Gdzie szukać spodni?

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Gdzie szukać spodni?

Postprzez katarzynkaka » 24 kwi 2018, o 13:18

Faceci raczej nie mają problemu z doborem spodni:P Gorzej jest z dziewczynami, choć te z kolei jak tak zauważyłam mogą liczyć na lepsze ceny. Ja to teraz muszę kupić jakies porządne spodnie na motocrossa. W sumie w maju mam urodziny więc może po prostu dorzucę się do prezentu, który mąż zamierza mi kupić. W enduro7.pl mają sporo odzieży crossowej, jakbyś właśnie też potrzebował coś na motor to możesz u nich suzkać
katarzynkaka
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: opel zafira

Gdzie szukać spodni?

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 kwi 2018, o 13:18

Pani Kontekstowa

Gdzie szukać spodni?

Postprzez almociarz » 30 cze 2018, o 23:59

Odgrzewam kotleta w Jaworznie-Jeleniu są chińskie hurtownie.Za psie pieniądze idzie kupić fajne ciuchy. :D
almociarz
MotoManiak
MotoManiak

Pochwały: 7
Pojazdy: PonyM2,WSK 125,WSK 175,2 komary 2350,3 ogary 200 i 1 205,1 jawa 23p,20p TS350,romet 50T1.

Gdzie szukać spodni?

Postprzez ens » 7 gru 2018, o 14:42

Faktycznie mogą liczyć na lepsze ceny jednak moim zdaniem w wiekszości sklepów można liczyć na o wiele wyższej jakosci odzież męską. Z damską bywa róznie ( może dlatego, ze dziewczyny o wiele częsciej zmieniają ubrania i kupują sobie coraz to nowe).

Problem bywa czesto jeśli chodzi o ubrania w wiekszych rozmiarach. Zwykle rozmiarówka kończy się na xl, a niekiedy potrzeba czegoś większego.

Polecam zajrzeć sobie do Tombigo. Spory wybór, jakość ciuchów równiez dobra.
ens
MotoManiak
MotoManiak

Pojazdy: moto

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic