Grill węglowy czy gazowy

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Grill węglowy czy gazowy

Postprzez czarekm » 8 mar 2022, o 09:21

Sezon coraz bliżej, trzeba zaczać zastanawiać się nad grillem. Lepszy będzie grill gazowy czy jednak stawiać na węglowy> Jakie macie doświadczenia?
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Grill węglowy czy gazowy

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 mar 2022, o 09:21

Pani Kontekstowa
 

Re: Grill węglowy czy gazowy

Postprzez bereniko » 8 mar 2022, o 11:13

Ja miałem oba, węglowy w sumie od 20 lat, gazowy od 3 lat. Nigdy więcej węglowego. Nie dość że butla za 70zl starcza na sezon grillowania(bardzo częstego) do tego jedzenie jest zdrowsze, nie ma tego pierdzielenia się z rozpalaniem. Co prawda na początku trzeba dac trochę więcej za dobry grill, ale później rekompensuje to mega funkcjonalnością i bezobsługowscią. Ja polecam grill gazowy. Swój kupowałem w Leroy Merlin, ogólnie w markecie sprzedają nie tylko grille własnych firm, ale mozesz znaleźć tam również wiele bardziej renomowanych z wyższej pólki (nie wiem ile chcesz za grilla dać, ale ze swojego doświadczenia nie polecam tak do końca oszczędzać).
Jeśli chcesz kupić coś sobie na ten sezon, to myśle, ze śmiało mozesz się już wybrać do jednego z ich marketów bo grille powinni mieć już wystawione na wystawce, tak wieć coś dla siebie wybierzesz.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości

cron