Powrót na siłownie po kontuzji

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Powrót na siłownie po kontuzji

Postprzez czarekm » 16 gru 2021, o 14:23

Siema wracam pomału do formy w wakacje skrecilem lokcia miałem luske gipsową założona przez 3 tyg pozniej 5 tyg rehabilitacji u fizjo, na odbudowę i szybszy powrót do formy podjadalem bpc 157 łokieć wrócił prawie do pełnej sprawności, chciałbym w niedługim czasie wrócić na siłownię, i teraz pytanie czy polecacie coś jeszcze skutecznego z peptydów bądź sarmow na szybszy powrót, dodam że dalej odczuwam ból przy nie wielkim ciężarze robiąc jakieś ćwiczenia na tricepsa, więc ćwiczenia na dużych ciężarach odpadają, i małymi krokami chce wrócić, Czy ktoś miał coś podobnego jakieś porady?
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Powrót na siłownie po kontuzji

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 gru 2021, o 14:23

Pani Kontekstowa
 

Re: Powrót na siłownie po kontuzji

Postprzez bereniko » 16 gru 2021, o 15:08

Tb500, ostaryna
I zacznij lekki trening z gumami oporowymi albo skup się na izometrii w treningu z ciężarem. W sieci znajdziesz filmiki o tym jakie treningi warto jest przeprowadzić po kontuzji. Najważniejsze to się nie forsować niepotrzebnie bo mozna narobić sobie znacznie więcej problemów niż korzyści.
https://swiatsupli.pl/sarm-pro-nutritio ... kaps/p5192
Powoli wrócisz do siebie i będziesz w stanie zwiększać obciążenia.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 337
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Powrót na siłownie po kontuzji

Postprzez katarzynkaka » 20 lut 2022, o 16:10

Dokładnie tak. Nie można od razu szaleć i ćwiczyć tak samo jak przed kontuzją. Może taki tydzień, nawet dwa na rozruch by się przydał tak myślę. Ja dużo ćwiczę w domu, więc na spokojnie mogę tak powrócić do formy. Nowe hantle zdają świetnie egzamin.
katarzynkaka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 15:41
Pojazdy: opel zafira


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 229 gości

cron