Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Erikas » 4 cze 2017, o 21:28

no to może centrum? jakaś kamienica? to zależy też od tego na jakim życiu Ci zależy- głośnym czy spokojniejszym.
Erikas
MotoManiak
MotoManiak

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 cze 2017, o 21:28

Pani Kontekstowa

Postprzez trist » 19 lip 2017, o 12:30

Nie wiem czy chciałbym mieszkać w kamienicy w Warszawie biorąc pod uwagę jakie cyrki z nieruchomościami się tam obecnie dzieją. Poza tym bardzo trudno jest znaleźć jaieś porządne mieszkanie w ładnej kamienicy. Albo są to brzydkie kamienice albo mieszkanie bardzo drogie.
Jestem zdania, że buduje się tyle ciekawych inwestycji deweloperskich,że spokojnie mozna znaleźć dla siebie jakieś nowe, porządne lokum w dobrym standardzie. Polecam jednak zorientować sie czy dany budynek ma rachunek powierniczy. Kupno będzie wtedy o wiele bezpieczniejsze.
http://pzfd.pl/jak-bezpiecznie-kupic-mieszkanie/
trist
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: Romet i Mazda 323f

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postprzez electron » 18 paź 2017, o 10:53

Moim zdaniem lepiej postawić na nowoczesne osiedle np. Nowe Odolany niż się bujać ze starą kamienicą w której wszystko się sypie. Poza tym stare budownictwo nie jest dostosowane do obecnych warunków w stolicy(brak miejsc parkingowych, za mało komórek lokatorskich, wind, wózkarni)
electron
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: c3picasso

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postprzez ens » 26 paź 2017, o 06:08

Równiez ostatnio przeglądałem sobie to jakie inwestycje są realizowane i całkiem ciekawe budynki budowane są aktualnie nad Zalewem Zegrzynskim. Piszę tutaj o Białobrzegach. Miejscowość została uznana za najczystszą w okolicy. Same domy również są moim zdaniem spoko. Nowoczesne, wybudowane w pasywnej technologii. Tak więc ogrzanie ich nie będzie takie drogie.
No i co ciekawe w cenie niektórych mieszkań w centrum Warszawy.
http://willenadzalewem.com.pl/
ens
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: moto

Postprzez marom » 8 lis 2017, o 09:07

Hej,
zamiast mieszkania mogę polecić świetne osiedle domów!! Zobaczcie sami domy na sprzedaż wilanów maja wielkość około 180 m2! osiedle jest całkowicie strzeżone i monitorowane!! To gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich dzieci. Dodatkowo osiedle mieści się w zachwycającym parku Natolińskim :)
polecam!!!
marom
MotoManiak
MotoManiak

Postprzez glass » 8 lis 2017, o 17:48

Jakby to ode mnie zależało to postawiłbym na Wilanów. Najbardziej elegancka dzielnica, bez tego zgiełku jaki jest w Centrum. Siostra się tam niedawno wprowadziła z rodziną i z tego co wiem to korzystała z usług pośrednika Eugeniusza Jaworskiego. Podobno ma najlepsze opinie na rynku i słynie z kompleksowej obsługi
glass
MotoManiak
MotoManiak

Postprzez karols » 13 lis 2017, o 06:48

Odpuściłbym sobie te wszystkie peryferyjne dzielnice jak Żoliborz, Wołomin - wiem, że tam mieszkania potrafią być sporo tańsze, ale mimo wszystko dojazdy bywają męczące. Poza tym kolejna kwestia to wynajęcie takiego mieszkania. Nie dość że zwykle nie uzyskamy takiej kasy jaką byśmy chcieli uzyskać, to po drugie znalezienie chętnej osoby to też zwykle jest karkołomna sprawa. Warto też o rozsądne dysponowanie własnymi możliwościami finansowymi. Info mozna znaleźć np tutaj: https://chwillowki.pl/
Ostatnio edytowano 30 lis 2017, o 08:00 przez karols, łącznie edytowano 1 raz
karols
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: Opel Astra

Postprzez TomsonTDI » 29 lis 2017, o 11:39

Poza Warszawą XD
TomsonTDI
MotoManiak
MotoManiak

Postprzez manria » 16 gru 2017, o 21:10

Moim zdaniem Wola i Mokotów to dobre dzielnice.
manria
MotoManiak
MotoManiak

Postprzez adamox » dzisiaj, o 18:29

a w Lublinie?? chcę kupić nowe mieszkanie i mam nadzieję ze uda mi sie juz teraz. Bielany również są dobrą dzielnicą, siosra ta mieszka już 4 rok i chwali sobie to miejsce
adamox
MotoManiak
MotoManiak

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic