś w krzakach przy drodze i czekam :D
Jeżdżę w kamizelce kulood... eee odblaskowej ( :F ), a Yamasaki z daleka jest podobne do motorków straży granicznej. Dodając do tego mnie w ciemnej kurtce z kamizelką odblaskową wychodzi "pseudogranicznik" :D
Najlepsze jet to, jak ktoś leci "setką", zobaczy mnie i po heblach :D Albo wylatuje taki z za zakrętu i po hamulcach, jak przejeżdżają koło mnie, to udaję, że dzwonię. Najlepsza jest reakcja- jak się okazuje, że to nie straż graniczna, to wszyscy od razu przyspieszają, bez względu na teren zabudowany itp :P
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Romecik2t » 31 mar 2010, o 15:38

polo napisał(a):Karol. napisał:
też dobrym sposobem (w nocy) jest robienie w jaja ludzi, że wychodzisz zza krzaków z takim odblaskiem (jak ma policja) na jakimś kijku (ja miałem z roweru, takir na żółtym plastiku) i każdy się zatrzyma i postoi i pojedzie :d

A ja mam inny sposób :] Jak jadę gdzieś krosem i chcę odpocząć, czy dać ostygnąć dla silnika, to staję gdzieś w krzakach przy drodze i czekam :D
Jeżdżę w kamizelce kulood... eee odblaskowej ( :F ), a Yamasaki z daleka jest podobne do motorków straży granicznej. Dodając do tego mnie w ciemnej kurtce z kamizelką odblaskową wychodzi "pseudogranicznik" :D
Najlepsze jet to, jak ktoś leci "setką", zobaczy mnie i po heblach :D Albo wylatuje taki z za zakrętu i po hamulcach, jak przejeżdżają koło mnie, to udaję, że dzwonię. Najlepsza jest reakcja- jak się okazuje, że to nie straż graniczna, to wszyscy od razu przyspieszają, bez względu na teren zabudowany itp :P


dobree :D a mnie w wakacje romet odpoczywał to se stoje przy drodze a tu crossem koleś zwalnia i mówi: gdzie kask? i pojechał, ale to mój sasiad, wziął mi stracha narobił :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Postprzez JanekZ » 23 maja 2010, o 09:00

Policja i Straż Miejska powinna to stosować zamiast puszki na słupie, taniej by wyszło ;)
Serwus
JanekZ
Avatar użytkownika
JanekZ
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 29 sty 2009, o 14:04
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości