Mechanik

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Mechanik

Postprzez motomaniacz » 13 sty 2021, o 15:52

Naprawy samochodu - szukam specjalisty!!!
motomaniacz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 sty 2021, o 17:53

Mechanik

Postprzez Pani Kontekstowa » 13 sty 2021, o 15:52

Pani Kontekstowa
 

Mechanik

Postprzez kbrakus » 14 sty 2021, o 12:27

Możesz skorzystać z opcji znajdź fachowca na dedykowanym portalu ogłoszeniowym. Wszystko zależy też od rodzaju usterki i tego, co trzeba będzie naprawić. Jednak jest naprawdę sporo różnych specjalistów znających się na rzeczy, więc na pewno szybko można trafić na rzetelnego wykonawcę w pobliskiej lokalizacji.
Ostatnio edytowano 8 maja 2021, o 11:04 przez Romecik2t, łącznie edytowano 1 raz
Powód: link
Avatar użytkownika
kbrakus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 sty 2021, o 12:24
Lokalizacja: Kielce

Mechanik

Postprzez aro99 » 22 kwi 2021, o 13:29

Warto mieć swojego sprawdzonego mechanika, który zawsze pomoże i nie oszuka. Ja mam znajomego, który pracuje na stacji diagnostycznej i do niego jeżdżę. Niedawno wykonywał mi przegląd techniczny pojazdu, ale też dokonuje zwykłych napraw. Części kupuję sam lub zamawia on, za usługi nie bierze drogo. Dobrze jest znaleźć taką stację w okolic ;)
Ostatnio edytowano 8 maja 2021, o 11:04 przez Romecik2t, łącznie edytowano 1 raz
Powód: link
aro99
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 kwi 2020, o 11:22
Lokalizacja: Malbork
Pojazdy: VW Passat

Re: Mechanik

Postprzez glass » 30 lis 2022, o 17:51

Jeśli coś się wydarzy w drodze, na przykład przebije opona to dostępna jest w Poznaniu mobilna wulkanizacja gdzie pomoc drogowa dojeżdża na miejsce i naprawia problem
glass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 15:49

Re: Mechanik

Postprzez motorro » 21 lip 2023, o 12:54

Jak masz auto u mechanika to dobrą opcją będzie wypożyczalnia samochodów w Poznaniu. Nie wiadomo ile czasu zajmie mechanikowi naprawa a funkcjonowanie bez auta dla kogoś kto się z nim nie rozstawał jest ogromnym problemem.Tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... an-lawica/ widziałem na szczę sporo samochodów do wyboru
motorro
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 8 kwi 2020, o 10:34
Pojazdy: p


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości