śmiać się czy płakać?

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

śmiać się czy płakać?

śmiać
27
52%
płakać
25
48%
 
Liczba głosów : 52

śmiać się czy płakać?

Postprzez Mariusz » 25 lip 2007, o 15:44

witam :)
pojechałem sobie z Alonzem na zlot. jedziemy już drugi dzień, 70 kilosów od domu, komar staje. pomyślałem-przytarł się. jechałem wtedy bez tłumika, bo mi na wertepach się odkręcił, i jak stałęm to zobaczyłem że musiał spaść filtr powietrza ze szmaty 5cm na 5cm. poczekałem dobrą chwilę, próbuję kopać-ni ch**a, nie idzie :/ to podholował mnie Evil simsonem dobre 3 kilosy, potem dzwonię po tatę, ten jedzie 70 kilosów w jedną stronę, po Alonza przyjeżdża tata i jeszcze większy kawał drogi miał, rozjeżdżamy się po domach. w domu ściągam garnek-schodzi spokojnie. myślę-łożyska, były jakieś MTM, pewno trefna jakość i mi się pozacierały. tak sobie stał komar aż do dzisiaj. dzisiaj odkręcam magneto, myśle se-nawet blokować go nie muszę bo przecież zatarty hihi. wkręcam ściągacz, jeszcze końcówka gwintu mi się za pierwszym razem zerwała (ze 3 zwoje) wkręcam drugi raz, i co? w pewnym momencie wał się zaczyna kręcić! kręce jeszcze mocniej, zaglądam do skrzyni korbowej a tam co? kawałki szmat pociętych! powyciągalem które mogłem, jeszcze trochę poklręciłem i nastepne uwolniłem, i leciutko się kręci! magneto chyba trochę skrzywiłem bo mi obciera o cewki, czego wcześniej nie robiło, ale działa... na szczęście jeszcze łożysk nie kupiłem, a już miałem, i skoro się kręci już spoko, to nie ich wina.

przez kawałek szmaty zrezygnowałem ze zlotu na który się przygotowywałem od grudnia, wydałem na remont ze 3 stówy, byłem już w połowie drogi, a już spoko motor jechał bo był dotarty i do południa byśmyt pewnie dojechali, i jeszcze musiałem fatygować ojca żeby mnie przywiózł z motorem... odpowiedzcie: śmiać sie czy płakać?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

śmiać się czy płakać?

Postprzez Pani Kontekstowa » 25 lip 2007, o 15:44

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 25 lip 2007, o 15:53

i tak bys pewnie zrezygnowal ze zlotu bo moja jawka na serio sie zatarla :P i nie wiem czy bys chcial jechac sam wiec raczej mozna sie posmiac z pecha :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez pawel15 » 25 lip 2007, o 16:06

Moim zdaniem płakać bo przez pierdołę straciliście szanse na zlot. Mnie jedna rzecz dziwi- czemu te szmaty się nie spaliły albo nie wyleciały przez wydech?
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Alonzo » 25 lip 2007, o 16:14

widac w cos sie wkrecily :P ale wiesz moze Marycha by pojechal ja nie bo lozyska sie rozlecialy i wal :P mialy prawo w momencie wyjazdu lozyska i wal mialy po 15tys km to troche duzo :P mialem zrobic generalke po zlocie myslalem ze wytrzymaja ale sie przeliczylem :P no chyba ze Marycha by mnie holowal te 60km ktore zostaly do rybnika :)
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 25 lip 2007, o 16:28

holował? komarem jawkę kaczuchę? mimo szczerych chęci raczej nie bardzo :P chociaż kto wie, może i dał by radę :P no a sam bym nie jechał bo co to za radocha jechać tyle kilosów samemu?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcek » 25 lip 2007, o 16:30

Ja bym jednak płakał. Chociaż nie, na początek pewnie poleciałaby "wiązanka" niecenzuralnych słów. Z drugiej strony dobrze, że nie musisz inwestować w silnik.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez sero95 » 25 lip 2007, o 16:37

Jakto miałeś filtr ze szmaty?
Avatar użytkownika
sero95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 15:36
Lokalizacja: Niegowonice

Postprzez pawel15 » 25 lip 2007, o 16:48

Alonzo napisał(a):widac w cos sie wkrecily Razz ale wiesz moze Marycha by pojechal ja nie bo lozyska sie rozlecialy i wal Razz mialy prawo w momencie wyjazdu lozyska i wal mialy po 15tys km to troche duzo Razz mialem zrobic generalke po zlocie myslalem ze wytrzymaja ale sie przeliczylem Razz

Alonzo w czasie przygotowań do zlotu sam się zastanawiałeś czy nie szukać/kupić dobrego silnika bez góry. Bo tłok garnek i głowice byś sobie w trasie przełożył w trasie, gorzej z wałem :roll: . Pamiętam jak dziś ze to pisałeś ;)
P.S: Myślałem że więcej kilosów wam zostało do Rybnika.
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Evil » 25 lip 2007, o 16:53

ja bym płakał :( i tak jak Marcek bym puścić super wiązanke :D

A tak to marycha moglby do mnie dojechać :P
Evil
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 326
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:24
Lokalizacja: Kalety
Pojazdy: Mercedes 500 SEC

Postprzez bartek.95 » 25 lip 2007, o 17:08

sero95 napisał(a):Jakto miałeś filtr ze szmaty?

Filtr miał na szmacie a nie ze szmaty :)
bartek.95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 507
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 18:34

Postprzez Komarcio » 25 lip 2007, o 17:37

Ja bym sie smial. Wiazanka obowiazkowa :P W sumie nie wiem czy nie lepiej na dluzsze trasy brac ze soba drugi silnik :lol:
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Alonzo » 25 lip 2007, o 17:42

chcialem brac bo sie balem o te lozyska, wal mial lekkie luy przed wyjazdem a jak mi sie juz zablokowal i zdjalem cylinder wal mial cholerne luzy, w ogole cala jazde caly czas mi cos strzelalo w silniku pod koniec juz cholernie, jakby metal pekal, filtr Marycha mial ze szmatki :P naciagnieta szmatka na gaznik i taka opaska platikowa zacisnieta, dobrze na tym chodzil tylko czasami zdmuchiwalo go i jak widac czasami wciagalo :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 25 lip 2007, o 21:56

no najlepiej przed herbami jak go wciągało :D:D:D stoimy z 300m za zakrętem, noc, a mi się zgubił filtr! szukanie nie ma sensu bo jak znajdę szmatkę to opaski nie znajdę, próby szukania podejmowaliśmy ale bezskutecznie. wyciąłem nową szmatkę, zamocowałem, i tylko kopłem w starter to już na przepustnicy był :P właśnie w kaletach mi się podobnie stało, bo jechałem po wertepach i musiał mi się poluzować filtr, tyle że spadł mi gdy jechałem pod górę, czyli na max otwartej przepustnicy :/

dzisiaj go zrobiłem, troszku se pohasałem :D:D:D fajne nawet ma odejście gdy ma odpowiednią temperaturę, a tak to już półobrót na mieleniu kołem zrobiłem. oczywiście na trawie i już na wieczór, ale nie mogłem odstawić motoru bo co postawiłem w garażu to znów wyjeżdżałem żeby se pohasać :D:D:D kurewsko dawno już przed zlotem nie jeździłem, bo jakiś rok już stał nieodpalany motor, a legalnie to nie jeździłem że hoho. ale jazdy na motorze na szczęście się nie zapomina :D:D:D komarek też odpala przy sprzyjających warunkach tak z pierwszego, drugiego kopa, przy bardziej sprzyjających oczywiście z pierwszego, a przy niesprzyjających to już trzeba trochę sie namachać. jak wychodziłem z garażu to bliżej mi było do płaczu, ale teraz jak mi tyłek już trochę motor powoził, i myśląc o tym że bez Alonza i tak by mi się dalej jechać nie chciało, to już się śmieję. :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 25 lip 2007, o 22:17

moze i bys pojechal bo by cie Evil odwiozl a ja bym poczekal na starego :) ale mojeje jawki nie bylo szans odpalic, nie rozebralbym tam silnika i nie wymienil lozysk ani walu :P ale twoj komar naprawde fajnie teraz chodzi, ladnie przyspiesza (podbnie jak na k60b) no i to zchodzenie z obrotow takie powolne i bardzo glosnie kazde pyr slychac, pieknie schodzi z tych obrotow :D
wruuuuum pyr pyr pyr wruuuuum pyr pyr pyr :D:D:D jawka tak nie ma bo zchodzi tak szyko pyrkajac ze w ogole nie slychac moj komar podobnie :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 25 lip 2007, o 22:40

dlatego boję sie wyruszać jawką w takie trasy wole miec pewny i mocny motorek (KTM spełnia wymogi) tylko nie rejestrowany 1 minus 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Następna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości