Polecany serwis z częściami zamiennymi

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Polecany serwis z częściami zamiennymi

Postprzez jacekjacek » 23 wrz 2020, o 09:14

Dzień dobry, chciałem wam dziś polecić serwis Rad-Mot.pl - volkswagen t4 części zamienne radom! Jeśli ktoś poszukuje takowych to warto skorzystać z ich usług. Pozdrawiam.
jacekjacek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 wrz 2020, o 12:36

Polecany serwis z częściami zamiennymi

Postprzez Pani Kontekstowa » 23 wrz 2020, o 09:14

Pani Kontekstowa
 

Polecany serwis z częściami zamiennymi

Postprzez aro99 » 14 maja 2021, o 14:12

Znam co najmniej kilka takich miejsc z częściami. Z reguły wymiany części wykonują mi w serwisie. Ze swoim autem jeżdżę do salonu, gdzie mają części IVECO:
https://stc.iveco.pl/strony/oryginalne-czesci-zamienne/3 i wiem, że wszystko mam oryginalne. Można kupować jakieś zamienniki, ale uważam, ze nie ma to jak dobre i sprawdzone części :)
aro99
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 kwi 2020, o 11:22
Lokalizacja: Malbork
Pojazdy: VW Passat

Re: Polecany serwis z częściami zamiennymi

Postprzez Klemens » 16 lis 2021, o 13:37

Ja raczej nie jeżdżę do miejsc, gdzie mają części zamienne, a korzystam z usług autoryzowanego serwisu pojazdów mojej marki. Serwis MAN znajduje się w moim mieście i zawsze mogę liczyć na ich fachową pomoc. Niedawno wymieniali mi opony na zimowe :)
Avatar użytkownika
Klemens
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 10:30

Polecany serwis z częściami zamiennymi

Postprzez katarzynkaka » 17 sty 2022, o 15:29

Tylko sprawdzone miejsca. No ale części też i sami możecie przecież szukać online, jest tego sporo w sieci przecież. Ja kilka rzeczy już tak kupowałam, w tym i ostatnio przeglądałam oferty na Alternatory. Nawet i na Ceneo możecie sprawdzić, porównać ceny.
katarzynkaka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 15:41
Pojazdy: opel zafira


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 235 gości