Robienie zdjęć vs słit focie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez koesens1977 » 28 lut 2017, o 10:58

Możliwość robieni zdjęć ma każdy, (prawie) w każdym telefonie są dość dobre aparaty, każdy ma dostęp do sprzętu, często nawet kompakty mają bardzo zaawansowane ustawienia niczym lustrzanki, a cenowo też staje się to coraz bardziej akceptowalne. Na portalach społecznościowych królują słit-focie rozmazane, ale autor selfi ma niby seksi dziubek, albo właśnie jest na szalonej imprezie i niby zdjęcie pijanego kolegi jest super śmieszne. Oczywiście są i zdjęcia nieco ciekawsze, zwłaszcza gdy jedzie się na wakacje i robi się fotki z ładnym tłem tongue Na pewno jest i grupa tych, co znają się robieniu zdjęć i starają się robić dobre jakościowo jak i ciekawe zdjęcia. Mam pytanie - jak i co fotografujecie? Smartfon vs apart? Uczyliście się czy samorodny talent? Obrabiacie zdjęcia/katalogujecie czy puszczacie bezpośrednio na portale?
koesens1977
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 10:42

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 lut 2017, o 10:58

Pani Kontekstowa
 

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez Ania22 » 28 lut 2017, o 13:56

Osobiście preferuje zdjęcia dobre jakościowo, z super tłem (jakimś krajobrazem itp.) i tylko takie udostępniam na social media. :)
Ania22
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 lut 2017, o 17:48

Re: Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez agataia91 » 28 mar 2017, o 18:55

Ja najczęściej do robienia zdjęć korzystam z telefonu . Z reguły są to zdjęcia dosyć spontaniczne, ale nie koniecznie jakieś słit fotki . Nie używam żadnych programów do obróbek , więc nie znam ich .
Avatar użytkownika
agataia91
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Pojazdy: golf VI

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez kamilix » 6 paź 2017, o 09:37

Ja mam aparat, nie jakiś rewlacyjny, ale z żoną często gdzieś jezdzimy,a ja lubię fotografować, bo prowadzimy rodzinne albumy. Ostatnio nocowaliśmy an roztoczu bardzo kolorowa kraina moim zdaniem, ostatnio był tez materiał w tv śniadaniowej jako jednej z czystszych miejsc w Polsce.
kamilix
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2017, o 09:22
Pojazdy: bmw

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez loguite3 » 9 paź 2017, o 14:20

Mi w zupełności telefon wystarcza do robienia zdjęć. Na ogól mało ich robię, ale za to jak gdzieś jadę, albo dzieje się coś ważnego to nadrabiam trochę. Zdjęć nie obrabiam, no chyba, że chcę zrobić coś śmiesznego :P
Avatar użytkownika
loguite3
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 paź 2017, o 15:06
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazdy: Civic

Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez tajger » 9 paź 2017, o 14:22

Ja robię zdjęcia i lustrzanką i smartfonem. Na Facebooka wrzucam też różne. Krajobrazy dość często, bo dość często podróżuję, także mam co fotografować. Ale nie gardzę jakimiś selfiakami czy fotkami z telefonu. Czasem dobry aparat w telefonie wystarczy, by zrobić całkiem niezłe zdjęcie.
tajger
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 15:49

Re: Robienie zdjęć vs słit focie

Postprzez ruqst » 14 paź 2017, o 18:17

Ja też o wiele bardziej wolę tradycyjne zdjęcia :)
ruqst
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 paź 2017, o 00:20


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 201 gości

cron