Kredyt konsolidacyjny

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Kredyt konsolidacyjny

Postprzez bereniko » 21 mar 2022, o 14:36

Witam. Mam kredyt samochodowy pod zastaw samochodu, w banku mam zadłużenie od jakiegoś roku ale co miesiąc wpłacam jakieś pieniądze z tym że nie cała ratę. Kredytu zostało mi jakieś 32tys. Rata 1350zl i teraz moje pytanie czy jest tu ktoś kto udzielił by mi kredytu na spłatę tego kredytu za samochód i mogłoby się że mną umówić na trochę mniejsze raty??
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Kredyt konsolidacyjny

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 mar 2022, o 14:36

Pani Kontekstowa
 

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postprzez czarekm » 21 mar 2022, o 15:22

Pytanie jaki masz bik.

Jeśli bik jest ok, będziesz miał szansę na wzięcie kredytu w banku. Zerknij sobie szczególnie na kredyt konsolidacyjny w Getin banku. Aktualnie prowizja w banku to równe 0, poza tym mają korzystne oprocentowanie, tak więc ich oferta należy do tych najkorzystniejszych ( o ile nie jest na dzień dzisiejszy najkorzystniejsza).

Jeśli jednak masz problem z bikiem, będziesz miał automatycznie problemy z uzyskaniem kredytu w banku. Odradzam jednak korzystanie z usług firm poza bankowych, oprocentowanie jakie oferują są bardzo wysokie i przez to wiele osób wpada w spiralę kredytową. W takim przypadku polecam skontaktować się z doradca kredytowym i szukać innych sposobów wyjścia z zadłużenia. Z każdym zadłużeniem da się walczyć.
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości