Śmieszna Historia

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Śmieszna Historia

Postprzez Vojteck0202 » 1 maja 2008, o 20:46

Witam


postanowiłem wam opowiedzieć moją historię żebyście nie robili tak jak ja.:P no więc tak jeździliśmy sobie z kolegą ja moim motorkiem a on quadem no i zrobiliśmy sobie ognisko, ok narazie wszytko idzie dobrze wracamy z ogniska i przejechaliśmy przez zbronowane pole, nagle jakiś koleś wyjeżdża traktorkiem i zaczyna do nas ku*** co wy jeździcie po moim polu, wyciąga telefon i dzwoni na policje.Byliśmy bardzo wystraszeni ale ten koleś podchodzi i pyta się mojego kolegi o nazwisko i okazało się że zna jego tatę, powiedział że mamy z tond szybko pojechać on zadzwoni na policje żeby już niekogo nie przysyłali.Ok wracam do domu i patrze zgubiłem telefon kurde poszłem szukać i zgadnijcie gdzie był??? na polu tego gościa co nas opierdzielał, szybko zabrałem telefon i poszedłem do domu.I kto mi teraz powie że nieszczęścia chodzą parami??????? :P:P:P
Avatar użytkownika
Vojteck0202
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 15:55
Lokalizacja: Radoniów

Śmieszna Historia

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 maja 2008, o 20:46

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Phantom » 1 maja 2008, o 20:49

A Ty byś się nie wkfił,jakby Ci ktoś po zasiewach jeździł? Ja bym od razu z kłonicą albo widłami na miejsce zdarzenia przyleciał! :D
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Postprzez Pitucha » 1 maja 2008, o 20:51

Ja też :D Od razu solidna wiązanka i widełki :D
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez endek » 1 maja 2008, o 20:53

hehe no no on tez przyjechał quadem rolniczym ale wiecej jak 30 nie bujnie sie wiec trzebyło dac dyla :) (chyba ze ma juz z tych nowszych ciagników) :]

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Vojteck0202 » 1 maja 2008, o 21:15

Nie nie miał stary traktor ale akurat na polu zepsuł mi sie motor a mój poczciwy kolega mnie nie zostawił :p 3 nieszczęścia w jednym czasie :P:P
Avatar użytkownika
Vojteck0202
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 15:55
Lokalizacja: Radoniów


Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości