Spływy rzekami

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Spływy rzekami

Postprzez conpa » 12 kwi 2019, o 13:57

Za dzieciaka, w harcerstwie udało nam się zorganizować mały obóz wraz ze spływem. Fajna sprawa. Teraz chciałbym to pokazać dzieciakowi. W jakiejś zorganizowanej, bezpiecznej formie. Wiecie może gdzie i kto coś takiego organizuje?
conpa
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 13:37

Spływy rzekami

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 kwi 2019, o 13:57

Pani Kontekstowa
 

Re: Spływy rzekami

Postprzez Ewka222 » 28 kwi 2019, o 21:25

Moi znajomi często wyjeżdżają na wycieczki z biurem podróży.Są bardzo zadowoleni,że ktoś za nich zorganizuje wszystko i nie muszą się martwić o nic.Słyszałam,że na długi weekend czerwcowy planują taki zorganizowany wypad na spływ na Ukrainę,połączony z różnymi atrakcjami m.in. ze zwiedzanie Lwowa.
Ewka222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2019, o 21:08

Re: Spływy rzekami

Postprzez Linka » 29 kwi 2019, o 20:20

Ja byłam w ubiegłym roku na spływie Dniestrem z Wytwórnią Wypraw. Zabawa była cudna, noclegi w głuszy a wszystko to pod okiem instruktora. Myślę, że taki wyjazd fajnie wpłynie na waszą relację z dzieckiem. W tym roku z tego co zerknęłam na ich stronę mają coś takiego w długi weekend na Boże Ciało. Spójrz może cię taka opcja zaciekawi.
Linka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 20:09
Pojazdy: motor

Re: Spływy rzekami

Postprzez conpa » 30 kwi 2019, o 21:07

Linka napisał(a):Ja byłam w ubiegłym roku na spływie Dniestrem z Wytwórnią Wypraw. Zabawa była cudna, noclegi w głuszy a wszystko to pod okiem instruktora. Myślę, że taki wyjazd fajnie wpłynie na waszą relację z dzieckiem. W tym roku z tego co zerknęłam na ich stronę mają coś takiego w długi weekend na Boże Ciało. Spójrz może cię taka opcja zaciekawi.


Dniestr to Ukraina. I jak tam było? Może się skuszę.
conpa
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 13:37

Spływy rzekami

Postprzez Linka » 1 maja 2019, o 14:06

Mnie się podobało, a dzieciaki były wniebowzięte. Oprócz spływu jak dodatkową atrakcję wyjazdu mieliśmy zwiedzanie Lwowa, który jest niebywale urokliwy.
Linka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 20:09
Pojazdy: motor

Re: Spływy rzekami

Postprzez oleander65 » 15 maja 2019, o 10:13

Ja byłem na kilku splywach kajakiem i jesem tym zachwycony
Ostatnio edytowano 29 maja 2019, o 09:46 przez oleander65, łącznie edytowano 1 raz
oleander65
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2019, o 10:11

Re: Spływy rzekami

Postprzez conpa » 18 maja 2019, o 13:26

Rahl napisał(a):Wiele firm organizuje takie spływy, sam jednak nie wiem czy wybralbym się na taki spływ na Ukrainie. O ile do krajów Europy Zachodniej czy Południowej mam wieksze zaufanie to nie mam zaufania do służby zdrowia na Ukrainie. (...)


Tu bym nie przesadzał. Byliśmy już na Ukrainie i było wszystko fajnie zorganizowane. Na nartach. Wysoki poziom można powiedzieć. Podejście i obsługa dobra. Raczej nie tworzyłbym teorii, że jak coś na wschodzie to zaraz dużo gorzej niż u nas.


Linka zajrzałem na stronę tej Wytwórni Wypraw i widzę, że mają trochę tych spływów. I innych wycieczek na wschód. Ciekawie to wygląda.
conpa
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 13:37

Re: Spływy rzekami

Postprzez Filero » 21 maja 2019, o 13:18

Uwielbiam tego typu spędzanie czasu wolnego! Aktywny wypoczynek to jest to!
Filero
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2019, o 13:17


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości