Ubezpieczenie nnw czy warto

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez marian3 » 8 maja 2019, o 06:42

O takim ubezpieczeniu to ja nigdy nie słyszałem.Dla mnie to jest bardzo interesujące.
marian3
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2019, o 06:40

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 maja 2019, o 06:42

Pani Kontekstowa
 

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez Ekspert_PZU » 9 maja 2019, o 08:46

Ubezpieczenie NNW dotyczy nieszczęśliwego wypadku czyli możesz otrzymać wsparcie finansowe, gdy wydarzy się wypadek. Natomiast ubezpieczenie na życie może mieć inne zastosowania np. śmierć ubezpieczonego, pobyt w szpitalu czy ciężka choroba. Decyzja związana z zawarciem takiej umowy oczywiście należy do Ciebie. Zachęcam do kontaktu z naszym agentem, który może bezpłatnie przygotować propozycję ubezpieczenia. Będzie mu łatwiej dopasować rodzaj polisy, gdy pozna on Twoje preferencje związane z ubezpieczeniem. Informację związane z naszymi produktami znajdziesz tu - https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Ekspert_PZU
Oficjalne konto firmowe
Oficjalne konto firmowe
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2019, o 08:38

Re: Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez franco1 » 15 maja 2019, o 22:07

Według mnie warto mieć takie zabezpieczenie
franco1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 maja 2019, o 22:05
Pojazdy: Fiat Stilo

Re: Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez OECompensa » 23 maja 2019, o 12:24

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.
OECompensa
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2019, o 12:23

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez mniroslaw2 » 21 cze 2020, o 08:45

Każdy człowiek powinien wybierać bardzo dobre ubezpieczenie. Sam po bardzo długim zastanowieniu zdecydowałem że skorzystam z bardzo dobrego ubezpieczenia z https://polisoteka.pl/ .Bardzo dużo osób z tego ubezpieczenia teraz korzysta.
mniroslaw2
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 08:04

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez Adamila021 » 11 sie 2020, o 10:53

Myślę, że warto ;) Ja tak samo kupiłam do samochodu OC i AC, dostałam w sumie ofertę na taki pakiet o 100zł droższą niż za samo OC, więc szkoda było nie skorzystać. Na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac łatwo można porównać oferty wielu firm ubezpieczeniowych.
Adamila021
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 20:55
Pojazdy: bmw

Re: Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez jaunita.wisozk » 14 sie 2020, o 12:19

Jak dla mnie to bardzo ważna kwestia, aby być odpowiednio zabezpieczonym.
Avatar użytkownika
jaunita.wisozk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2020, o 12:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ubezpieczenie nnw czy warto

Postprzez angie.spencer » 27 lis 2020, o 18:56

Warto pomyśleć o zakupie terminowej polisy na życie https://www.metlife.pl/content/dam/metlifecom/pl/pdf/life_dokumenty/karta-produktu/kp-terminowe.pdf miedzy 30 a 40. rokiem życia, gdy jeszcze mamy szansę załapać się na niższe składki.Jednym z powodów płacenia wyższej składki za terminowe ubezpieczenie na życie jest wynik ankiety medycznej. Jeśli ubezpieczony w przeszłości przechodził poważne choroby czy operacje, to będzie musiał liczyć się z wyższą opłatą za polisę.
Avatar użytkownika
angie.spencer
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lis 2020, o 18:49
Lokalizacja: Warszawa
Pojazdy: samochód


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości

cron