Gdańsk stomatolog

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Gdańsk stomatolog

Postprzez czarekm » 16 mar 2022, o 15:28

Przeprowadziłem się jakiś czas temu do Gdańska oraz szukam dobrego stomatologa, do którego moge zapisać się na wizytę. Może polecicie kogoś doświadczonego? Chcę wybrać się na przegląd.
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Gdańsk stomatolog

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 mar 2022, o 15:28

Pani Kontekstowa
 

Re: Gdańsk stomatolog

Postprzez jasiek27 » 17 mar 2022, o 08:08

Ja mieszkam w Gdańsku od kilku lat. Przeprowadziłem się tam za pracą. Początkowo nie miałem rozeznania w gabinetach stomatologicznych. W końcu wyszukałem w sieci,że dobre opinie ma klinika K2 Dental ( tutaj znajdziesz od nich kontakt: https://www.klinikastomatologiczna.com. ... r-gdanski/ ). Znajduje się na ulicy Lelewela
Bardzo dobre miejsce, kiedyś unikałem dentysty ponieważ nie kojarzylo mi się to dobrze.Bałem się szczególnie bólu wywołanego znieczuleniem ale jestem zadowolony obecnie z wyboru miejsca. Znieczulenie nie boli.
Sam wprawdzie nie mam dużych problemów z uzębieniem ale zastanawiam się nad wybieleniem zębów. Żona ostatnio się skusiła i wygląda to naprawdę dobrze. Sam niestety białego uśmiechu nie mam ( kawa, papierosy itp...).
jasiek27
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 26 wrz 2014, o 15:58


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 322 gości