Tragedia skuter sie połamał

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Wojteeek » 31 maja 2008, o 11:21

Angler napisał(a):Koledze w romecie jak w dziurę wjechał przednie zawieszenie się wygięło, czyli co? Każdy Romet Komar itd to G****O?


1 zmiennej nie wziąłeś pod uwage - wieku.
W komarze który ma 30 i więcej lat to spawy mogą puszczać ze starości...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 maja 2008, o 11:21

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 31 maja 2008, o 11:29

(to nie cross)

ale po wertepach też bynajmniej nie jechał :]

prosze wziąć pod uwagę jeśli tak bardzo chcecie porównywać skutery i komary że gdy komary były nowe wcale lepszych dróg nie było, a jeżdżą w większości do dziś. jeśli dzisiaj się złamie główka, co nie mówię że sie zdarzyć nei może, to po sporej części jest to zmęczenie materiału-rzecz naturalna, ale np. gdy miałem okazje jechać skuterem kuzyna to na postoju trzymając przedni hamulec można było przesunąć motor do przodu i do tyłu o dobre parenaście centymetrów! i to nie było rozbicie łożysk bo nie było typowego "luzu", tylko tak małą sztywność przednich teleskopów czy główki ramy! mówiło się że w PRL o jakość nie dbali, ale ja w 32 letnim komarze nie mam czegoś takiego, zresztą w 42 letnim też nie, a jeśli romety mają luz na zawieszeniu to przez "zgubienie" tulejek zawieszenia, czyli z winy kierowcy (bo same sie zgubić nie mogą, choćby wypadły to w pole nie pójdą bo o ośke sie zatrzymają)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Aleksander » 31 maja 2008, o 12:31

prawda jest taka ze polskie dorogi to jedne wielkie łaty i dziury a ministrowie mogą nam obiecywać w nieskończoność nowe lepsze dorgi zobaczcie co się dzieje po zimie tyle dziur że ho ho i jeszcze troche
a co do zawieszenia nie dziwie jedziesz zagapisz się na jakąś fajną laskę i wpadasz w dziurę nawet w dużym mieście :(
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez Koner » 1 cze 2008, o 21:02

Faktycznie większość dróg jest w bardzo złym stanie ale ostatnio się zdziwiłem bo w wielu miejscach gdzie jeżdżę jest położony nowy asfalt :D :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Alonzo » 1 cze 2008, o 21:04

u mnie wiekszosc glownych drog ma nowy asfalt, ale nie tylko asfalt a porzadnie zrobione, teraz sa robione boczne drogi, ja tam odkad weszlismy do uni widze ogromny postep w sprawie drog :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Koner » 1 cze 2008, o 21:32

Alonzo postępy weszły tylko szkoda że prace tak wolno posuwają się do przodu.Ale już lepiej niech robią powili niż wcale :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Alonzo » 1 cze 2008, o 22:01

tzn wolno bo tak musi byc jak ma byc porzadnie :P wiesz jak kopia 2metry leja beton daja jakies ocieplacze potem z 6 warstw asfaltu to tyle trwa :P mozna i w tydzien zrobic, zerwac stara nawierzchnie i zalac asfaltem a nie o to chyba chodzi zeby droga po miesiacu miala koleiny :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Aleksander » 1 cze 2008, o 22:18

heh wy to dobrze macie a u mnie idzie przez całe miasto główna droga wojewódzka i dziur pełno bo robole z mojego miasta nie mają prawa jej naprawiac bo to jest wojewódzka
P.S
co innego w jelneij górze wiekszość dróg była brukowana i drogowcy zawsze po zimie łataja je i jasna sprawa asfalt ni ema dobrego podloża -syzyfowa praca a ludzka głupota nei zna grnaic
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Poprzednia strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości