pudzian o skuterach Co wy sądzicie o kiblach? moje ......

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Koner » 12 lis 2007, o 21:18

bi-jay na razie to nie ma się czym przejmować i prawdopodobnie to nie dojdzie do skutku a jak już to na pewno nie prędko :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 lis 2007, o 21:18

Pani Kontekstowa
 

Postprzez bi-jay » 12 lis 2007, o 21:25

wiesz musze się orientować bo jak by było to pewne to bym nie rejestrował jawki
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez Marcek » 12 lis 2007, o 21:34

Jeśli nawet to wejdzie w życie (w co osobiście wątpię), to nie mogą unieważnić posiadanych już kart motorowerowych.
Moim zdaniem powinno być jednak wprowadzone coś na kształt karty dla pełnoletnich. Obecnie wystarczy dowód, a znajoości przepisów nikt nie sprawdza. To jest nienormalne.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Piotrek » 12 lis 2007, o 21:34

Szczerze pawel komar?

Szczerze to naprawdę nie wiem jaki miałeś cel zakładając ten tenat. Nowy na tym forum nie jesteś więc wiesz, że takie tematy o skuterach i wydawaniu na ich temat opinii już były więc po co po raz kolejny zakładałeś ten temat?

Chyba Aleksander dobrze się domyśla:

bezsens gość tylko dolewa oliwy do ognia


Innego argumentu na Ciebie nie ma.

Wydoroślej wpierw a potem zastanów się czy dalej chcesz być użytkownikiem tego forum (mam nadzieję iż czytałeś ten ten tekst pod logiem)

No wiem - może i uniosłem tu ton ale maksymalnie nie nawidzę gdy ktoś chce coś zniszczyć. A dodatkowo ten koleś już w pierwej linijce swojego żałosnego posta bardzo mnie podkurzył.

Ciesze, się Drodzy Użytkownicy, że tak ładnie zmieniliście temat i nie daliście się zaciągnąć do tej jałowej dyskusji :-) Dzięki
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez bi-jay » 12 lis 2007, o 21:38

wiesz Piotrek na niektórych starych użytkowników można liczyć :wink:
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez pawel komar » 12 lis 2007, o 21:55

Ok przyznaje się do błędu popełnionego przy zakładaniu tego tematu Obiecuję poprawę i prosze Was o rozgrzeszenie (mały żart) już nie będę pisał o takich sprawach co można się przy nich posprzeczać Sory....
GOLF IV 1.9 TDI
pawel komar
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 14 kwi 2007, o 21:16
Lokalizacja: Liszki

Postprzez purchaw090293 » 13 lis 2007, o 16:03

Squrerowcy śmieją się z komarzystów, a komarzysty śmieją się z squterkowców, ale są też ludzie tolerancyjni.
XioR
http://www.piotrskarga.pl
WFM nie ma już.
anty\m/=n||n/
Avatar użytkownika
purchaw090293
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 21:46
Lokalizacja: z Radomia
Pochwały: 2
Pojazdy: Octavia Kombi 2.0

Postprzez sutek » 13 lis 2007, o 20:47

A ja mam pytanie jeszcze w sprawie tego A1. Na przykład jakby to weszło w przyszłym tygodniu a ktoś dzisiaj zdał na motorowerową albo ma 13 lat a karte ma juz rok to moze od razy zdać na A1 czy musi czekać do któregoś roku życia?
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Koner » 13 lis 2007, o 20:53

Jak na razie to sytuacja wygląda tak:Kategoria A1 jest dostępna od 16-stego roku życia (stan na dzień 1 listopada 2004) za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów i pozwala prowadzić motocykle o pojemności do 125 cm3.

Zarówno kurs na prawo jazdy kategorii A1, jak i kategorii A można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.

Osoby, które ukończyły 13 lat, a nie mają jeszcze skończonych lat 18-stu, mogą starać o kartę motorowerową. Dokument ten uprawnia do prowadzenia motoroweru, czyli pojazdu o pojemności do 50 cm3 i rozwijającego prędkość nie większą niż 45 km/h.
Po pierwsze, prawo jazdy kategorii A1 upoważnia nas do kierowania pojazdem o pojemności skokowej do 125 ccm i mocy do 15km (11kW). Aby je uzyskać należy spełnić parę warunków:

1. Mieć ukończone 16 lat
2. Przejść badanie lekarskie
3. Ukończyć kurs w Ośrodku Szkolenia Kierowców i uzyskać odpowiedni dokument
4. Mieć pisemną zgodę rodziców
5. Zdać egzamin teoretyczny oraz praktyczny w WORD (Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego).
A jak to będzie wyglądało później,o ile zajdą jakieś zmiany to nie wiem :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Poprzednia strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości