skuter bez plastików

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Plastik

Postprzez Siasin » 2 sie 2007, o 18:45

Ja powiem tylko tyle dla mnie skuter byłby fajny gdyby nie te trzeszczące plastiki których aż strach dotknąć żeby się nie rozpadły a nie wspomnie juz o tym co było by po wypadku (masakra) i nie porównuj Rometa Komara czy tej WSK-i z przed 40 lat do plastika który i tak wytrzyma max 20 i sie rozleci :) 8)
Siasin
 

Plastik

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 sie 2007, o 18:45

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Lizard » 2 sie 2007, o 18:54

Anonymous napisał(a):Tutaj krótki film przedstawiający co można uzyskac ze skutera większej pojemności : http://www.youtube.com/watch?v=cojgdp_7 ... ed&search=


I co? Mamy się przed tym onanizować? Jak wsadzę w ramę roweru Kowalewo Wigry zespół napędowy od C-360 to będzie można nim orać pole i będzie najmniejszym traktorem świata, ale nie będzie przez to automatycznie lepszy od normalnego ciągnika. Wyciągnij z tego wnioski.
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alonzo » 2 sie 2007, o 19:05

kurde koles, komar ma ponad 40 lat zrozum to ze technologia idzie w przod i za 40lat wasze skuterki bedzie odstawial motor majacy 5ccm, nie ma co porownywac wsk125 ktorej technologia siega czasow sprzed wojny a obecnie produkowanych silnikow dwusuwowych, pomysl troche czlowieku, komar dla mnie jest piekny a skuter to gowno ale to dla mnie , dla ciebie na odwrot i nie przekonasz mnie ani ja ciebie wiec prosze nie pisz takich debilnych postow, komar to dla mnie cos wiecej niz zwykly motorower to klasyk, to motorower ktory praktycznie zmotoryzowal polska wies na spole z kilkoma innymi pojazdami m.in. wlasnie wsk 125, i kocham ten sprzet, dlatego pomysl zanim cos napiszesz
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 19:20

Anonymous napisał(a):WSK 125 v-max 80. Aprili sr 50, Yamaha Aerox 50, Peugeot Speedfight 50, Gilera runner itp.(skutery) jadą po około 90 km/h. Więc nie piszcie, że to tandety bo biorą was na luzie z palcem w dupie i bez kół!


no moze to twoje wspomnienia bo mnie jeszcze zaden siajs nie wziął bo mają za liche silniki (kto to słuszał zeby nie robic skrzyni biegów :lol: :lol: najgorsze co moze być w skuterze to to ze nie ma biegów a po za tym skuter to sprzet dla dziweczyn choć i tak wole je na scigaczu bądz endurze 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 19:25

Co do wytrzymałości skuterów to nie zdziwiłoby jak skuter by wytrzymał i 100 lat. Silnik nowoczesnego skutera 2t wytrzymuje ze spokojem 30 tys km bez reontów, niektóre nawet 40 tys km, a 4t jeszcze więcej( oczywiście mowa o dobrych markach takich jake Peugeot, Aprili czy Gilera). A plastiki w dobrych skuterach są wytrzymałe, a że chińczycy sprzedają wszędzie swoje tanie gówno, które psuje opinie innym skuterom to wogóle inna sprawa.
Gość
 

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 19:28

Zapraszam do zakorkowanego miasta, to zobaczysz co jest z biegami jak będziesz się przeciskał między samochodami na kilka mm
Gość
 

Postprzez lizard. » 2 sie 2007, o 19:32

Sprzęt bez biegów to tak jak facet bez jaj. A jakbym zobaczył przeciskającego się na cm kolesia na skuterze koło mojego samochodu tylko dlatego, że musi być pierwszy na światłach to skutecznie bym go oduczył stwarzania zagrożenia w ruchu.
lizard.
 

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 19:35

I wtedy by koleś na skuterze mógł wezwac panów policjantów bo według prawa robi wszystko dobrze (omija przeszkody). A pojazd bez biegów jest lepszy, bo nie trzeba w mieście nogą wachlowac co chwile z 1-2-3 3-2-1-n.
Gość
 

Postprzez Alonzo » 2 sie 2007, o 19:45

moze i jest wygodniejszy pojazd bez biegow ale jazda jest nuuuudna, nie ma zadnej przyjemnosci z jazdy automatem zadnej tylko sie odkreca manetke i nic poporstu przyspiesza *** :lol: w ogole nie sadze zeby skutery wytrzymaly 100lat bo jak ktos kupuje skuter to zreguly jak sie silnik rozwali po tych 30tys. to wywala go na zlom albo kupuje cos wiekszego poprostu o skuter nikt nie zadba, a komarki jakos od 40 lat jezdza i nadal beda jezdzic i prosze juz sie nie kloc bo nas nie przekonasz mamy inny gust wiec po co sie klocic
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Hinol » 2 sie 2007, o 19:51

Po pierwsze, to skoro taki z Ciebie aktywny użytkownik, to może sie zarejestruj, a nie mąć innym głowy, bo robisz off topa.

Po drugie:
Użytkowników skuterów zapraszam na forum www.skutery.net


Mi to wygląda jak jakiś nabór do sekty. A co brakuje wam userów, że taki casting urządzasz?

Po trzecie: skutery i komarki to zupełnie inne konstrukcje. Komar to nie tylko kawałek blachy, tylko historia, żywa legenda, a przede wszystkim zabytek i maszyna z duszą. A skuterek to zabawka dla dzieci, które nie umieją jeździć:
Zapraszam do zakorkowanego miasta, to zobaczysz co jest z biegami jak będziesz się przeciskał między samochodami na kilka mm

Wiesz mi jakoś to nie sprawia najmniejszych problemów, poza tym biegi pozwalają ci utrzymać takie obroty, jakie Ty chcesz, a w skuterze to maszyna dyktuje ci na jakich obrotach chce jechać. Wiesz mnie to jakoś nie bawi, bo ja jestem kierowcą, a nie marionetką w rękach maszyny.

Jak Ci przeszkadza nasze mniemanie o skuterach i zachwalanie Komarów, Rometów, Ogarów, Jawek i innych klasycznych motorowerów, to wracaj sobie do swojego "wspaniałego" forum, i nie zaśmiecaj naszego, jak ostatni bęcwał. Wybacz, ale nie narzucisz nam swoich poglądów o skuterkach.
Ostatnio edytowano 2 sie 2007, o 19:54 przez Hinol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez Gość » 2 sie 2007, o 19:52

Zabawa na skuterze(sportowym) zaczyna się dopiero na zakrętach przy pełnym gazie i zakręcie pokonywanym "na kolanie". A skutery wywalają ludzie, którzy kupują zabawkę dla dziecka i im wisi co ich pociecha (zwykle zdrowo porąbana) robi ze skuterem, napewno komar by nie wytrzymał setek kółeczek na asfalcie( o ile wogóle kołem zakręci), i to na dotarciu. Tak jest jak ludzie mają dużo pieniędzy, i dla nich cztery tysiące to mało pieniędzy.
Gość
 

Postprzez Alonzo » 2 sie 2007, o 19:57

kurde ciezko dociera, komar by nie wytrzymal bo jest konstrukcja sprzed 40lat wez sobie ta liczbe wyryj na czole czy na rece i patrz na nia piszac posta bo porownywanie sprzetu ktory ma tyle lat a nowoczesnych skuterow to zwykly przejaw braku inteligencji bo zaraz zaczne brzydko mowic :P nie porownoj komara i skutera ani zadnego innego zabytka i klasyka, chyba ze nie wierzysz w postep technologiczny i uwazasz ze jaskiniowcy juz ogladali tv a za 1000 lat nadal beda jezdzic pojazdami takimi jak dzisiaj
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 19:57

Anonymous napisał(a):I wtedy by koleś na skuterze mógł wezwac panów policjantów bo według prawa robi wszystko dobrze (omija przeszkody). A pojazd bez biegów jest lepszy, bo nie trzeba w mieście nogą wachlowac co chwile z 1-2-3 3-2-1-n.


nie wyobram sobie endura które nie miałoby biegów ciekaw jestem jak by szło w terenie pewno obroty na full a stoi w miejscu :lol:

a po za tym ja mam przy moich sprzetach po 6 biegów i nie narzekam bowiem są krótkie przełoznia wiec nie wiele musisz ugnac stope aby przezucić bieg i po za tym ma lepsze przyspieszenie niż automat 8)
Ostatnio edytowano 2 sie 2007, o 20:05 przez endek, łącznie edytowano 1 raz

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Hiheek » 2 sie 2007, o 20:00

Nie rozśmieszaj mnie że nowe skutery są tak wytrzymałe, jeździ sie fajnie przez 1 rok bo jest gwarancja a potem kiszka. A poza tym skuter w automacie niezbyt sie nadaje do palenia gumy.
Simeq is the best of the best of the best.
Avatar użytkownika
Hiheek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 18:37
Lokalizacja: Poręba Dz.

Postprzez endek » 2 sie 2007, o 20:01

Anonymous napisał(a):Co do wytrzymałości skuterów to nie zdziwiłoby jak skuter by wytrzymał i 100 lat. Silnik nowoczesnego skutera 2t wytrzymuje ze spokojem 30 tys km bez reontów, niektóre nawet 40 tys km, a 4t jeszcze więcej( oczywiście mowa o dobrych markach takich jake Peugeot, Aprili czy Gilera). A plastiki w dobrych skuterach są wytrzymałe, a że chińczycy sprzedają wszędzie swoje tanie gówno, które psuje opinie innym skuterom to wogóle inna sprawa.


no teraz ześ napisał 100lat chyba jak by stał to sie zgodze
a co do remontu to jeszcze nie spotkałem zadnego 2t który by wytrzymał 40tys km bez remontu bo zaden współczesny 2takt tyle nie wytrzyma (nawet nowy 28-30tys to max)(tyle to wytrzymują 4 suwy) wiec jak dla nie to mit lub bajka

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 289 gości