Śmieszne historyjki

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Śmieszne historyjki

Postprzez Ghost rider » 16 lut 2008, o 09:57

W tym temacie opowiadajmy sobie śmieszne historyjki które nam się przytrafiły. (uprzedzam z góry nie wiem czy jest już taki temat dla tego założyłem)

[ Dodano: 16 Lut 2008, 09:03 ]

ja chciałbym opowiedzie o moich kolegach którzy mają quada(50 ccm + automat) i skuter i kompletnie nie znają się na motoryzacji. Pewnego dnia oddali quada do naprawy i mówili też żeby zdjeli im blokadę. Po dwóch tygodniach przywieźli quada z niby zdjętą blokadą. Powiedziałem niby bo oni twierdzili ze zdjeli im blokadę a tak naprawdę to zdjeli rurkę z filtra powietrza i quad chodził inaczej:D:D Do dziś sie z nich brechtam ponieważ oni dalej twierdzą że mają zdjętą blokadę :D :D :D :) :) :mrgreen:
KTM - Komar też motor :):) :D:D

Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Romet/Ogar,205/25243">  Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Rom ... ,205/25243

Zapraszam do skomentowania mojego mopliku
Avatar użytkownika
Ghost rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 15:55
Lokalizacja: Grojec

Śmieszne historyjki

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 lut 2008, o 09:57

Pani Kontekstowa
 

Postprzez parcelak » 16 lut 2008, o 12:06

Mój kolega też ma quada 110 cm3, jak odpadł mu filtr powietrza (stożkowy) to poszedł do pseudo mechanika :D z naszej wsi, i on kazał mu założyć zamiast filtra powietrza........rajstopę :D . On sie go posłuchał i 3 razy zatarł silnik. Ja mu powtarzałem żeby zamiast filtra wsadził gąbkę a on sie mnie nie słuchał. Strzeżcie sie pseudo mechaników :yes:
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez michall » 16 lut 2008, o 12:20

mój kolega też ma quada tylko że 200cm3 wogóle jeździć tym nie umie raz go prawie samochód potrącił a kiedyś jechaliśmy przez las i tak walną w korzeń od drzewa że mu całe koło wraz z wachaczem wyrwało heheheh przekoziołokwał pare razy ale nic mu sie nie stało.
ps. to było przy prędkości ok 70km/h
Pojazdy: YAMAHA YZ 125 2002r.
sprzęt do przedłużania rąk ^^^ 45KM
||||
Avatar użytkownika
michall
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 676
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 19:38
Lokalizacja: Raków ( teren scyzoryków) :D

Postprzez Ghost rider » 16 lut 2008, o 14:47

Tak tylko że ci moi koledzy to oni maja elektroniczny licznik i pokazywało im 70 a jechali tyle że ja na ogarze bez tuningu go wyprzedziłem:)
KTM - Komar też motor :):) :D:D

Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Romet/Ogar,205/25243">  Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Rom ... ,205/25243

Zapraszam do skomentowania mojego mopliku
Avatar użytkownika
Ghost rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 15:55
Lokalizacja: Grojec

Postprzez @rek » 16 lut 2008, o 19:16

A mój kolega jest jeszcze lepszy :D . Jechaliśmy simsonem we dwójke, a była zima i drogi były całe z lodu, jedziemy jedziemy i dup... tylne koło przy redukcji się poślizgnęło i leżymy, a kolega stwierdził że dobrze że ma tylko jeden pierścień, bo byśmy dopiero sie wywalili ( przez chwile jeździł nawet bez pierścieni - simson i jego geniusz to nie najlepsza para :d ) :o .
Obrazek


Robię na zamówienie moduły zapłonowe oraz inne układy elektroniczne. Zainteresowanych zapraszam na pm lub gg :)
Avatar użytkownika
@rek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 14:58
Lokalizacja: (Bestwinka)

Postprzez Tomciosz » 16 lut 2008, o 19:17

Pozdrów gościa :D .
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez @rek » 16 lut 2008, o 19:47

Jasne :D , szkoda ze nie widzieliscie jego sima - makabreska :) (może mi się uda zrobić mu foty :) ) , ale najlepiej mi się z nim jeździ , bo go na ogarze 205 ścigam go i jest tylko ziuu i muszę na niego czekać i znowu ziuu i tak w kółko ( oczywiście jak mu się uda go odpalić :D ).
Obrazek


Robię na zamówienie moduły zapłonowe oraz inne układy elektroniczne. Zainteresowanych zapraszam na pm lub gg :)
Avatar użytkownika
@rek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 14:58
Lokalizacja: (Bestwinka)

Postprzez bi-jay » 16 lut 2008, o 21:40

tak ale takie bajki opowiadaj komuś 10lat młodszemu akurat jeździł bez pierścieni na tłoku
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez 600rr » 16 lut 2008, o 22:18

Buahahahahahahhahaha no nie moge xD może jeździł bez wachy na samych oparach xD to juz dawca konkretny xD
Avatar użytkownika
600rr
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 829
Dołączył(a): 17 sty 2008, o 13:41
Lokalizacja: SBE - Czeladź
Pochwały: 1
Pojazdy: KTM SMC 690 LC4 SUPERMOTO '11, SUZUKI GS500E '96, PEUGEOT SV 80 '98 , SEAT IBIZA 1,9 TDI '01

Postprzez @rek » 16 lut 2008, o 22:45

Taa, poważnie nie miał pierścieni :twisted: (no, może nie że jeździł normalnie, ale na pewno palił :D ). Dawca ? Prędzej mu koło odpadnie niż będzie dawcą hehe :D
Obrazek


Robię na zamówienie moduły zapłonowe oraz inne układy elektroniczne. Zainteresowanych zapraszam na pm lub gg :)
Avatar użytkownika
@rek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 14:58
Lokalizacja: (Bestwinka)

Postprzez Mr.Rezystor » 17 lut 2008, o 09:58

Kiedyś mój kumpel (niesamowita psuja) miał jawke mustang. Ja miałem wtedy kadeta. Był maj, było ciepło. Ale jego jawka miała tragiczną kondycję. Ledwo co jeździła. Tłok miała dwupierścieniowy. Kompresja była słaba, alw wystarczająca, żeby odpalić jawkę na pych i jeździć. Jawka paliła wszystko, co jej wlał ( nie miała wyjścia) m.in. bena+kujawski, rozpuszczalnik+mixol, denaturat+jakiś olej (nie wiem jak to zmieszali). Chciał się ze mną ścigać, a więc przyjąłem wyzwanie :D ruszam kadetem, rozpęd do 40 i muszę czekać na niego. :D Jadę 30, on nagle stanął, postawił jawke w poprzek drogi i coś przy niej grzebie i mówi żebym jechał, bo mnie dogoni, więc przyhamowałem i wrzuciłem jedynkę i jadę na wolnych przed siebie. Jeszcze mu się kolanko urwało na mocowaniu przy cylu (na tym kołnierzu). Jadę tak na jedynce słyszę jego jawke. Pomyślałem że teraz sie ścigać chce. Trochę przyspieszyłem, wrzuciłem dwójkę i na wolnych obrotach na dwójce jadę. Patrze w lewo on mnie wyprzedzać chce. Najlepsze to że linkę od gazu w zębach trzymał i jak redukował z 2 na 3(nie wiem po co, i tak na 3 nie jechała) to łeb na dół i po zmianie biegu z powrotem do góry. :D
Mam jeszcze wiele historyjek w zapasie, ale nie chce mi się ich pisać.
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8


Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości