Nasz Kraj...

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Jakub Knight » 14 cze 2007, o 21:20

Za wszystko w tym kraju trzeba płacic.....
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 cze 2007, o 21:20

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 14 cze 2007, o 22:19

ja byłem i jestem przeciw unii

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Jakub Knight » 14 cze 2007, o 22:29

Ja jestem przeciw demokracji :D
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Adi.G. » 14 cze 2007, o 22:36

Może kiedyś powróci stare prawo-narodowy socjalizm :twisted:
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Jakub Knight » 14 cze 2007, o 22:38

adi-12 napisał(a):Może kiedyś powróci stare prawo-narodowy socjalizm :twisted:
Jestem za rzadami komunistycznymi, każdy był równy,pochwalam.
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez endek » 14 cze 2007, o 22:56

prawie tak jak dziś :D (tylko kasa się liczy i nic wiecej) :roll:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Alonzo » 14 cze 2007, o 23:04

Komuno Wroc :D socjalizm nie byl w cale dobry ale fajnie sie zylo :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Jakub Knight » 14 cze 2007, o 23:13

Alonzo napisał(a):Komuno Wroc :D socjalizm nie byl w cale dobry ale fajnie sie zylo :P
Same załozenia socjalizmu sa dobre, tylko w praktyce było inaczej :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez bedril » 14 cze 2007, o 23:18

Ta polska polityka powoli zaczyna przechodzić w parodie :mrgreen:
Avatar użytkownika
bedril
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez Jakub Knight » 14 cze 2007, o 23:21

Ja jestem za dobra władza totalitarna bo z ta demokracja daleko nie zajedziemy... :D
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Mariusz » 15 cze 2007, o 00:34

Może kiedyś powróci stare prawo-narodowy socjalizm Twisted Evil
szkoda tylko że to prawo nie było od naszego narodu tylko nam narzucone... :roll:

do puki nie bedzie rewolucji i nie wyrżną tych żydów z rządu to bedzie sie w Polsce tak piepszyć niestety Evil or Very Mad

tutaj nikt cię nie zaskarży, ale napisz taki tekst na jakimś większym forum a dostaniesz po kilku tygodniach wezwanie do sądu... poza tym to najłatwiej zwalić winę na osobę trzecią. nie jestem jakimś fanem żydów, ale *** mnei szerzący się antysemityzm i dyskryminacja narodowościowa i wyznaniowa. żydzi byli w polsce przed wojną, bo tu mieli jako takie bezpieczeństwo. poza tym to niemcy (a także niestety część polaków) ich nienawidzili bo bardzo szybko dochodzili do majątków. żydzi byli zazwyczaj wykształceni, mieli smykałkę do interesów, więc nic dziwnego że w przedwojennej polsce jedyny sklep we wsi prowadził żyd... polacy nie mieli takich zdolności przedsiębiorczych, więc po kilku latach od wyzwolenia spod zaborów to polacy prźacowali u żydów (przecież imigrantów!) a nie tak jak obecnie w wielu krajach jest że to imigranci pracują u tych którzy w swoim kraju mieszkają od zawsze. polacy co zarobili, to zazwyczaj przepili, przehulali, albo zaspokoili jakąś potrzebę jak np. kupić sobie buty, a żyd-co zarobił to inwestował. dlatego polacy mieli taką opinię o żydach, a potem niemcy wymordowali ich prawie do cna bez natychmiastowego odzewu innych państw (no polacy nie mieli co vetować, bo wtedy ich już tak jakby nie było... ale był jeszcze inne, niezaatakowane państwa, które wiele w kierunku ratowania żydów nie zrobiły) ale ludzie! to było 70 lat temu! ani my nie pamiętamy tejh wielonarodowościowej, wielkiej terytorialnie polski, ani nawet nasi rodzice. dziadkowie? z rzadka... powtarzacie jakieś frazesy zasłyszane nie wiadomo skąd i to powtarzacie. wstyd! jeśli nie przemawia do was potrzeba tolerancji, to niech przemówi do was że miliony polaków wyjechały za granicę, i są tam teraz takimi imigrantami jak żydzi u nas. i co? też ich mają wymordować za wyznanie czy bogactwo? APELUJĘ O USUNIĘCIE POSTU KADZAFA!


a socjalizmu to my nawet nie znaliśmy... to nei był nasz ustrój, nie my go wymyśliliśmy, a nam go narzucono. ja postrzegam czasy PRL jako przedłużenie wojny, czas okupacji. patrzę na to okiem osoby która niewiele wie na temat PRL, nawet w nim nigdy nie żyła, więc wiem tyle co z opowiadań i podręczników historii. Ale rzucając hasła "socjalizm i love you" weźcie pod uwage że gdyby nadal panował w polsce, to albo by nie było u nas internetu, albo by nie było tego forum, albo by serwer patrolował cenzor i nie tylko wycinał niesocjalistyczne promujące zgniły apitalizm treści, ale też nasyłał na was służby specjalne. nei moglibyście ufać sąsiadowi bo byłby SBkiem, musielibyście chodzić w mundurkach, ubierać się bardzo podobnie, jeść produkty czekoladopodobne, mieszkać w podobnych domach, jeździć przestarzałymi sprzętami etc. socjalizm to nei tylko komarek, romek itd. to był totalitarny ustrój w którym wcale nie byli wszyscy równi, bo byli przecież też ci równiejsi, i to oni dostawali piątki w szkołach, brali udziały w konkursach, akademiach etc. ci nierówniejsi byli zazwyczaj pomiatani dla podniesienia ego tych równiejszych...


weźcie już nie *** głupot i skończcie ten temat...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Jakub Knight » 15 cze 2007, o 09:24

Ogólnie za teoretycznym socjalizmem to ja jestem, ale nie za praktycznym :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Marcek » 15 cze 2007, o 11:37

kadzaf napisał(a):ja byłem i jestem przeciw unii

Ja też.
Jeśli chodzi o lektury. Akurat książki, które Ministerstwo chciało usunąć są wg mnie trochę "dziwne". Czytałem np. "Ferdydurkę". Doszedłem może do połowy, potem musiałem zrezygnować z tej "pasjonującej" lektury na rzecz popularnej i niezastąpionej w niektorych sytuacjach "Ściągi" , bo nie chciałem zgłupieć. W sumie gdyby udało się zdjąć te lektury, uczniowie mieli by lżej.
Natomiast Trylogię Sienkiewicza przeczytałem kilka razy i nigdy się przy tym nie nudziłem.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Mariusz » 15 cze 2007, o 11:47

sienkiewicz to wogóle ciekawie pisał ;) już Krzyżacy to niezła przygodówka, całkiem ciekawa pomimo że pisana już daaaawno temu :P
Ferdydurke nie miałem jeszcze przyjemności czytać :P słyszałem natomiast od polonistki że ta książka jest zdrowo zryta (użyła bardzo podobnego określenia! :P ). przerabiałem natomiast tylko 3 stronnicowy fragment w którym były takie teksty jak "słowacki wielkim wieszczem był" oraz o gwałceniu przez uszy :P normalnie zachęta niesamowita :D:D:D

a ja przeciw unii nie jestem, niby co na tym straciliśmy? że fajki podrożały? lepiej nie palić tyle, poza tym to chyba cena fajek nei jest tematem dla 16nasto latków :twisted: póki co to jesteśmy jednym z najbiedniejszych państw unii, i to w większości nam dają pieniądze a nie my dajemy... już nawet sam lepper który robił strajki, wołał że unia to zło, itd. ostatnio w telewizji nawoływał żeby brać dopłaty. rolnicy najbardziej bylii unii niechętni, a teraz to oni najwięcej z jej dobrodziejstw korzystają, bo dopłaty mimo że nie pozwalają utrzymywać gospodarstwa, to jednak są sporą podporą. przed wejściem do unii co piąty polak nie miał pracy, a teraz? w statystykach oczywiście niewiele się poprawiło, ale tak na prawdę to cytuacja bardzo się zmieniła. coraz więcej jest ogłoszeń "zatrudnię" a coraz mniej "szukam pracy"... jeśli nawet ty nie będziesz pracował za granicą, to miej świadomość że pewnie bez unii było by 15 chętnych na to stanowisko, a tak dzięki temu że oni wyjechali to ty możesz w kraju pracować za godne pieniądze i godnie żyć...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcek » 15 cze 2007, o 11:54

marycha_zielarz napisał(a):normalnie zachęta niesamowita :D:D:D

Jak przeczytasz, to prawdopodonie zmienisz zdanie :P
marycha_zielarz napisał(a):a ja przeciw unii nie jestem, niby co na tym straciliśmy?

odwyżki pomijam, jednak nie lubię, gdy ktoś się wtrąca w wewnętrzne sprawy Polski (np. słynna już Dolina Rospudy). W końcu to polska ziemia i możemy sobie wybudować, co się tylko podoba. Co z tego, że dają kasę na drogi, jak nie można jej wykorzystać?
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 162 gości