Nasze popieprzone sny. :o

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez irek_02gf » 16 lis 2009, o 18:42

Patryk.F. napisał(a):Teraz wszystkim sie będzie CS śnił do polska jest najlepsza na świecie w CS'a :D Pokonała wszystkich :yes:
( Tak dzisiaj w telewizji mówilli :F )

Dobra, włączam CS-a :F Serio. Też chce śnić, że jestem typem w CS-ie .
irek_02gf
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1596
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 18:34
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 lis 2009, o 18:42

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sutek » 16 lis 2009, o 18:44

sssTOMEKsss napisał(a):i juz miałem prawie kontrole nad swoim sen, przypomnialo mi sie jak czytałem tu temat o OBE i już sobie chcialem wyobrazić że jade jakąś hayabusą ale mnie matka obudziła



To nie miałeś OOBE tylko LD - świadomy sen. A to się od OOBE różni. OOBE to wychodzenie duszy z ciała a LD to tylko tak jak napisałem wyżej sen.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez sssTOMEKsss » 16 lis 2009, o 18:46

niech i bedzie LD
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez kajtkozo » 16 lis 2009, o 18:49

Nie radzę się bawić w OOBE, skutki mogą być nieciekawe ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Michaus » 16 lis 2009, o 19:44

kajtkozo nam ostatnio o tym ks mówił że też jest to w jakiś sposób niebezpieczne bo jeśli oddali się za bardzo dusza od ciała to nie może później się znowu połączyć czy wrócić ....Już nie pamiętam....
Avatar użytkownika
Michaus
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 14 paź 2009, o 20:48

Postprzez Komarcio » 16 lis 2009, o 19:49

Psychika ludzka daje wielkie możliwości :F

A ja dzisiaj miałem istny festiwal świadomych snów, m. in. śniło mi się, że ukradłem tramwaj i jeździłem nim po Krakowie xD
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez sssTOMEKsss » 16 lis 2009, o 21:33

Komarcio napisał(a):śniło mi się, że ukradłem tramwaj i jeździłem nim po Krakowie

panowałeś nad nim ? mogłeś sobie po chwili wysiąść i powiedziec " aaaa pierd... ide stąd" xD swiadomy sen różni się i to bardzo od tego zwykłego
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Szatek » 16 lis 2009, o 22:18

Ja przedwczoraj miałem sen że jechałem do babci moim GOLFem, jak już tam się znalazłem to poszedłem do stodoły i starałem się sobie wyobrazić że tam stoi WSK jakaś (już wcześniej mi się śniła jak na niej jeździłem). Pojawiła się ale zaraz jak przestałem o niej myśleć we śnie to znikła (często coś co mi się śni a chcę żeby zostało to znika) Podszedłem obok i stał Ogar 200 i próbowałem go odpalić z kopa ale nie dało rady to wziąłem na pych też nic. Więc wprowadziłem go do garażu i szukałem klucza do świec żeby sprawdzić iskrę ale nie znalazłem bo się obudziłem :F Wiem że to głupie ale na serio to mi się śniło :) Też mi się często śni jak spadam z czegoś ale w locie się budzę z szybkim biciem serca.
Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Szatek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1203
Dołączył(a): 8 sty 2009, o 20:47
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1

Postprzez Romecik2t » 16 lis 2009, o 22:33

kajtkozo napisał(a):Nie radzę się bawić w OOBE, skutki mogą być nieciekawe ^^

Moja mama mówiła że raz miała to OOBE, siedziała na podwórku i się opalała jakieś kilka lat temu no i nagle znalazła się w jeszcze innym miejscu a mianowicie w sklepie w innym mieście tam gdzie do szkoły chodze,opowiadała potem że widziała te oba miejsca na raz, że niby moje podwórko i była w sklepie,a w sklepie jakaś pani mówiła coś do mam, ale nagle się skończyło.Ja jak byłem mały to też coś podobnego pamiętam tylko że wtedy o tym nie wiedziałem że to to OOBE i zresztą tak szybko jak się pojawiło tak szybko znikło.Podobno nawet papież Karol Wojtyła takie coś przeżył.A co do LD to po przeczytaniu artykułu w necie itp, poszedłem spać, i zaczęłem śnić.Ale nagle zdałem sobie sprawe że śnię.Więc pomyślałem sobie: "Jak się obrócę to zobaczę Pamelę anderson" :F no dobra odwróciłem się a tam stoi szczur ale nie taki jak prawdziwy tylko taki z bajki co stoi na 2 nogach.Pomyślałem sobie "no to se poruchałem... :mrgreen: i nagle mnie budzik obudził :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Postprzez Komarcio » 16 lis 2009, o 22:46

sssTOMEKsss napisał(a):panowałeś nad nim ? mogłeś sobie po chwili wysiąść i powiedziec " aaaa pierd... ide stąd" xD swiadomy sen różni się i to bardzo od tego zwykłego


Panowałem, mało tego, nawet bolało, jak się przewracał przy wykolejaniu na zakręcie xD
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Michal111223 » 17 lis 2009, o 20:26

A mi sie kiedys snił taki sen ktory sie powtarzał codziennie.Sen był taki ze była droga a ja tak jagbym jechal ale nii widziałem auta czy tam motora .Jechałem i tylko widziałem dzewa ktore szybko uciekaja<no> .I ten sen jest taki głupi ale sie jego bałem jakies głosy słyszałem.A jak sie obudziłem napiłem sie połozyłem sie zamkłem oczy i odrazu te głosy słyszałem masakra .... :F
Michal111223
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 20 cze 2009, o 22:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Krzysztof1993 » 17 lis 2009, o 20:50

Mnie sie śniło dzisiaj że zaspałem na praktyki no i szybko sie ubrałem i biegnę a było jakieś 6:50 jak niby w śnie wstałem no i biegne przez jedno przejście a potem przez drugie przejscie dla pieszych i pierdzielnoł mnie tir i przeleciawszy kawał jakieś 20metrow bylem 2 metry nad ziemią i nagle obudził mnie budzik awaryjny faktycznie 6:50 ale nic mi się nie stało:D
KOBIETY TO ZŁO!!
Avatar użytkownika
Krzysztof1993
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2200
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 18:28
Lokalizacja: Skierniewice
Pochwały: 7
Pojazdy: SZROT

Postprzez Michal111223 » 17 lis 2009, o 20:53

kajtkozo napisał(a):Nie radzę się bawić w OOBE, skutki mogą być nieciekawe ^^
czemu jakie sa skutki?
Michal111223
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 20 cze 2009, o 22:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Romecik2t » 17 lis 2009, o 21:00

Poczytaj w google, ale sprawdź na wielu stronach a nie tylko na jednej, bo możesz się nie dowiedzieć wszystkiego.Wpisz "skutki uboczne OOBE" lub "LD".Naprawde może być nieciekawie.
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Postprzez marcing17 » 17 lis 2009, o 21:16

A tam, nic się nie stanie.... Gdzieście to wyczytali? Przy obe w razie czego od razu "wciąga" cie z powrotem, a LD to jak zwykły sen tyle ze masz kontrole wiec nie wiem jaki moze byc jego skutek uboczny...
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 294 gości