skuter bez plastików

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Hinol » 2 sie 2007, o 20:01

Nie wiem, czy wiesz, ale o wiele łatwiej jest zakręcić kołem Komarem, niż skuterem. kolega sobie kupił Yamahę Aerox, i nawet na trawie mu nie chciał robić i musiał podnosić tył. A Komarem można nawet na mokrym asfalcie zrobić kółko nie napierając na kierownicę jak Tarzan, tylko spokojnie trzymając przedni hamulec. Poza tym Komara nie kupuje się, żeby go katować i kręcić kołem, tylko żeby sobie pomału pyrkać dla relaksu.

Sportowy skuter bez biegów. :lol: Jak maszyny bez biegów były by takie dobre, to w każdej dyscyplinie, od rajdu Dakar po Formułę 1 wszyscy mieli by automaty. Nie sądzisz? To. że tak nie jest chyba samo mówi za siebie.
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 sie 2007, o 20:01

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Hiheek » 2 sie 2007, o 20:05

Skrzynia biegów w automacie jest rozwiązaniem dal tych których przerasta jednoczesne puszczenie sprzęgła i dodawanie gazu. :yes:
Simeq is the best of the best of the best.
Avatar użytkownika
Hiheek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 18:37
Lokalizacja: Poręba Dz.

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 20:08

Chuińskie skutery faktycznie tylko gwarancję przeżyją (często z trudem), ale dobre skutery często nawet po 20 latach są w stanie bardzo dobrym. Skuter (i żaden inny pojazd) nie służą do palenia gumy! Mój skuter ma przejechane 32 tys. km i miał tylko raz tłok wymieniany( uczył się na nim jeździc dzieciak, który go dostał za oceny, to się nie ma co dziwic, że conajmniej o 3 tys. km wcześniej padł). Biegi są okej, tylko mi chodzi o dyskryminację skuterowców na tym forum!
Gość
 

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 20:10

W sportach motoryzacyjnych chodzi o to, żeby wykorzystac 100% mocy, a w jeździe po ulicy żeby się nie zabic.
Gość
 

Postprzez Hiheek » 2 sie 2007, o 20:12

Gość napisał(a):Biegi są okej, tylko mi chodzi o dyskryminację skuterowców na tym forum!

W sumie to gość ma racje bo niestety prawie wszyscy na forum są wrogo nastawieni na skutery można by to zmienić :)
Simeq is the best of the best of the best.
Avatar użytkownika
Hiheek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 18:37
Lokalizacja: Poręba Dz.

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 20:13

Anonymous napisał(a):Zabawa na skuterze(sportowym) zaczyna się dopiero na zakrętach przy pełnym gazie i zakręcie pokonywanym "na kolanie". A skutery wywalają ludzie, którzy kupują zabawkę dla dziecka i im wisi co ich pociecha (zwykle zdrowo porąbana) robi ze skuterem, napewno komar by nie wytrzymał setek kółeczek na asfalcie( o ile wogóle kołem zakręci), i to na dotarciu. Tak jest jak ludzie mają dużo pieniędzy, i dla nich cztery tysiące to mało pieniędzy.


kolano przy ziemi :D :D mocne chyba spód bedzie sie tarł a nie kolano coś pomyliłeś z scigaczem czy supermotem
a co do jazdy to skuter ma malutkie koła przez co jak wiadomo wiekszy opór stawia i gorzej utrzymuje sie rownowage tak wiec wątpię by była taka przyjemna jazda na skuterze :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez pawel15 » 2 sie 2007, o 20:14

Gość napisał(a):Biegi są okej, tylko mi chodzi o dyskryminację skuterowców na tym forum!

Ty przynajmniej masz biegi a inni mają plastik od góry do dołu.
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Hinol » 2 sie 2007, o 20:15

Wiecie teraz pokazałem mojej Mamie zdjęcia tego skutera bez owiewek. Skwitowała to krótko: Wygląda jak kurczak :lol:

Przecież to jest niby markowy skuter, a rama jest jakaś przedpotopowa chyba. Gdyby nie ta mała rozpóreczka to by się złamał przy pierwszej dziurze. To już Ogary mają mocniejszą ramę z grubszych rur. I kto tu ma zacofany pojazd. Jak mawiają pakerzy: "Ta rama to taki mały ptaszek w dużej klatce".

Ja nie wcale nie jestem wrogo nastawiony do skuterów, tylko mówię jak jest.
Ostatnio edytowano 2 sie 2007, o 20:16 przez Hinol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 20:15

Nie wierzysz to poszukaj filmików jak wygląda sportowa jazda na skuterze. niemal płasko na ziemi jadą i nadal równowagę utrzymują.
Gość
 

Postprzez Alonzo » 2 sie 2007, o 20:17

nikt tutaj nie dyskryminuje skuterowcow przynamniej staramy sie ale skutery sa tutaj naprawde dyskryminowane moze to dlatego ze przejely role naszych maszyn ale ja nie lubie skuterow dlatego ze sa brzydkie, plastikowe, maja paskudny dzwiek, i nie maja biegow, mi to nie pasuje i otwarcie o tym mowie nie lubie skuterow :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 20:18

Nie martw się rama nie pęknie, sam przy 70 km/h wjechałem w dziurę w asfalcie wielkości koła w moim skuterze, na którym sam schodzę na "kolano" i tylko mnie lekko zachwiało, a koledze w romecie 50-t-1 przy mniej drastycznej sytuacjii poszły widełki.
Gość
 

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 20:19

Anonymous napisał(a):Chuińskie skutery faktycznie tylko gwarancję przeżyją (często z trudem), ale dobre skutery często nawet po 20 latach są w stanie bardzo dobrym. Skuter (i żaden inny pojazd) nie służą do palenia gumy! Mój skuter ma przejechane 32 tys. km i miał tylko raz tłok wymieniany( uczył się na nim jeździc dzieciak, który go dostał za oceny, to się nie ma co dziwic, że conajmniej o 3 tys. km wcześniej padł). Biegi są okej, tylko mi chodzi o dyskryminację skuterowców na tym forum!


wiec nie pisz ze silnik tyle wytrzymuje skoro już robiłęś remont przeciez to jak każdy 2 t (tyle ze nie wysilony) wiec nie ma sie co dziwić
a po za tym to skutery w porówaniu z innymi motorkami to najgorzej wypadają wiec dziwisz sie ze nie mają takiego uznania
kupują je ci za 2000-3000zł bo cieszą sie ze mają nówke motor ale gwarancja sie skończy i zaczynają nażekać na nie. :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 20:21

Anonymous napisał(a):Nie martw się rama nie pęknie, sam przy 70 km/h wjechałem w dziurę w asfalcie wielkości koła w moim skuterze, na którym sam schodzę na "kolano" i tylko mnie lekko zachwiało, a koledze w romecie 50-t-1 przy mniej drastycznej sytuacjii poszły widełki.


dziura wielkości koła czy moze wysokości koła? :)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez pawel15 » 2 sie 2007, o 20:22

Gość napisał(a):sportowa jazda na skuterze

To ześ mnie rozbawił :lol: :lol: :lol: . U mnie jak się wjeżdża do Dąbia to zjeżdża się z delikatnej górki i jak kiedyś jechałem z matulą do Łukowa to widzę gościa na odkurzaczu- bluza rozpięta 8) , szybka w kasku podniesiona 8) , i kładzie się na te zegary :lol: i "udaje ścigacza" :lol: :lol: . Tak to wygląda ze normalnie śmiać się chce :lol: :lol:
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 20:23

Przy umiejętnym posługiwaniu się wytrzymują ponad 30 tys bez problemu( moja aprilia miała wymieniany tłok po 31 tys km, a pewnie wytrzymała by więcej). Najgorzej wypadają chińskie zabawki, które nie zasługują na nazwę "skuter", firmowy skuter nie wypada wcale gorzej od innych motorowerów.
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 359 gości