Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Krystian236 » 8 wrz 2016, o 23:37

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie :)
Poczułem pewnego rodzaju chęć podzielenia się czymś tak wspaniałym i wartościowym jak udział w Wyzwaniu 90 dni. Kochani to nie jest żadnego rodzaju chęć wciśnięcia Wam kitu (przepraszam za tak dość proste stwierdzenie), ja nic z tego nie dostanę, chcę po prostu, żebyście mieli szansę dowiedzieć się o tym programie i przeżyć coś tak wspaniałego co ja osobiście miałem zaszczyt doświadczyć
Wyzwanie 90 dni to była dla mnie najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała naprawdę chyba nie ma takich słów na opisanie jak wspaniały jest ten program, wiem że nie każdy o nim słyszał, dlatego tu zdecydowałem się Wam o nim napisać żebyście mieli szansę się o nim dowiedzieć.
Co zawiera w sobie Wyzwanie90dni?
1. Wyobraź sobie największe na świecie szkolenie, które zawiera w sobie wiedzę z 50 najlepszych szkoleń i 300 książek z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, budowania wolności finansowej, związków, relacji, pewności siebie i doskonalenia sylwetki...
2. 3 miesiące codziennego video coachingu wraz z dziennikiem, ćwiczeniami i zadaniami na każdy dzień.
3. 13 Tygodni, podczas których poznajesz dziesiątki technik, strategii i metod.
Co zmieni w Twoim życiu Wyzwanie90dni?
1. Zdobycie pewności siebie w sferze związków, finansów, pracy, biznesu,
2. Pozbycie się ograniczeń, stresu, negatywnego myślenia ze swego życia,
3. Zarządzanie swoimi finansami, czasem, emocjami, działaniem,
4. Umiejętność podejmowania decyzji, bycia liderem,
5. Wprowadzisz w życiu zmiany, które odwlekasz od lat,
6. Przejmiesz kontrolę nad swoim życiem zawodowym, prywatnym, finansowym, zdrowiem.
Każdy z Was może całkowicie bezpłatnie spróbować, zobaczyć co to jest i przeżyć 3 pierwsze dni Wyzwania, jak się Wam to spodoba możecie później kupić Wyzwanie 90 dni ale to zależy już tylko od Was i od tego czy Wy chcecie podjąć decyzję o zmianie swego życia na lepsze i działać. Jest to jedyny na świecie taki program więc jeszcze tylko zdajcie sobie z tego sprawę jakie mamy szczęście, że w Polsce mamy szansę udziału w nim (nie dawna ruszyła anglojęzyczna wersja programu amazing 90 days.
Tu podaję link do wyzwania wyzwanie90dni i naprawdę polecam poświęcić kilka minut na zapoznaniem się z Wyzwaniem i podjęciem decyzji o rozpoczęciu Wyzwania na początek zobaczyć chociaż co to jest poprzez zrobieniu 3 bezpłatnych dni, ponieważ jest to program, który da Wam narzędzia i pokaże jak działać, żeby być spełnionym i zadowolonym z życia, pokaże jak działać, a gdy Ty postawisz przed sobą cele, dostaniesz 100% gwarancję, że jeśli będziesz działać osiągniesz je Jest jeszcze dodatkowa gwarancja jaką dostajesz, gdy decydujesz się na pełny udział w Wyzwaniu, gwarancja że w ciągu 30 dni zmienisz w swoim życiu więcej niż przez cały rok 2015 dotychczas!, dodatkowo w ciągu 30 dni możesz zgłosić, że program Ci się nie podoba to zostają Ci zwrócone pieniądze - dostaniesz go za darmo.
Już ponad 1000 osób przeżyło Wyzwanie 90 dni, na facebookowym fanpageu Wyzwania jest ponad 19 000 tyś. które obserwują je. Założyciele programu byli już w niemal każdej polskiej telewizji, napisali razem 15 książek (z czego niektóre sprzedały się w nakładzie 25 tys. co daje im status bestsellerów), założyli 14 firm, odwiedzili 40 krajów, 13 lat doświadczenia w coachingu, 0% porażek w prowadzeniu przemiany (100% skuteczność w pomocy spełnianiu celów uczestników Wyzwania), 35 wydanych DVD, 120 wywiadów TV, Radio oraz Gazet, 237 000 przeszkolonych osób te wszystkie liczby stoją za nimi.
Napisałem ten post z powodu dobrych chęci wiem, że może Ty nie słyszałeś o tym, a jesteś człowiekiem, który chce coś zmienić albo i nie chce ale spróbuje z Wyzwaniem, jeśli tak uczynisz to jestem w 100% przekonany, że będzie to twoja najważniejsza i najlepsza decyzja w życiu, jak później dokonasz wielkich rzeczy będę szczęśliwy, że dzięki mnie mogłeś dowiedzieć się o Wyzwaniu 90 dni
Pozdrawiam i pamiętaj - Miej Dzisiaj Wspaniały Dzień :)
Krystian236
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 22:44
Pojazdy: BMW 130i

Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 wrz 2016, o 23:37

Pani Kontekstowa
 

Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Romecik2t » 9 wrz 2016, o 05:02

Gdzie ten link? xD Myslalem ze chodzi o 90 dni bez fapania albo 90 dni bez wodki :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Re: Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Krystian236 » 9 wrz 2016, o 06:34

http://wyzwanie90dni.pl/ Bardzo proszę :)
Krystian236
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 22:44
Pojazdy: BMW 130i

Re: Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Tomciosz » 9 wrz 2016, o 08:53

Kod: Zaznacz cały
Uczestnicy wszystkich szkoleń i coachingów organizowanych lub współorganizowanych przez The Living Dream Co., Ltd. oświadczają, że wyrażają zgodę na utrwalanie ich wizerunku lub głosu, a w szczególności poprzez ich nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video ze szkoleń lub coachingów, oraz na użycie ich imienia, wizerunku, głosu i oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych.

7. Poprzez udział w szkoleniach lub coachingach Uczestnik otrzyma wiedzę obejmującą metodologię działania z zakresu tej dziedziny życia, której dotyczy szkolenie. The Living Dream Co., Ltd. nie gwarantuje Uczestnikom osiągnięcia założonego przez nich skutku związanego z tematyką szkolenia/coachingu. Uczestnik jest wyłącznie odpowiedzialny za sposób, w który korzysta z przedstawionych mu metodologii, w szczególności za wykorzystywanie ich niezgodnie z instrukcjami trenera.

8. Osoby biorące udział w szkoleniu lub coachingu oświadczają, że nie będą zgłaszać jakichkolwiek roszczeń w stosunku do szkoleń, coachingów, lub materiałów z nich pochodzących.

17. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają właściwe przepisy prawa tajskiego.


Dziękuję, dobranoc.

Aha, tutaj jeszcze się płaci. :D
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Tomek » 9 wrz 2016, o 22:53

Krystian236, czy w te 90 dni uczynisz mnie pracownikiem Koenigsegga?
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Re: Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Krystian236 » 10 wrz 2016, o 14:34

Tomek oto odpowiedź na twoje zapytanie - tak jak najbardziej, sam jestem zaskoczony co ten program jest Ci w stanie dać. Polecam Ci posłuchać i przejrzeć opinie o programie, które są nagrane przez uczestników Wyzwania - serdecznie Ci polecam, bo dowiesz się jak wiele dzięki programowi możesz osiągnąć, a co do Wyzwania to oprócz codziennych ćwiczeń stawiasz sobie 3 cele do zrealizowania i wierz mi dzięki Wyzwaniu90dni - osiągniesz je. Pozdrawiam Cię :) i mam nadzieję, że zobaczymy się na pokładzie :)
Krystian236
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 22:44
Pojazdy: BMW 130i

Re: Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Krystian236 » 10 wrz 2016, o 14:48

Tomciosz nic nie płacisz i całkowicie bezpłatne są pierwsze 3 dni, kolejne są płatne. Wiesz ja Cię do niczego nie namawiam jak będziesz chciał to wykupisz później sobie dostęp, chcesz to zobacz chociaż co to jest - poprzez zrobienie tych 3-ch dni. Napisałem ten temat tylko dlatego, abyś miał szansę się o tym dowiedzieć :) Pozdrawiam Cię :)
Krystian236
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 22:44
Pojazdy: BMW 130i

Wyzwanie90dni Serdecznie Polecam :)

Postprzez Krystian236 » 10 wrz 2016, o 14:50

Krystian236 napisał(a):Tu podaję link do wyzwania wyzwanie90dni i naprawdę polecam poświęcić kilka minut na zapoznaniem się z Wyzwaniem i podjęciem decyzji o rozpoczęciu Wyzwania na początek zobaczyć chociaż co to jest poprzez zrobieniu 3 bezpłatnych dni, ponieważ jest to program, który da Wam narzędzia i pokaże jak działać, żeby być spełnionym i zadowolonym z życia, pokaże jak działać, a gdy Ty postawisz przed sobą cele, dostaniesz 100% gwarancję, że jeśli będziesz działać osiągniesz je Jest jeszcze dodatkowa gwarancja jaką dostajesz, gdy decydujesz się na pełny udział w Wyzwaniu, gwarancja że w ciągu 30 dni zmienisz w swoim życiu więcej niż przez cały rok 2015 dotychczas!, dodatkowo w ciągu 30 dni możesz zgłosić, że program Ci się nie podoba to zostają Ci zwrócone pieniądze - dostaniesz go za darmo.
Krystian236
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 22:44
Pojazdy: BMW 130i


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości