Nasze popieprzone sny. :o

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez sssTOMEKsss » 22 lis 2009, o 13:20

Szatek ja już próbuje cztery dni i nic

obrałem taktyke z kartami a ty ?
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 lis 2009, o 13:20

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Szatek » 22 lis 2009, o 14:15

Z jakimi kartami? Ja po prostu codziennie powtarzałem sobie przed snem że chce mieć świadomy sen i za trzecim razem się udało :)

[ Dodano: 22 Lis 2009, 13:25 ]

We śnie sobie o tym przypomniałem i nagle ten świat zaczął być tak bardzo realny jak w rzeczywistości. Jak już nie wiedziałem co robić to ten sen zmienił się w zwykły sen a potem to już się obudziłem, nie zapamiętałem dokładnie co mi się śniło. Wiem że byłem w szkole i podszedłem do mojej nauczycielki od polaka i dałem jej mocnego liścia a ona nic a przecież w zwykłym śnie myślisz że ten świat jest realny i wielu rzeczy nie zrobisz nawet w śnie, więc musiałem mieć tą świadomość że to tylko sen. Pytałem się nawet specjalnie żeby sprawdzić co odpowie mi kolega we śnie co jest na obiad to powiedział: "Schabowy z mielonym" :F Przed obudzeniem chiałem spojrzeć na zegarek czy rzeczywiście godzina się zmienia i zegar nie ma wskazówek ale już nie zdążyłem :/

[ Dodano: 22 Lis 2009, 13:42 ]

Czasami tez sobie tak myślę: "Przecież to już kiedyś było" :hmm:

http://jola.comm.pl/obe_ld/szok.htm

Nagle przyszło olśnienie! PRZECIEŻ TO JEST SEN!!! Spojrzałam na swoje "senne dłonie" - to było najcudowniejsze uczucie... udało się! Trwało zaledwie kilka sekund ale sprawiło mi niesamowitą radość - ta wszechogarniająca wolność jest nie do opisania! Wręcz ekstaza!


Tak samo miałem z tymi dłońmi.
Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Szatek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1203
Dołączył(a): 8 sty 2009, o 20:47
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1

Postprzez Black Rider » 22 lis 2009, o 14:44

hoho co temat :) ahhh pamiętam jak w tym siedziałęm oobe ld itp :)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez alus » 22 lis 2009, o 15:30

Mi się sniło ostatnio że śmigałem CBR 600 f3 8) o której tyle rozmyślałem :twisted: śmigałem nią po takiej prostej ulicy u mnie w mieście dość pustej popitalałem na 1 kole itp. Potem zatrzymałem się koło jakiegoś TIRA (?) i gadałem z motocyklistami na większych sprzętach (supersportach) 1000 i się obudziłem . :( mój najlepszy sen jaki miałem nie licząc oczywiście fantazji ero. :D bo takie sny to mmm ... :)
@@% Super MotO.

Motór

Miewam chwile zwątpienia aż do pierwszego odpalenia.
Avatar użytkownika
alus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 01:46
Lokalizacja: Myszków (śląsk)

Postprzez Mariusz » 22 lis 2009, o 15:32

no paraliż senny jest podczas każdego snu, niejako obrona przed zabiciem sie przez sen (np spadając z hamaku :F) ciekawszą sprawą są sygnały "testowe" wysyłane przez mózg do mieśni, zasypiając długo nie ma ruchu, pewna część procesów już zapada w sen, ale pewna część jeszcze nie (np nie ma jeszcze paraliżu) mózg nie dostając sygnałów o ruchu z kończyn czasami wysyła takie szarpnięcie, bardzo śmieszna sprawa, zasypiasz, i nagle bez żadnej woli rzucasz ramieniem, nie zawsze ale czasami się zdarza.

BR: widze że jak słuchałeś techno czy tam rapu tak teraz na satanistyczne rytmy sie przerzuciłeś, jakiś pentagram w podpisie czy coś, spoko, musimy sie kiedyś umówić na konsumpcje taniego wina, złapiemy jakiegoś kota na zagryche i biba gotowa.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Black Rider » 22 lis 2009, o 16:17

No dawaj :D jeszcze jakąs dziewice i jedziemy :D
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Mariusz » 22 lis 2009, o 16:38

heheh, wezme ze sobą plecak kostke, bo w takiej kostce mieści się zwykle zestaw czarnomszowy czyli 3 tanie wina i kocur na zagryche w bocznej kieszonce :D

Z dziewic to będziemy już na miejscu myśleć bo komara mam na jednoosobowego zarejestrowanego :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Black Rider » 22 lis 2009, o 16:40

:P czekam :) a tak wogule słucham nadal tiesto peji eminema gregorianów e nomine i ogólnie wszystko :P,
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez OgarRider » 22 lis 2009, o 16:49

Tylko się nie pomylcie jak wam wino zaszumi w głowie i nie skonsumujcie dziewicy a kota.... wiadomo :D
<piotrz> czy mi się zdaje, czy w Komarze to jest tak że jak się jeden problem rozwiąże to powstaje drugi?
<ka_o_3991>nie zdaje Ci się, Sztuka polega na doprowadzeniu do problemu, który już nie przeszkadza...
Avatar użytkownika
OgarRider
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 20:52
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Mariusz » 22 lis 2009, o 16:56

ogar rider jestes z okolicy to pewnie wpadniesz

Będzie coś na pocieszenie jak by dziewicy nie dało sie złapać... :F
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Black Rider » 22 lis 2009, o 16:58

Dmuchana wiola :D a te sny LD dobrze rozwijają nasze i tak mało poznane głowki :)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez OgarRider » 22 lis 2009, o 17:01

Jak organizujecie zlot Metali-Satanistów-Rockersów to mogę wpaść :]
Dziewic nie trzeba będzie łapać same będą do nas lgnąć :D

żeby ie było OT
Mi się ostatnio śnił taki poryty sen że oglądałem jakiś program o gotowaniu i koleś ciachał tak szybko nozem jakiś koperek czy marchewke ze uciął sobie dłoń a kamerzysta zamiast pokazac co innego kręcił zwijającego sie z bólu kucharza :/ pół dnia nie mogłem dojść do siebie.
<piotrz> czy mi się zdaje, czy w Komarze to jest tak że jak się jeden problem rozwiąże to powstaje drugi?
<ka_o_3991>nie zdaje Ci się, Sztuka polega na doprowadzeniu do problemu, który już nie przeszkadza...
Avatar użytkownika
OgarRider
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 20:52
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Black Rider » 22 lis 2009, o 17:26

A mi się sniło że latałem w diablo i nawalałem ludków, albo popularny sen spadam ze schodów ;)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Marek.K. » 5 gru 2009, o 19:20

a mi się śniło że stalem się dziewczyną :F :F :F :mrgreen: :mrgreen:
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez Angler » 5 gru 2009, o 19:51

No to mi się ostatnio śniło, że się do szkoły spóźniam, jakoś wyjść z łóżka nie mogłem itd. nagle patrzę na komórkę, a tu już 9:30 (a lekcje się zaczęły o 7:40). Chyba nie dacie sobie rady wyobrazić moich odczuć, gdy w tym momencie zadzwonił budzik (6:30). Normalnie w wyrze podskoczyłem (budzik : "Halo to ja twój telefon, ja Pierdzę!", bardzo wkurzające), chyba to był jedyny dzień, kiedy mnie obudził budzik i nie miałem problemu ze wstaniem. Zwykle jak dzwoni budzik, to już mi się nie chce wstawać (mimo, że jakieś pół godziny wcześniej już się obudziłem).
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 349 gości

cron