se k510i

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez endek » 24 maja 2007, o 18:44

no niestety SE K510i ma małą pamięc dlatego wziałem K750i bo ma karte a teraz wrzuciłem 2GB i na brak miejsca nie narzekam,ja kupować to to już jakiś zeby miał karte pamięci.
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 maja 2007, o 18:44

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Lizard » 24 maja 2007, o 18:45

Hermes napisał(a):No, mój kolega kiedyś dostał za telefon ...


A czy ja mówię, że nikt nigdy nie dostał za telefon?


Także ostrzegam, nie ufajcie ludziom !! Jak sie jakiś napakowany kolo ppyta mnie o coś to mówię że nie wiem / nie mam i tyle.


Mhm, jak jakiś napakowany kolo będzie chciał pożyczyć telefon to możesz sobie nawet mówić, że jesteś trzecim bliźniakiem a i tak dostaniesz po papie i kolo ci przeszuka kieszenie.


A, jak nikogo nie zaczepiasz to nie ma pretekstu żeby Ci ryja obić


Niektórzy lubią komuś obić ryja dla przyjemności i nie odchodzi ich czy masz w kieszeni telefon czy przenośny prysznic czy papierek po cukierku.
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alonzo » 24 maja 2007, o 18:57

no znam takich ludzi, najpierw za kim jestes i nie wazne co odpwoiesz nawet jak ze sie nieinteresujesz pilka to i tak dostaniesz, mnie tylko raz zaczepili w przejsciu podziemnym na pilsudzkiego, chcieli bilet, a ze wygladali na leszczy to ich wysmialem, ale zmieklem gdy wyjeli kose i oddalem im bilet bo nie bede ryzykowal dostania kosa w brzuch dla 90gr. takze o wszystko moga zaczepic
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 24 maja 2007, o 19:24

niestety ja mam takiego kumpla... byl wporzadku do czasu jak mu sie w glowie nie poprzestawialo i nie zaczal chodzil na silke i dawac sobie w zyle... teraz cos mu na psychice upadlo i sa problemy... dzis np typowi z bani w szkole pociagnal tak ze az rozlozyl sie na ziemi i nie wiedzial co jest a tylko dlatego ze nie chcial go wpuscic na parapet i zrobic mu miejsca... zalosne ale niestety prawdziwe...
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Alonzo » 24 maja 2007, o 19:41

takich co koksuja to znam pelno, cala moja szkola jest pelna kiboli, jak pierwszy raz przyszedlem to az sie wystraszylem polowa chlopakow to takie schaby, szaliki lks'u, na szczescie okazali sie spoko puki im sie w droge nie wejdzie. Musialem sie za siebie wziasc bo przy chlopakach z klasy wygldalem chudo, na szczescie na psychike mi nic nie padlo i w zyle sobie nie daje tylko silka :P ale tak jak mowie mozna dostac za wszystko nawet za twarz :P ogolnie w polsce jest niebebzpiecznie, po 22 strach wychodzic na ulice miast bo takie ustawki sie w parkach robia ze mozna skonczyc w szpitalu
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Jakub Knight » 25 maja 2007, o 14:23

U mniej jak w okolicy jest mecz to strach wychodzic na ulice, pełno agresywnych ludzi z ogolonymi głowami chodzi.... :( raz mi w bialy dzien na środku ulicy komórke ukradli :evil:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez endek » 28 maja 2007, o 14:01

u mnie nie ma takich dziadów.chociaż w tym pocieszenie
musicie sobie kupić paralizatory i jak cos to cykność i gość leży jak kawka.
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez adam » 16 cze 2007, o 23:52

a nie lepiej miotacz ognia bendzie lepszy widok :p
Avatar użytkownika
adam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 282
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 11:00
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości