Żona mnie zdradza!

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Żona mnie zdradza!

Postprzez dieludolfs » 17 mar 2013, o 11:57

Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem więc przy Tico i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Żona mnie zdradza!

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 mar 2013, o 11:57

Pani Kontekstowa
 

Żona mnie zdradza!

Postprzez Siczka » 17 mar 2013, o 12:28

Skąd Ty takie rzeczy bierzesz? :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Żona mnie zdradza!

Postprzez janosikmz19822 » 17 mar 2013, o 12:36

Panie wszystko zależy ile maja grubości tarcze przetoczyć pewnie można , kwestia grubości .
Musisz zdjąć koło i zmierzyć suwmiarką grubość tarczy i poszukać w serwisów-ce jaka jest tolerancja zużycia tarczy bo jak założysz za cienką to może pęknąć przy hamowaniu a druga sprawa to jakie głębokie są wżery na tarczy i to od tego zależy opłacalność przetoczenia .
I trzecia kwesta za ile Ci ktoś przetoczy :)
I czearta w jakim stanie technicznym będzie maszyna która będzie przetaczać .
A więc zdejmij koło pomierz i wtedy będziesz wiedział czy warto :P
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3661
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1,Komar 231b -232-2330-2350 z1970(rama),Hercules,jawa 223,Ryś:)

Żona mnie zdradza!

Postprzez dieludolfs » 17 mar 2013, o 12:56

Siczka napisał(a):Skąd Ty takie rzeczy bierzesz?

Z internetu :mrgreen:
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Żona mnie zdradza!

Postprzez Lorrenzo » 17 mar 2013, o 14:10

Hmm, ale to przecież normalne, że tarcze rdzewieją każdego dnia. Każdego dnia robi się nalot jeżeli auto stoi na powietrzu w wilgotny dzień albo po prostu jeździło się po mokrych ulicach.
JEst to rzecz zupełnie normalna
Avatar użytkownika
Lorrenzo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 649
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 20:55
Lokalizacja: Skarżysko- Kamienna
Pochwały: 4
Pojazdy: Toyota RAV4 03r Opel astra 16V 98r, Maluszek FL Dantom, sport x2, Ogar 200 i inne stare motory

Żona mnie zdradza!

Postprzez dieludolfs » 17 mar 2013, o 15:05

Spokojnie panowie, zobaczcie dział, w którym założony jest ten temat ;)
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Żona mnie zdradza!

Postprzez Siczka » 17 mar 2013, o 15:28

dieludolfs, no właśnie tak patrze co oni wypisują, skoro to jest zwykłe humorystyczne opowiadanie z internetu :F
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Żona mnie zdradza!

Postprzez Tomek » 17 mar 2013, o 15:31

Przyczyn niesprawności układu hamulcowego może być wiele...

dieludolfs, odstaw Brawo i inne pisemka :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Żona mnie zdradza!

Postprzez dieludolfs » 17 mar 2013, o 15:34

Tomek, co? Jakie Brawo? :F
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Żona mnie zdradza!

Postprzez Tomek » 17 mar 2013, o 22:45

dieludolfs, krąży po necie podobny wycinek z jakiejś gazetki dla kobiet. Napisała, że mąż ją zdradza z nastoletnią sąsiadką. Nakryła ich jak zepsuł jej się samochód i wróciła wcześniej do domu. Redakcja oczywiście napisała jak naprawić auto :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Żona mnie zdradza!

Postprzez hugo30 » 21 mar 2013, o 21:05

według mnie można jeździć na takich tarczach tarczach same się zetrą podczas hamowania a co do zdrady żony to zdradź ją także
hugo30
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 20:46
Pojazdy: skuter

Żona mnie zdradza!

Postprzez Siczka » 21 mar 2013, o 23:46

hugo30, :mrgreen: Ledwo zarejestrowany a pierwszy post w takim temacie? Nieźle :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij Obrazek !

@ Romecik2t - 5 minut temu
proscizna ale juz sobie 2 palce uje*alem srubokretem

Obrazek

No i poetycka część podpisu:
jarekvolvo napisał(a):Nie ma piękniejszego widoku, jak drobna Słodzinka wyłaniająca się z otchłani szwedzkiej cegły

:mrgreen:

Oraz troszkę innego humoru, jeśli chodzi o konstruowanie:
jarekvolvo napisał(a):To tak, jak położysz panience dłoń na biodrze - spojrzy na ciebie uważnie z lekką niepewnością. Jeżeli tą samą dłoń położysz tej samej pannie 10 cm niżej - dostaniesz w pysk, zanim zdążysz się zorientować :yes:

:D
Avatar użytkownika
Siczka
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 3159
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 22:18
Pochwały: 66
Pojazdy: dużo

Żona mnie zdradza!

Postprzez hugo30 » 24 mar 2013, o 16:40

hamulce hamulcami żaden problem lepiej się zastanowić jak można upiękrzyć TICO bo przyznam szczerze że to autko nie należy do najpiękniejszych na świecie. Mój kolega także posiada ten model i zaczął sam go sobie zmieniać i w miarę ubiegu czasu i możliwości oczywiście autko zaczyna wyglądać coraz lepiej. Kupił sobie parę naklejek w sklepiku internetowym

www.naklejkowo.pl

i ponaklejał na boki autka i ostatnio nawet na maske

http://www.naklejkowo.pl/produkt/Naklej ... T440-50-cm

nawet na tym maluszku prezętuje się dobrze :)
hugo30
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 20:46
Pojazdy: skuter

Żona mnie zdradza!

Postprzez dieludolfs » 24 mar 2013, o 23:01

hugo30 napisał(a):jak można upiękrzyć TICO

Upiększyć jak już :P

hugo30 napisał(a):przyznam szczerze że to autko nie należy do najpiękniejszych na świecie

Najpiękniejsze to może i nie jest, ale zadbany egzemplarz nie odstrasza swoim wyglądem.

hugo30 napisał(a):Mój kolega także posiada ten model i zaczął sam go sobie zmieniać i w miarę ubiegu czasu i możliwości oczywiście autko zaczyna wyglądać coraz lepiej.

Ciesze się, że ludzie potrafią zadbać też i o takie samochody ;)

hugo30 napisał(a):Kupił sobie parę naklejek w sklepiku internetowym i ponaklejał na boki autka i ostatnio nawet na maske

Takie coś, tj. obklejanie samochodu ze wszystkich stron naklejkami nazywa się Wiejski Tuning.


No ale trochę odbiegliśmy od tematu, został on założony tylko i wyłącznie w celu poprawy humoru ;)
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Żona mnie zdradza!

Postprzez Tomek » 25 mar 2013, o 00:10

dieludolfs, też się cieszę ze zdrady Twojej żony :mrgreen: Hamulcami się nie przejmuj, nowe nie są drogie xD
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Następna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości